Чому важливі заняття музикою?

Процес навчання на фортепіано досить складний, але коли Ви освоюєте найпростіші мелодії і починаєте їх відтворювати, то внутрішньо почуття гордості у виконавця затьмарює колишні труднощі і породжує інтерес до подальших успіхів. Гра на фортепіано сприяє розвитку розумових і музичних здібностей, координації рук і очей. Це не просто слова, а явища доведені вченими. Також за допомогою занять Ви зможете позбутися від стресу, адже під час гри Вашу увагу і концентрація будуть спрямовані у «світ прекрасного», де панує спокій і блаженство! 

Гра на фортепіано відкриє перед Вами нові горизонти, Ви по-новому будете дивитися на звичайні речі і реагувати на музику. Якщо Ви мрієте навчитись грати на фортепіано - просто зробіть це і Ви здійсните свою мрію!

Заняття музикою є надважливими для людини. Вони задіюють всі види сприйняття - слухове, зорове, почуттєве та всі види пам’яті (їх є п’ять: слухову, зорову, моторну [коли пальці «запам’ятовують» і самі автоматично «знають» куди натискати], асоціативну та образну. Уявляєте, яке тренування?! Як заняття тренують тіло загалом, так само гра на інструменті тренує Ваш мозок.

СЛУХ

Заняття сольфеджіо чудово тренують Ваш слух! Написання диктантів, слухання музики, спів всіляко розвивають Ваш музичний слух, а далі і фізіологічний, слух стає більш тонким. Заняття музикою сприяють розширенню реакції мозку на звук та слух покращується.

ДРІБНА МОТОРИКА

Чим більш ми працюємо пальцями, тим активніший наш мозок! 

Рухливий та розмовний центри тісно пов’язані один з одним. І чим краще володіє своїми пальцями, тим кращі його розумові здібності. Ніяка гімнастика не зможе тренувати пальці так активно та дієво. 

При грі на фортепіано задіюються пальці двох рук, до того ж вони рухаються асинхронно. Хто грає на фортепіано не дадуть збрехати, як важко на початку грати одночасно двома руками, але який ефект був згодом! 

У людини домінує одна півкуля головного мозку, тому одна рука «ведуча», інша - «допоміжна». Заставляючи обидві руки працювати, ми даємо поштовх до активної роботи двох півкуль. А мозок швидше обробляє інформацію. 

Поєднання в музиці творчої та математичної складової змушує працювати дві півкулі. Музиканти краще інших можуть виконувати декілька задач одночасно!

ПАМ‘ЯТЬ

Регулярні заняття музикою справді покращують пам’ять. 

Дорослі учні помічають, що починають ефективніше та швидше виконувати свою роботу, швидше запам'ятовувати, а головне згадувати потрібну інформацію. 

Діти стають більше успішними у навчанні, оскільки більше не складає труднощів вивчити напам’ять довгий вірш чи написати розгорнутий емоційний твір! Так як креативне мислення працює на 200%. 

Запам’ятовування готового тексту починається з пари рядків і доходить до декількох сторінок! Людський розум працює дуже активно, розвивається не тільки логічна пам’ять, але і емоційна. 

ПУБЛІЧНІ ВИСТУПИ 

⭐️ виступи на сцені потребують відповідальності і зосередженості. 

Володіти технікою виступів корисно людям будь-якої професії, і звичайно ж дітям! 

Я стараюся організовувати концерти, але не примушую до виступу. Тому, якщо ви відчуваєте, що не «готові», ви можете просто прийти і послухати інших виконавців. 

⭐️ заняття класичною музикою значно розширюють кругозір і розвивають художній смак. Ви відкриваєте для себе цілий світ музики! Це і класична, і джазова музика. 

⭐️ і ще один момент. Коли ти робиш щось особливе, чого не робить багато інших, це ж так приємно☺️ Це підвищує самооцінку і робить вас особливим! 

Чекаю Вас на на заняттях!!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Анастасія Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;