Предмети:

Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2017)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2017

Вік:

18-25

Рівні викладання

10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Репетитор для дітейРозмовна моваГраматикаРівень А1-А2Рівень B1-B2

Про себе:

Проводжу заняття з німецької мови для дорослих та дітей, підбираю навчальний матеріал по потребі та індивідуально, готую до тестів в Goethe-Institut. Шукаю конструктивний підхід у вирішенні питань та складнощів у вивченні мови. З радістю допоможу опанувати потрібний рівень. Проводжу цікаві та інформативні уроки. Індивідуальний підхід до кожного. Маю досвід викладання онлайн, так і безпосередньо з учнями. Легко й доступно пояснюю навчальний матеріал. Використовую сучасні методи викладання.
Намагаюся дослухатись думки учня та зрозуміти потреби.
Люблю німецьку, подорожувати та пізнавати світ.

Відгуки клієнтів

Німецька мова, Рівень А1-А2

Марія - чудовий репетитор з німецької мови, все легко і зрозуміло пояснює. Заняття цікаві та продуктивні, зразу видно, що Марія відповідально ставиться до своєї роботи. Навчанням дуже задоволена)

Німецька мова, Рівень А1-А2

96 балів - мій результат іспиту в Гете-інституті, це найкращий показник якості підготовки який був би неможливий без допомоги Марічки. Пунктуальність, індивідуальна підготовка до кожного заняття з учнем, високий рівень викладання, безкоштовні навчальні матеріали, безмежне терпіння і позитивний настрій все це і не тільки надає Марічка на професійному рівні. Мій син також займається німецьким з Марічкою і я впевнений, що результат його іспиту буде не гірше ніж мій. Рекомендую викладача як для вивчення німецької так і для підготовки до здачі іспиту.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Марія Миколаївна прекрасний репетитор, інформацію подає чітко і лаконічно.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Величезне дякую Марії за заняття! Я готувалась з Марією до Goethe-Zertifikat A2 близько 6 місяців. До цього я німецьку вчила з нуля на курсах і самостійно (в загальному десь 5 місяців). Екзамен я успішно здала з першого разу на добрий результат, яким залишилась задоволеною. Марія дуже класний репетитор! Графік, теми занять, вправи - все це ми вибирали разом, виходячи з моїх інтересів. Марія також знаходила багато додаткової інформації і вправ, по яким я змогла ще краще підготуватись і впевнено відчувати себе на іспиті. Але головне, вважаю, що мені в процесі навчання дуже сподобалась німецька. І зараз думаю над продовженням вивчення німецької мови.

Німецька мова, Молодші класи 1-4

Дитина займається вже тривалий час. Все добре, співпрацею задоволені.

Німецька мова, Інтернет-маркетинг, Граматика

Хороший репетитор! З Марією Миколаївною поглиблюю знання з граматики німецької мови. Викладачем задоволена.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Я задоволена співпрацею з Марією. Зустрічі у скайпі відбуваються вчасно, без затримок. Знання мови відчутно покращуються. Оцінка-5.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Дуже дякуємо Марії за її вміння викладання. Матеріал подається, і, таким чином, сприймається дуже легко. Марія також позитивна людина і з перших хвилин знаходить спільну мову з учнем. Вона знає знає і викладає матеріал на дуже високому рівні. Мушу зауважити, що вона підготовила дружину лише за один місяць до іспиту А1. Ми рекомендуємо Марію, як дуже хорошого фахівця.

Німецька мова, Розмовна мова

Майстер своєї справи!

Німецька мова, Молодші класи 1-4

Марія Миколаївна - дуже хороший репетитор з німецької. Підтягнула дитину досить швидко і з кожним заняттям знання покращуються. Видно, що репетитор відповідально ставиться до своєї роботи і старанно готується до занять. Ставимо найвищий бал.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Дуже сподобалися всі уроки! Відпрацювання граматики просто супер! Кожен урок був дуже цікавим і, головне, на кожному уроці було дуже багато нової інформації! Викладач не нудно проходить за тими темами, які вже давно вивчені (як роблять багато викладачів), а саме відкриває щось нове кожен раз! Дуже раджу:))

Німецька мова, 7 - 9 класи

Викладачем задоволена. Цікаві заняття. Син займався з задоволенням.

Німецька мова, Рівень А1-А2

Гарний репетитор, дослуховується до побажань і прохань. За 2 міс. з нуля підтягнули німецьку мову до рівня А1, успішно здала іспит з Stadt Deutsch A1 в інституті Goethe. Рекомендую!

Німецька мова

Відвідала всього декілька занять, бо в мене змінилися плани. Передумала їхати до Німеччини, тому вивчення мови стало не актуально. Але заняття мені сподобалися, були інформативними та цікавими. Перші враження про Марію Миколаївну тільки позитивні.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Львів

Олена В.

200 грн/год

Анна З.

200 грн/год

5

Божена К.

200 грн/год

5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Марія Н. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Молодші класи 1-4
  • Репетитор для дітей
  • Розмовна мова
  • Граматика
  • Рівень А1-А2
  • Рівень B1-B2
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.