Репетитор - Світлана Л. id: 95891

Світлана Л.

700 грн/год
700 грн/год

Люблю подорожувати в різні країни, читати кількома мовами, люблю рух, активність, зміну діяльності. Відвідала вже більше десяти країн світу.

Світлана Л. 5.0(відгуків: 5)

Люблю подорожувати в різні країни, читати кількома мовами, люблю рух, активність, зміну діяльності. Відвідала вже більше десяти країн світу.

Предмети

Чеська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Використовую лексичний та комунікативний метод вивчення мови, демонстрацію ознайомлення, опрацювання, застосування. Акцентую увагу учнів на спорідненості наших слов'янських мов для полегшення інтуїтивного розуміння навіть незнайомих слів.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Свалява, Praha
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю вищу освіту, продовжую навчатися в докторантурі, працюю вчителем чеської мови для українських дітей біженців в гімназії Paměti národa (Пам'ять нації) в Празі, веду курси чеської мови для дорослих в Празі та Ржічанах. Прагну учням привити любов до мови через розуміння її особливостей і сприймання як цілісного організму. Використовую лексичний та комунікативний метод вивчення мови, акцентую увагу учнів на спорідненості наших слов'янських мов для полегшення інтуїтивного розуміння навіть незнайомих слів.

Освіта:
Ужгородський національний університет, аспірант, 1983
Вік:
46-55
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

5 відгуків про Світлана Л.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

5

Вікторія

5+

25.08.2023

Чеська мова, Рівень C1-C2, Рівень B1-B2

5+

Репетитор дуже сподобалась. Має досвід роботи та легко знаходить підхід до учнів. Вдалося покращити знання. Рекомендую.... більше»
Оксана

5+

02.05.2022

Чеська мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

5+

Я дуже задоволена своїм викладачем чеської мови пані Світланою) Мені подобається її подача матеріалу, домашні завдання і взагалі сама пані Світлана - в неї є вміння ділитися своїми знаннями і хочеться вчитися. Дякую)) Рекомендую іншим студентам також займатися зі Світланою Василівною)... більше»
Котова Людмила

5+

13.11.2021

Чеська мова, Репетитор для початківців

5+

Чудовий репетитор, заняття мені подобаються. Матеріал подається дуже доступно і зрозуміло.... більше»
Ірина

5+

25.10.2021

Чеська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже хороший викладач, все подобається.... більше»
Світлана

5+

18.10.2021

Чеська мова, Репетитор для дітей

5+

Нам сподобалося заняття і все влаштовує... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети