Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 11

Поточна оцінка 4.64 від 557 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Татьяна

Опубліковано 71 день тому

Дуже класна репетитор, донька задоволенна. Цікаво розповідає, дуже мила, приємна дівчина. Щиро вам дякуємо.

Відповідь компанії

Доброго дня, Тетяно. Дуже дякуємо за відгук. Бажаємо продуктивної подальшої співпраці з викладачем!

Тетяна П.

Опубліковано 71 день тому

Дякую за співпрацю!

Відповідь компанії

Тетяно Аркадіївно, і вам вдячні за зворотній зв'язок. З вами приємно працювати!

Дар'я Ф.

Опубліковано 75 днів тому

Сайтом довольна! Единственный минус, половина сообщений с вашего сайта попадают в папку "Спам" (из-за этого пропустила несколько персональных заявок, так как оповещений с этой папки нет), хотела решить эту проблему самостоятельно, но в интернете нашла информацию только о том, что об этом должен позаботиться отправитель. Буду рада если вы решите эту проблему. Заранее спасибо!

Відповідь компанії

Дарина, раді що вам усе подобається і дякуємо за ваш відгук!) По питанню з потраплянням листів у спам: ми завжди дуже активно працюємо над позитивною репутацією нашого домену для поштових сервісів і відсоток доставки листів близький до 97%, але, на жаль, ситуації таки трапляються. В такому випадку рекомендуємо відкрити даний лист, який уже потрапив в спам, і знайти опцію "позначити як НЕ спам", або щось схоже, або перетягнути лист у "Вхідні" і проробити це для кількох листів. Ваш поштовий клієнт запам'ятає, що листи такого типу від даного адресату не є спам і буде надалі залишати їх у вхідних. Для мене це точно чудово працює з Gmail і впевнений, що вам теж допоможе. Якщо ще виникнуть додаткові питання - пишіть на [email protected] в будь-який час)

Артур

Опубліковано 78 днів тому

Благодаря сайту нашёл себе репетитора - Нечай Валентина. Отличный репетитор , доступно объясняет . Спасибо сайту за большой спектор репетиторов.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Артур. Спасибо за то, что выбрали нас. Успехов вам в изучении польского языка.

Ирина Дуброва

Опубліковано 79 днів тому

Очень благодарна компании за работу и огромный выбор репетиторов. С вашей помощью нашли прекрасного репетитора по Истории Украины - Ирину К. Замечательный педагог с прекрасными знаниями и умением донести их ученику. Спасибо!!!

Відповідь компанії

Ирина, благодарим вас за оценку нашей работы. Всегда рады, когда ученики остаются довольны выбором репетитора! Успехов вам!

Дмитро

Опубліковано 79 днів тому

Займався з Андрійчук Володимиром Петровичем, підготував до сесії за неділю. Склав на всі 35 із 40. РЕКОМЕНДУЮ!!!!! Від чистого серця

Відповідь компанії

Дмитро, дякуємо за ваш відгук. Раді вашим успіхам!

Лілія

Опубліковано 79 днів тому

Щиро вдячна компанії BUKI за те, що допомогли нам знайти репетитора. Дмитро Олександрович людина своєї справи, знайшов підхід до моєї дитини, допоміг надолужити втрачене. Кожне заняття проходить досить цікаво. Безмежно вдячна Вам Дмитре за вашу наполегливість і терпіння, так як ви працюєте не лише як педагог але і як психолог :)))

Відповідь компанії

Ліліє, дуже дякуємо за високу оцінку нашої роботи та за такі чудові слова про викладача. Продуктивних та успішних вам занять :)

Віталій К.

Опубліковано 80 днів тому

Цікава і вигідна співпраця:)

Відповідь компанії

Віталій Анатолійович, дякуємо, з вами приємно співпрацювати :)

Свiтлана Б.

Опубліковано 80 днів тому

Дякую за увагу та співпрацю

Відповідь компанії

Світлано, і вам дякуємо за співпрацю :)

Олександра Н.

Опубліковано 81 день тому

Вивчали німецьку мову з репетитором Ксенія М (https://buki.com.ua/user-57586/?utm_source=email_tutor&utm_medium=email&utm_campaign=reviewtutor/#users_reviews) з м. Одесса. Чудовий викладач, заняття завжди проходили цікаво, невимушено, вона робила все для кращого засвоєння матеріалу і нашої загальної зацікавленості. Спасибі їй величезне, і сподіваюсь на подальшу співпрацю в майбутньому!

Відповідь компанії

Олександро, дякуємо за ваш відгук про репетитора Ксенію. Бажаємо подальшої продуктивної співпраці з викладачем!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати