Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 12

Поточна оцінка 4.63 від 243 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Олена Б.

Опубліковано 178 днів тому

Добрый день! Очень хороший сайт, приятно работать! Но человеческий фактор присутствует и здесь. От преподавателя требуется быстрая реакция на заявку, но хотелось бы чтоб и менеджеры реагировали тоже быстро. В данный момент уже несколько дней не могу дождаться перерасчет от менеджера по заявке. А на почту приходят сообщения о понижении рейтинга. Хотелось бы узнать что делать в таких случаях. Спасибо.

Відповідь компанії

Елена, спасибо вам за продуктивную работу с сайтом и комментарий. Задержка в ответе может возникать в выходные. Мы стараемся оптимизировать работу, чтобы время ожидания было минимальным.

Ольга К.

Опубліковано 178 днів тому

Дуже приємно співпрацювати з командою професіоналів, які швидко,, ефективно та вдало допомогають учням, студентам та всім, хто того потребує знайти репетитора та надати якісну та необхідну допомогу. Також хочеться відзначити готовність до діалогу з викладачами, з якими співпрацює данний сайт. Дякую Вам за можливість проявити свої професійні навички та знайти їм вдале застосування.

Відповідь компанії

Дякуємо вам за кількарічну і продуктивну співпрацю та за відгук! Успіхів вам у роботі!

Марина Р.

Опубліковано 178 днів тому

Сайт, звісно, зорієнтований на клієнта, тобто людей, які платять кошти, тому для викладачів і репетиторів він все-таки містить певні недоліки, про які неодноразово говорили у численних коментарях нижче. Прикро, що навіть конструктивні зауваження з боку викладачів часто ігноруються. Бажаю сайту розширювати аудиторію як викладачів, так і студентів, і виходити на міжнародні ринки!

Відповідь компанії

Марино, дякуємо за відгук та побажання! Ми орієнтуємось на клієнтів, щоб вони могли максимально швидко знайти собі викладача і налагодити ефективні способи комунікації між учнями, викладачами та ресурсом. Наші послуги підбору для клієнтів є безкоштовними. Компанія дуже цінує і поважає наших викладачів, бо саме ваш професіоналізм забезпечує подальшу роботу сайту.Тому ми завжди відкриті до діалогу, щоб наша співпраця була ефективною і приносила задоволення :-) Успіхів вам у роботі з учнями!

Артур М.

Опубліковано 179 днів тому

Уважаемая команда buki! В сотрудничестве с buki, хотелось бы поблагодарить менеджеров за трудолюбие и быстрый подбор учеников! С buki я работаю продуктивно, установил свой график, который приносит мне высокий доход и позитивное настроение, та, как все студенты, которых дал мне buki очень старательные и приятные люди, что очень важно! С ув. Артур! Hallo liebe buki, ich möchte mich ganz härzlich für deine Fleißige Arbeit und schnele Aufnahme der Studenten bedanken ! beste Grüße, Arthur!

Відповідь компанії

Спасибо за обратную связь! Обязательно передадим менеджерам слова благодарности :) Успехов в работе!

Єлизавета З.

Опубліковано 181 день тому

Щиро вдячна за додатковий заробіток та чудових наполегливих учнів!

Відповідь компанії

Єлизавето, дякуємо за ваш відгук та співпрацю!

Елена

Опубліковано 181 день тому

Спасибо сайту. Нашла грамотного преподавателя для дочери по математике. Очень довольны. Ребенок подтянул знания за короткий срок. Татьяна Николаевна сразу нашла контакт с ребенком. Мне нравится, что всегда есть возможность связаться, если нужно уточнить или изменить время занятия. Рекомендую.

Відповідь компанії

Рады, что преподаватель вам понравился и есть видимый результат работы! Обращайтесь к нам еще за другими репетиторами:-)

Юлія Д.

Опубліковано 182 днi тому

Дякую, завдяки Вам маю учнiв i додатковий заробiток.

Відповідь компанії

Юліє, а вам дякуємо за продуктивну співпрацю! :) Успіхів у роботі!

Надія О.

Опубліковано 183 днi тому

Сайт - неймовірний! Співпрацюю з "Букі" вже третій рік - суцільне задоволення. Саме завдяки вам я знайшла безліч чудових учнів, які стали друзями. Саме ви на початках моєї діяльності стали надійною опорою. Саме ви постійно нагадуєте-уточнююте-допомагаєте з різними робочими нюансами. І саме у вас мої вдячні учні пишуть відгуки) Справді, я дуже рада такій чесній та прозорій співпраці, це дуже мотивує вдосконалюватися і рухатися вперед. Добробуту та процвітання усій бездоганній команді "Букі"!

Відповідь компанії

Надіє Василівно дякуємо вам за такий теплий відгук та за тривалу співпрацю! Успхів вам і вдячних учнів :)

Інна Д.

Опубліковано 183 днi тому

Спасибо сайту за помощь с поиском учеников! Приятно работать!!

Відповідь компанії

Благодарим за сотрудничество!

Ірина

Опубліковано 184 днi тому

Дякую сайту за хорошого викладача іноземних мов. Вивчаємо англійську та іспанську мови. Викладач - поліглот, що мене приємно вразило. Допомагала моєму синові вивчати словацьку мову для вступу до Словаччини. Займаємося уже досить тривалий період часу, все влаштовує. Впевнено рекомендую.

Відповідь компанії

Дякуємо за відгук! Раді, що репетитор вам підійшов :-)

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати