Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 11

Поточна оцінка 4.66 від 369 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Юля Д.

Опубліковано 84 днi тому

Дуже задоволені репетитором Тетяною.Вдячні їй за індивідуальний підхід до дитини , зацікавлення,за доступність роз'яснення і взагалі дякуючи заняттям з англійської дитина покращує не тільки саму мову ,але й розвивається загалом.Рекомендуємо Тетяну усім знайомим та дякуєм за цікаві заняття

Відповідь компанії

Дякуємо за відгук! Успіхів у вивченні англійської :)

Наталiя Р.

Опубліковано 86 днів тому

Роботою команди BUKI задоволена.

Відповідь компанії

Наталіє, дякуємо за високу оцінку нашої роботи!

Аліна Т.

Опубліковано 86 днів тому

Хороший сайт, часто приходят заявки от учеников. Особенно хорошо на начальном этапе для учителей, когда ещё нет наработанных учеников. Сейчас не часто им пользуюсь,т.к.много "своих" студентов, но иногда очень полезно быть в базе учителей))

Відповідь компанії

Спасибо! Всегда рады помогать как начинающим репетиторам, так и со стажем!

Алёна П.

Опубліковано 88 днів тому

Благодаря сайту нашла чудесного репетитора по словацкому языку - Анастасія Ш.id: 52140 (Тернополь). Добросовестно и ответственно подошла к своей работе. Выложилась на все 100%. Отличный репетитор.

Відповідь компанії

Успехов в обучении! Отлично, что вам понравился преподаватель!

Ольга

Опубліковано 92 днi тому

Деякий час займаємось із Аліною Миколаївною. Приємна, ввічлива людина і гарний педагог. За період літніх канікул домоглася більшого, ніж за навчальний рік у школі. Суттєвий прогрес в математиці, виправився почерк і правопис загалом. Роботою Аліни Миколаївни повністю задоволена.

Відповідь компанії

Дякуємо за відгук! Успіхів у навчанні!

Antonina a.

Опубліковано 92 днi тому

Хочу выразить благодарность преподавателю по дошкольной подготовке Татьяне Я. (р-н Коммунар)- buki.com.ua/ru/user-48516/ Преподаватель очень опытный, за 1,5 часа с сыном успели пройти кучу материала и самое интересное, что мой неусидчивый ребенок сидел, как вкопанный! Я была просто поражена! У преподавателя есть различные предметы и материалы, как мне показалось, на все темы, чтоб заинтересовать ребенка. Спасибо большое!!!

Відповідь компанії

Рады, что преподаватель вам понравился и есть заметные результаты!

Людмила

Опубліковано 93 днi тому

Дуже задоволена що знайшла у вас Ірина З.id: 37142. Син 9 клас.. знання не тримались в його головi. Хотiла взяти репетитора. Вiн не погоджувався.. час йшов.. в сiчнi все ж таки без його вiдома домовилась з Iриною про заняття.. i пошкодувала що не зробила це ранiше. Син займався без проблем. Iрина знайшла до нього пiдхiд. Здали ДПА. Поступили в КЕП. Дуже дякую Iринi

Відповідь компанії

Людмило, вітаємо із вступом та гарними результатами. Дякуємо за відгук про викладача :)

Світлана, Чеська мова

Опубліковано 94 днi тому

Хочу виразити свої враження від нашої співпраці з репетитором чеської мови. Наталія - дуже розумний спеціаліст, грамотний педагог, хороший наставник, поліглот. Саме цим я надзвичайно приємно вражена. У нас склалася дуже плідна співпраця, результатами якої я задоволена на всі навіть 200%. Репетитор повністю віддана своїй професії. Вона довела мені, що вивчати іноземні мови не так вже й складно. Хочу сказати лише одне: таких людей потрібно цінувати.

Відповідь компанії

Дякуємо за ваш коментар!

Людмила

Опубліковано 95 днів тому

Занимаемся с Екатериной Игоревной по математике.Очень вежливая,пунктуальная,доступно и интересно проходят занятия. Даже в летнее время сын с удовольствием подтягивает свои знания. Спасибо репетитору и сайту буки !!!

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв! Успехов в обучении!

Оксана Д.

Опубліковано 96 днів тому

Сайт працює відмінно, менеджери завжди ввічливі, швидко реагують та вирішують проблеми, що виникають. Проте чомусь тривалий час ігноруються мої листи з проханнями повернути кошти за заняття, що обірвалися. Зверніть, будь ласка, увагу. А так я всім задоволена, дякую вам за роботу)

Відповідь компанії

Оксано, дякуємо вам за високу оцінку нашої роботи! Напишіть, будь ласка, старшому менеджеру [email protected] номер замовлення, по якому ви очікуєте перерахунок.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати