ТОП-5 безкоштовних додатків для вивчення польської мови

ТОП-5 безкоштовних додатків для вивчення польської мови
Про викладання
Вивчення іноземних мов
Онлайн освіта

Сучасність дає нам унікальну можливість користуватися безліччю ресурсів, які спрямовані не тільки на поліпшення комфорту нашого життя, але й на отримання будь-яких знань і навичок в зручній формі. Навчитися грати на гітарі, вивчити мову, освоїти основи кулінарного мистецтва тепер дуже просто! І якщо раніше потрібно було шукати спеціальні сайти, купувати відео-уроки або занотовувати в блокнот потрібні рецепти, то зараз, маючи смартфон, можна скористатися зручними додатками, скачування яких абсолютно безкоштовне!

За останні п'ять років попит на вивчення польської мови в Україні дуже виріс. Доступність навчання в Польщі, можливість професійної реалізації, подорожі - всі ці причини нерідко змушують українців вивчити польську. Звичайно ж, знання, які дасть репетитор на індивідуальних заняттях, за ефективністю не зрівняються ні з чим! Але якщо у людини немає можливості скористатися приватними послугами вчителя, то можна почати вчити базовий рівень мови, завантаживши корисну програму з Google Play або Apple Store.

ТОП-5 безкоштовних додатків для вивчення польської мови

П'ять додатків, які повинні бути у вашому смартфоні!

Мало часу, група на курси польської мови не набралася, у самовчителі нічого не зрозуміло, досвідчений репетитор більше не бере клієнтів - знайомі відмовки? Уявіть, для того щоб почати вивчати мову, вам не потрібно купувати спеціальну літературу, їхати в інший кінець міста на курси або шукати фахівця. Представлені нижче додатки підійдуть для вивчення мови, як дорослим, так і дітям.

  1.     «Вчимо і граємо. Польська мова».

Не знаєте жодного слова польською мовою? Не біда! Цей мобільний додаток допоможе вам вивчити алфавіт, дасть можливість познайомитися з популярними фразами типу: «Добрий день», «Як справи?», «Надобраніч», а також навчить всім базовим словам, які стануть в нагоді в стандартних мовних ситуаціях і подорожах. Зручною функцією в сервісі є те, що будь-яке слово можна прослухати. У вас з'являється можливість одразу правильно сприймати слова і фрази, писати та читати їх. Розробники додатку подбали про те, щоб ви могли регулярно практикуватися, тому запропонували різні тестові завдання на перевірку отриманих знань, вправи, тексти для перекладу. Додаток можна завантажити як на Android, так і на iOS.

  1.     «Польська мова з Nemo».

Зручна функція, яка називається «Студія запису» дозволяє вам записувати свою мову і аналізувати особистий прогрес у вимові певних фраз і слів. Завантаживши програму, ви будете мати під рукою потрібний набір мовних конструкцій, які з легкістю можна вивчити. Ця програма для вивчення польської мови доступна для скачування дітям і дорослим на операційні системи Android і iOS. Для того щоб почати заняття, не потрібно мати навіть базових знань, адже додаток підійде тим, хто планує вивчити польську з нуля.

  1.     «Fun Easy Learn».

Програма, яка стане незамінним помічником у подорожі. Багато додатків не працюють без підключення до Інтернету, але не цей! Тут є кілька тисяч польських слів, під кожним з яких представлена правильна звукова вимова (написана транскрипція і представлений аудіо-формат вимови слова від носія польської). Якщо ви вирішите відвідати в Польщі ресторан або бібліотеку, то в розділі мовних ситуацій ви зможете вибрати потрібні фрази і слова, які стануть в нагоді, коли ви будете робити замовлення чи шукати потрібну книгу. Цю програму можна використовувати не тільки в поїздках, а й для домашнього навчання, знайомлячись з представленими темами. Тут в ігровій формі можна тренувати свої навички у вимові, письмових вправах, перекладі, що буде особливо цікаво дітям і підліткам.

  1.      «Польська за 7 уроків».

Назва говорить сама за себе! Даний експрес-курс призначений для екстреного вивчення базових основ мови. Підійде він для тих, хто абсолютно не знайомий з лексикою і граматикою польської. У додатку доступні всі матеріали, які включають відео-уроки, вправи для тренування вимови слів, письмові завдання, тести на перевірку засвоєних знань. До речі, як і в попередньому додатку, підключення до інтернету необов'язкове, тому ви можете вчити польську мову в дорозі, в пробках або на перервах.

  1.     «Rosetta Stone».

Представлені вище додатки підходили як для тренування знань польської мови, так і для вивчення її з нуля. Але дана програма буде цікава тим, хто вже має базовий рівень володіння. У додатку немає переводу фраз і речень. Є тільки польські слова, які дають можливість зануритися повністю в мовне середовище. Представлені завдання і вправи спрямовані на те, щоб людина в максимально короткі терміни змогла підтягнути мову.

 

Сподіваємося, що ця добірка зробить вас хоча б на один крок ближче до поставлених цілей! Скористайтеся безкоштовними сервісами, які допоможуть отримати потрібні знання! Однак якщо на вас чекає відповідальна подія при переїзді в Польщу, то пам'ятайте, що навіть в максимально стислі терміни вам завжди допоможе репетитор польської мови. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, продовжуючи втілювати в життя свої мрії!

Автор:

Оцініть новину