Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Rafael P. id:98139

Rafael P.

450 грн/год

Rafael P.

«Я люблю викладати, обмінюватися знаннями, вчитися і контактувати з іноземними людьми та їх культурами!»

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Привіт, я бразилец португальської національності, і я пропоную уроки португальської мови та португальської та бразильської культури онлайн. Маю досвід викладання та вивчення іноземних мов та культур. У мене особливі стосунки з Україною, її людьми та культурою ???? Я також вивчав іспанську в Іспанії (C1) та італійську в Італії (C1), щоб проводити регулярні розмовні чи тематичні заходи. Адаптую заняття та матеріали до інтересів і потреб студента (подорожі, переїзд, робота, навчання, міжособистісні стосунки, мовний іспит тощо). Я розмовляю англійською, іспанською, італійською та трохи французькою.

Перше заняття безкоштовне. Можемо домовитися про ціну залежно від кількості годин.

Тому що вивчення нової мови змінює наше життя!

Olá, sou brasileiro de nacionalidade portuguesa e ofereço aulas de língua portuguesa e cultura portuguesa e brasileira online. Tenho experiência no ensino e no estudo de línguas e culturas estrangeiras. Tenho uma relação especial com a Ucrânia, seu povo e cultura ???? Também estudei espanhol na Espanha (C1) e italiano na Itália (C1) para realizar atividades regulares de conversação ou temáticas. Vou adaptar as aulas e materiais aos interesses e necessidades do aluno (viagens, recolocação, trabalho, estudo, relações interpessoais, exame de línguas, etc.). Falo inglês, espanhol, italiano e um pouco de francês.

A primeira aula é gratuita. Podemos combinar o preço dependendo do número de horas.

Porque aprender um novo idioma muda nossas vidas!

Освіта:

UNIRIO / Universidade de Coimbra / Others, магістр

Вік:

36-45

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

3 відгуків про Rafael P.

4.8/5

5+

2

5

0

4+

1

4

0

3

0

2

0

1

0

Alie Kulpach

5+

19.10.2021

Португальська мова, Носій мови

5+

Це мій найкращий вчитель! На уроках завжди весело і продуктивно! Рафаель дуже цікаво проводить заняття, у нього легкий метод навчання, за два місяці уроків він дав дуже багато знань! А також допоміг мені з поїздкою в Португалію, за що я йому дуже вдячна)) порадив багато приголомшливих місць, які потрібно відвідати, їжу, яку потрібно спробувати, і багато іншого!)) Якщо ви хочете вивчити португальську, Рафаель вам з цим точно допоможе!

Світлана

4+

08.12.2021

Португальська мова, Репетитор для початківців

4+

Репетитором задоволена, хотілось би, щоб було більше повторень.

Марія

5+

29.03.2021

Португальська мова, Розмовна мова

5+

Я дуже вдячна сайту за те, що підібрав мені саме цього репетитора. Рафаель, як викладач, відповідає всім моїм вимогам: академічний стиль викладання, дистанційність, знання не тільки мови, а й історії і культури Бразилії і Португалії. Рафаель живе в Ріо-де-Жанейро. Я спочатку хотіла вивчати саме бразильську португальську. Рафаель, природно, може викладати обидві: і бразильську португальську і європейську португальську. І величезний плюс наших уроків, я могла вибирати мову, на якій Рафаель веде уроки. Учитель не знає української і російської мов, проте мені було запропоновано на вибір англійську, італійську чи іспанську мову для проведення уроків. Я вибрала англійську, і це неймовірно зручно: я вивчаю мову, яка мене цікавить, і практикую мову, якою вже непогано володію.