Відповіді на найбільш поширені запитання від репетиторів

 1. Як зареєструватися на сайті?
  Для початку роботи з сервісом Букі вам необхідно перейти на сторінку реєстрації https://buki.com.ua/register/ або натиснути на вкладку “Стати репетитором” і заповнити запропоновані поля: Прізвище, ім’я, емейл адреса та придумати свій пароль. Після реєстрації необхідно заповнити анкету репетитора. Наступного дня ваша анкета буде розміщена на сайті та буде доступна для учнів.

 2. Як почати отримувати замовлення від учнів?
  Щойно анкету буде розміщено на сайті, учні вже можуть залишати заявки для вас! Про надходження нових замовлень ви можете дізнаватися за допомогою сповіщень через смс, через листи на пошту та через дзвінки менеджерів.  Усі нові заявки можете бачити на сайті в розділі Нові замовлення, де можете приймати їх або відхиляти. 

 3. Як учень проводить оплату за уроки?
  Викладач і учень самостійно домовляються про зручні способи оплати для кожного. Оплата на карту, готівкою, наперед за кілька занять чи після заняття - ви обираєте самостійно та узгоджуєте це з клієнтом.

 4. Як розраховується комісія, яку має сплачувати викладач за нового учня?
  За кожне замовлення репетитор сплачує разово і надалі працює з клієнтом довгостроково без участі BUKI. Сума до оплати формується згідно з вашим тижневим доходом, але не менше вартості двох годин занять. Наприклад, у вас запланована 1 год двічі на тиждень вартістю 200 грн/год. Відповідно, комісія нашій компанії складатиме 400 грн. Наступна оплата відбувається, коли ми підберемо вам іншого учня.

 5. Що таке ТОП-розміщення анкети?
  Послуга «ТОП» дозволяє закріпити анкету на першій сторінці каталогу. Так ваша анкета опиниться серед найбільш помітних анкет на сайті. Такі анкети частіше переглядаються учнями, а отже мають більше шансів отримати персональні заявки. Послуга є платною. Всі варіанти топ-розміщенння анкети представлені на відповідній сторінці: https://buki.com.ua/tops/

 

 

Відповіді на найбільш поширені запитання від клієнтів

 1. Чи платна послуга пошуку репетитора?
  Послуги нашого сервісу є безкоштовними. Ви оплачуєте лише за заняття репетитору напряму.

 2. Як довго триватиме пошук викладача? Як швидко зі мною зв'яжеться обраний мною репетитор?
  Зазвичай клієнти знаходять потрібного репетитора та домовляються про перше заняття з викладачем менше, ніж за 24 години, а іноді навіть за кілька годин.

 3. Як я дізнаюся, що репетитор погодився працювати, та отримаю контакти викладача?
  Ви отримаєте смс-повідомлення та лист на електронну пошту з контактними даними викладача, щойно він зазначить, що готовий розпочати з вами роботу. Ви можете зателефонувати викладачу та домовлятися про перше заняття щойно отримаєте його контактні дані.

 4. Я надіслав заявку кільком репетиторам. Чи зможу я отримати контакти всіх цих репетиторів?
  Ми зможемо надіслати вам контакти лише одного з декількох вибраних вами репетиторів. Це буде викладач, який готовий розпочати заняття з вами найближчим часом та має кращий рейтинг. Якщо вам потрібно дізнатися більше деталей у репетиторів, щоб зробити вибір, кому надіслати заявку, то ви можете скористатися чатом з викладачем на сайті.


 5. Чому репетитор, якого я вибрав у каталозі, відмовився? Чому мої контакти надали іншому репетитору?
  Репетитор, якого ви вибрали самостійно в каталозі, може відхилити заявку через високу завантаженість, зайнятий зазначений час занять чи інші умови, вказані в заявці.
  У такому випадку на вашу заявку може відгукнутися інший викладач, чия анкета відповідає вашому запиту в заявці. Ваш контакт надається лише одному викладачу з найвищим рейтингом серед тих, хто відповідає опису вашої заявки та готовий розпочати заняття.

 6. Як оплачувати репетитору за уроки?
  Викладач і учень самостійно домовляються про зручні способи оплати для кожного. Оплата на карту, готівкою, наперед за кілька занять чи після заняття - ви обираєте самостійно та узгоджуєте це з вашим репетитором.

 7. Що робити, якщо репетитор не підійде?
  Якщо з певних причин викладач вам не підійшов, ви можете повторно подати нову заявку на іншого викладача або написати в чат менеджеру і він продовжить пошук, орієнтуючись на ваші побажання.