Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 10

Поточна оцінка 4.64 від 557 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Христина Григоришин

Опубліковано 63 днi тому

Ірина Олександрівна, дуже хороша вчителька, гарний педагог. Я обожнюю заняття з нею

Відповідь компанії

Христино, дуже раді, що викладач вам сподобався! Успіхів на заняттях!

Olia

Опубліковано 63 днi тому

Перший раз скористалася сайтом «Букі» і залишилася дуже задоволена. Підібрали дуже хорошого та компетентного викладача з польської мови а саме Нечай Валентину . Уроки проходять дуже цікаво та пізнавально . Пояснює репетитор дуже добре та зрозуміло . Хто цікавиться вивченням польської рекомендую саме її.

Відповідь компанії

Доброго дня, Ольго. Раді, що ви залишилися задоволені роботою нашого сайту. Бажаємо успіхів у вивченні польської мови!

Дмитро А.

Опубліковано 63 днi тому

Здравствуйте! Большое спасибо за отличную работу! Я хотел бы, чтобы вы предлагали мне больше учеников. А то, в последнее время предложений стало намного меньше.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Дмитрий. Спасибо большое за обратную связь. С вами тоже приятно работать. Ученики сами выбирают репетиторов на сайте. Чтобы получать потенциальные заказы, откликайтесь на подходящие вам заявки для их получения.

Ирина

Опубліковано 63 днi тому

Никто не контролирует работу репетиторов. Если какие то жалобы от клиентов,то репетитора нужно удалять из сайта buki. Оставила два запроса на репетитора,никто не перезвонил. Потом мне предложили одного репетитора,и уже две недели обещает прийти. То одно у нее то другое. Очень рассчитываешь на слаженную работу,а относятся похабно.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Ирина. Репетитор, которого вы выбрали на сайте, не ответила на ваш запрос, мы не можем на это никак повлиять. Именно поэтому вам предложили другого преподавателя. Как только нам сообщили о не договоренности, сразу же возобновили поиск и предложили еще преподавателя. Если у вас возникают какие-либо вопросы или предложения вы всегда можете обратиться на центральную почту [email protected] или же позвонить по номеру, с которого с вами связывался менеджер. Всегда рады помочь!

Олена

Опубліковано 67 днів тому

Мене звати Олена, я з Полтави. Дуже вдячна розробникам сайту, ідейним натхненникам та особисто репетитору Валентині за допомогу в розвитку синочка Давида. Валентина - дуже професійний репетитор та має вроджений талант находити спільну мову з дітьми, займаємось декілька місяців, результати вже помітні і в навчанні, і в мовленні, а головне в Давида з'явилось бажання навчатись. На жаль, я втратила доступ до своєї старої ел.адреси, тому не можу авторизуватись під своїм акаунтом.

Відповідь компанії

Олено, дуже дякуємо за такі слова на адресу нашого ресурсу. Раді, що викладач Валентина знайшла підхід до вашого сина і є помітні результати у навчанні. Якщо ви бажаєте залишити відгук про викладача, то можете написати його безпосередньо на центральну пошту [email protected], вказавши прізвище викладача, номер заявки, або вашу стару пошту, за якою була зареєстрована ваша заявка.

Anna Nesteruk

Опубліковано 67 днів тому

Яна ми вам щиро дякуємо, дуже раджу всім хороший і сильний репетитор, і дуже чуйна людина. Діти задоволенні і з великим бажанням чекають зайнять. Дякую Вам Яна!!!!!!!

Відповідь компанії

Анно, дякуємо за відгук. Бажаємо ще кращих результатів від занять з Яніною!

Олена

Опубліковано 68 днів тому

Добрий день, хочу подякувати за підбір репетитора. Володимир Л. Відмінний професіонал своєї справи,займається математикою,діти задоволені.Зразу помітили результат,дуже легко і доступно пояснює.Спілкується з дітьми і пояснює матеріал відмінно.Дякуємо ми задоволені.

Відповідь компанії

Олено, дякуємо за зворотній зв'язок. Раді, що заняття з викладачем Володимиром приносять свої результати :)

Валентина

Опубліковано 69 днів тому

За допомогою вашого сайту знайшли Дуже гарного репетитора Ольгу Б. Дуже вдячні, за місяць навчання хороші результати, Ксенії подобаються методи підготовки, які пропонує Ольга, вважаю Ольга - професіональний педагог.

Відповідь компанії

Доброго дня, Валентино. Щиро вдячні за такі слова про наш сайт та спеціаліста, якого вам підібрали. Впевнені, що надалі результати Ксенії будуть тільки покращуватися!

Галина

Опубліковано 70 днів тому

Вікторія. К. Дуже хороший педагог, людина своєї справи, знайшла підхід до моєї дитини, допомогла надолужити втрачене. Кожне заняття проходить досить цікаво. Безмежно вдячна Вам Вікторія за вашу наполегливість і терпіння, так як ви працюєте не лише як педагог але і як психолог :)))

Відповідь компанії

Галино, дуже вдячні вам за відгук. Раді, що підібраний нами репетитор вам підійшов. Успіхів на заняттях з Вікторією :)

Yurii

Опубліковано 70 днів тому

Не приятно, но хочется написать про Диану Ц. Первое занятие, человек не пришло, трубку не берет и не перезванивает. Очень не красиво.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Юрий. Приносим свои извинения. Напишите, пожалуйста, на центральную почту [email protected] ваш номер заказа, мы поможем разобраться в сложившейся ситуации. При надобности мы подберем другого педагога.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати