ТОП-5 подкастів для вивчення іспанської мови

ТОП-5 подкастів для вивчення іспанської мови
Вивчення іноземних мов
Онлайн освіта

Чи замислювалися ви, як буде виглядати навчання через декілька років? Напевно, паперові екземпляри книг будуть припадати пилом на полицях бібліотек, а п'ятирічне навчання в університеті з часом стане зовсім не актуальним. Світ, в якому розвивається все у шаленій швидкості, вимагатиме від людей такої ж прогресивності і швидкості сприйняття. А у людей, в свою чергу, не залишиться жодного вибору - доведеться швидко вчитися, швидко практикуватися і якомога швидше досягати результатів.

Про що йде мова? Мова йде про дистанційне навчання і сприйняття інформації, про нетрадиційні методи, які допомагають людині економити час, якого постійно не вистачає, і при цьому отримувати знання. Уже зараз ми можемо спостерігати популярність занять з репетитором через скайп, популярність дистанційного навчання в університетах, затребуваність інтернет-курсів, вебінарів, конференцій та семінарів. Можливості для навчання - безмежні. А про можливості у вивченні мов говорити і зовсім не варто. Можна практикувати вимову через чат-рулетку, спілкуючись з носієм мови, можна слухати іноземну музику, можна дивитися фільми з субтитрами, можна відвідувати розмовний клуб, а можна завантажувати подкасти. Про них і піде мова далі.

Що таке «подкасти»? Як вони допомагають у вивченні іноземної мови?

«Подкасти» - це свого роду файли зі звуковим наповненням, які мають на меті донести певну інформацію до слухачів. Подкасти можна порівняти з відео-роликами на Ютубі. Є влоггер, який знімає ролики з певної тематики (мода, саморозвиток, інтер'єри, життя за кордоном). Ми підписуємося на влоги в Ютубі і регулярно переглядаємо цікаві нам відео. З подкастами все дуже схоже. Є «подкастери» - люди, які ведуть свої аудіопередачі, записують звукові файли на цікаву їм тематику і розміщують ці файли в iTunes. Це можуть бути спостереження, роздуми, це може бути якийсь пережитий досвід або бажання поділитися з іншими людьми знаннями.

Користувачі iTunes можуть завантажувати подкасти і слухати їх у вільний час замість музики. Переваги такого навчання в тому, що вас такий формат не відволікає: вам не потрібно дивитися ролик, як на Ютубі, не потрібно мати при собі блокнот і ручку, адже записувати нічого не потрібно. Просто обираєте цікаву для вас тему, завантажуєте аудіофайли і слухаєте!

Особливо цінний такий формат під час вивчення іноземних мов. Обравши цікаву для себе тему, ви зможете слухати мову носія, таким чином, тренуючи своє аудіальне сприйняття. Так, ви зможете значно розширити свій лексичний запас, познайомитися з «живою» іноземною мовою (з усіма ідіомами, прислів'ями, сленгом), дізнатися багато нової та цікавої інформації про життя в іншій країні або пізнати більше цікавинок з теми, до якої не байдужі.

5 подкастів для вивчення іспанської мови

Іспанська вже давно перестала бути екзотичною мовою. На території багатьох європейських країн її активно вивчають і використовують. Мова не тільки чарує своєю милозвучністю, але і порівняно легко вчиться тими, хто готовий присвятити час для регулярних занять. Вивчивши початковий рівень іспанської, можете сміливо приступати до завантаження подкастів і прослуховування цікавих роздумів тих людей, які бездоганно володіють розмовною мовою. Не знаєте, з чого почати? Оберіть один із запропонованих нижче варіантів:

«Notes in Spanish».

ТОП-5 подкастів для вивчення іспанської мови
Якщо ви не так давно вивчаєте іспанську мову, то зверніть увагу на цей подкаст. Тут ви знайдете величезну кількість аудіозаписів, які стосуються повсякденності. Зокрема:

  • розмови про шопінг і гроші;
  • бесіди про планування та проведення вихідних;
  • про спорт (улюблені і не улюблені види спорту);
  • про сімейне життя, розподіл сімейних обов'язків, взаємини чоловіка і дружини.

Варто відзначити, що в подкастах все аудіозаписи членуються за рівнями володіння іспанською. Є 3 рівня: «Beginners Audio», «Intermediate Audio», «Advanced Audio». Відповідно, манера викладу інформації і теми будуть розподілятися від простіших до складніших. Новачкам буде цікаво почати з «Beginners Audio», а тим, хто вивчає мову вже біля року - з «Intermediate Audio».

Хто записує ці аудіозаписи? Подружня пара, Бен Кертіс і Марина Дієс, котрі живуть в Мадриді. Пара почала робити записи подкастів вже 14 років тому, і за весь період існування їх творчого дуету, ці аудіозаписи розлетілися по всьому світу. Тільки уявіть, вони зареєстрували 37 мільйонів завантажень! Як бачите, бесіди іспанців сподобалися багатьом людям.

«A mi aire»

ТОП-5 подкастів для вивчення іспанської мови
Цей подкаст буде цікавий тим, хто має середній рівень володіння іспанською. Уся справа в тому, що теми аудіозаписів більш конкретні, зустрічається в деяких місцях складна лексика. До цікавих аудіофайлів можна віднести такі:

  • "Мексиканська кухня";
  • «Шамани»;
  • «Культура міст Мексики»;
  • «Поїздка в Колумбію»;
  • «Історія метро в Мадриді»;
  • «Зіткнення з колумбійською реальністю».

Подкаст «A mi aire» буде корисний не тільки з точки зору вивчення нової лексики, а й просто для загального розвитку, якщо ви, звичайно, знаєте іспанську мову. Веде його дівчина під псевдонімом Алісія, але справжнє її ім'я - Палома Гарсія Аморі. Її подкаст про контрасти, адже дівчина після життя в Мадриді переїхала жити в Цюріх. У своїх записах вона часто міркує про те, як відрізняється галасливий світ Мадрида від консервативного Цюріха, де о 7 годині вечора вже закриваються всі кафе і магазини. Інтонації, доречні фрази і загальна весела нота розповідей буде розпалювати у вашій душі бажання одного разу відвідати Мадрид! Ну, або хоча б вивчити іспанську на тому рівні, на якому з вами розмовляє Алісія.

«Español con Juan»
ТОП-5 подкастів для вивчення іспанської мови

А ось цей подкаст знайдуть корисним для себе ті, хто вже володіє іспанською мовою на рівні Pre-Intermediate або Intermediate. Мета ведучого каналу - надати своїм слухачам максимум корисної інформації (граматичної і лексичної) для переходу на новий рівень Advanced. На «Español con Juan» ви зустрінете:

  • аудіозаписи розмов іспанців, які спілкуються між собою живою іспанською мовою з вкрапленнями національної родзинки (прислів'я, жарти, загадки);
  • гумористичні невигадливі історії, з якими вчити граматичні правила - одне задоволення;
  • стенограми кожного аудіозапису, для того щоб ті, хто вчить іспанську, міг і читати, і слухати одночасно, якщо в цьому є необхідність.

Даний подкаст носить саме освітній характер, але при цьому кожен аудіофайл - це не традиційна лекція, а живий і яскравий урок.

«Duolingo Spanish Podcast»

ТОП-5 подкастів для вивчення іспанської мови

Що може бути краще і цікавіше захоплюючих історій, які розповідають реальні люди з Латинської Америки? Різноманіття голосів, інтонацій, нових мовних зворотів, яких ви ще ніде не чули - це чудовий спосіб ближче познайомитися з іспанською мовою. Подскасти «Duolingo Spanish» записані на безліч цікавих тем, а тривають всього лише 15-20 хвилин.

Кому будуть корисні такі подкасти? Тим людям, які нещодавно почали вивчати іспанську. Адже тут ви зможете знайти записи-роздуми простих людей про простих речі і сенси. наприклад:

   • тема «Боротьба за ідентичність» (змушує поміркувати, а набір фраз можна буде використати в майбутньому для написання есе);
   • тема «Королева волосся»;
   • тема «Мексиканський тенор».

Ви знайдете величезну кількість аудіофайлів, які точно будуть близькі до вашого настрою і світосприйняття в якийсь конкретний день. І якщо ви прокинулися сьогодні з чітким бажанням вивчати іспанську - починайте з подкастів «Duolingo Spanish».

«Coffee Break Spanish»

ТОП-5 подкастів для вивчення іспанської мови

Креативні подкасти у вільному доступі, які допоможуть новачкам вчити іспанську мову веселіше і цікавіше. Сенс в тому, що вивчати іноземну мову можна навіть на перерві, адже аудіозаписи тривають не більше 15 хвилин. Смішні історії, цікаві випадки з життя, різноманітні фрази і слова значно збільшать ваш лексичний багаж.

Вивчення мов - ось те, що допомагає людині в наш час бути затребуваною, заводити корисні знайомства, будувати бізнес, незважаючи на кордони. Тому, поки ми молоді, поки всі можливості і ресурси є в нас для вивчення іноземних мов, потрібно обов'язково скористатися цим! Почніть вивчати іспанську з простої звички: спробуйте ввімкнути замість улюбленої пісні новий подкаст. Через декілька місяців ви й не помітите, як збільшується ваш багаж знань без значних часових витрат! 
Автор:

Оцініть новину

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Порівняння приголосних звуків китайської на української мов

Продовжуємо порівняння звуків китайської та української мов

Автор: Олександра В.

Визуализация дерева знаний

Для повышения успешности освоения чего-либо нового существует ряд универсальных приемов. В данной статье освещается один из них - визуализация взаимосвязанных целей - новых и ранее поставленных. Приводится пример соответствующего программного инструмента.

Автор: Юрій Т.

Індивідуальне навчання чи школа: всі «за» і «проти» при виборі для дитини з інклюзією

Ви сумніваєтесь, чи давати дитину з інклюзією в школу? Прочитайте цю статтю.

Автор: Андріан Г.

Особливості підходу у підготовці до школи та навчання дитини з інклюзивністю

Ви маєте дитину з інклюзією і не знаєте як розпочати та провадити з нею навчання? Прочитайте ці поради!

Автор: Андріан Г.

Мотиваційна стаття, призначена для тих хто вивчає, або збирається вивчати іноземну мову

Стратегія вивчення іноземної мови

Автор: Олексій П.