Репетитор англійської мови, математики, фізики, програмуванню – Ірина Н.

Ірина Н.

id: 9827

Місто:

Кременчук

Предмети:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Полтавська обл., Кременчук, Центр, Пролетарская; Гер. Сталинграда

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка (1986)


Маю вищу категорію підвищення кваліфікації. На даний момент я є директором репетиторського центру, і займаюся передачею свого досвіду і знань молодим педагогамВикористовую цікаву методику підготовки, в яку входить:1) розвиток логіки мислення;2) розвиток самопідготовки;3) розвиток пам'яті;4) розвиток інтересу й любові до самого предмету.Математика у нас - стане казкою для вас!Ціна від 70 гр. в залежності від того, яке заняття і як проводиться.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Ірина Володимирівна - прекрасний викладач, нам дуже пощастило з нею. Шкода, що ми проживаємо у Харкові і не можемо продовжувати навчання. Репетитор працювала з моєю донькою, поки та перебувала на відпочинку у Кременчузі. Дитина була просто у захваті від спілкування з такою людиною: завжди спокійна, врівноважена, налаштована на позитив і успіх. Ірина Володимирівна - професіонал своєї справи!

Марина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Ірина Володимирівна чудовий викладач, займалась математикою з моїм сином. Заняття йому дуже подобалися, він все розумів, що каже викладач, адже в школі у нас були проблеми з розумінням матеріалу. Дякуючи викладачеві бал успішності підвищився.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Вища математика, Університетські курси

Займався з Іриною Володимирівною недовго, потрібно було підготуватися до екзамену. Репетитор мені дуже допомогла, зрозуміло все пояснила, я залишився задоволений, екзамен здав, за що дуже вдячний Ірині Володимирівні.

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети