Юлія Д.

id: 9816

Місто:

Дніпро

Предмети:

Англійська мова, Німецька мова

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ДПА, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Репетитор для початківців

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний гірничий університет (2016)

Ступінь:

Бакалавр

Закінчила курси "International House", American English Center "," Goethe Institut ". У 2014-2015 - працювала репетитором в дитячому центрі "Я сам". З 2013 працюю репетитором на дому. Репетитор з німецької та англійської мов. Маю багаторазовий досвід у мовних семінарах за кордоном.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Підготовка до ДПА

Юлії Олександрівні вдалось зацікавити сина Максима. Тепер у нього виріс інтерес до вивчення іноземних мов. Заняття проходили на високому рівні, сину вони подобалось. ДПА вдалось написати на 8 балів, за що вдячні викладачу. Вам також дякуємо за гарний підбір репетитора.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Німецька мова, Шкільна програма 5-9 класи

Юлія Олександрівна просто супер. Кирило вивченням німецької мови з нею дуже задоволений. У нас є з чим порівнювати. Казав, що йому з репетитором комфортно, цікаво на уроках, а я бачу результат по оцінкам в школі. Знадений підхід до дитини, постйіне спілкування зі мною. Плануємо і надалі співпрацювати з нею. Дякую

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Моїй дитині 10 років. Їй треба було підвищити знання з англійської мови. Юлія Олександрівна - саме той репетитор, який зміг зацікавити її до навчання. Педагог відразу знайшов спільну мову з моєю дитиною. Вона вихована, освічена, комунікабельна. Має розумне почуття гумору. Дякую Вашій компанії, Ви працюєте швидко та організовано.

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети

Джой
Джой

Досвід: більше 3 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Англійська мова

Катерина
Катерина

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Українська мова та література, Англійська мова, Французька мова