Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 13

Поточна оцінка 4.64 від 267 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Оленка В.

Опубліковано 185 днів тому

Яна Маковяк має хороший підхід до дитини , викладанням задоволена .

Відповідь компанії

Оленко, раді, що викладач вам сподобався! Успіхів у вивченні англійської :-)

Юрій Л.

Опубліковано 186 днів тому

Чудовий репетитор, допомогла за кілька днів мені підготуватись до екзамену на відмінно!

Відповідь компанії

Раді, що викладач вам сподобався і є видимий результат роботи! Звертайтеся до нас ще за іншими репетиторами:-)

Вікторія С.

Опубліковано 190 днів тому

Дуже зручний сайт для роботи!

Відповідь компанії

Вікторіє, дякуємо за відгук! Будемо старатись покращувати його і в майбутньому.

Галина Ш.

Опубліковано 190 днів тому

Очень хороший сайт, поставила бы 5 звёзд, но есть один минус, менеджеры не собирают отзывы о работе репетитора или очень долго это делают.

Відповідь компанії

Добрый день, Галина. Спасибо за ваш комментарий! Отзывы сейчас клиенты пишут самостоятельно. Через месяц после занятий они получают письмо с просьбой оставить отзыв. Если вам необходимо, можем отправить вам на почту описание этого функционала - как собрать отзывы о своей работе.

Ірина Л.

Опубліковано 191 день тому

Я зарегистрирована на сайте почти два года. Хочется сказать большое спасибо менеджерам и всем создателям сайта. Всем очень довольна! Могу сказать одно-работа у меня появилась благодаря именно Вашему сайту. Сейчас все ученики ищут репетитора через интернет, а не через газеты. Ещё раз большое спасибо Вашей компании за то, что я чувствую себя востребованной как преподаватель.

Відповідь компанії

Ирина, спасибо за доверие к нашему ресурсу! Также рады продолжительному сотрудничеству с вами! Побольше вам благодарных и талантливых учеников.

Олена Харків

Опубліковано 194 днi тому

Репетитор Вашого сайту спочатку погодилась співпрацювати з нами, а через неділю відмовилася від занять. Таким чином, ми згаяли більше неділі дорогоцінного часу. В подальшому вам слід вилучати з реєстру репетиторів, які не виправдовують очікувань клієнтів внаслідок зайнятості або неналежного ставлення до учбового процесу. Дякую

Відповідь компанії

Доброго дня, Олено! Дякуємо за зворотний зв*язок. Дуже прикро, що сталась така ситуація. Але ми не можемо повпливати на те, що у викладачів виникають якісь справи чи змінюються життєві обставини. Наш менеджер зателефонує вам і допоможе і виборі іншого репетитора. Перепрошуємо за незручності.

Володимир Д.

Опубліковано 195 днів тому

В цілому добрий сайт. Але мають місце й прикрі випадки. Скажімо, отримую у четвер повідомлення на про потенційного учня, обираю, отримую, надсилаю смс на номер телефону учня. Аналогічного змісту лист надсилаю на е-мейл учня (того ж четверга); пишу учневі у чат, менеджерові. Втрачена заявка, -2 бали, знижений рейтинг. Це показує, на скільки більше сайт влаштований під клієнтів, аніж викладачів. А в цілому дякую адміністрації та менеджерам сайту за потрібну і продуктивну роботу :)

Відповідь компанії

Доброго дня, Володимир. Уточніть, будь ласка, ваше зауваження: в чому зв*язок між отриманим замовленням і -2 балами на пошту старшого менеджера [email protected] Дякуємо за співпрацю!

Максим

Опубліковано 198 днів тому

Класний сайт :-)

Відповідь компанії

Дякуємо за відгук :-)

Анна С.

Опубліковано 199 днів тому

Репетиторська компанія Букі- єдина на сьогоднішній день, яка реально допомагає заробити кошти. Не подобається те, що учні замовляють 3-4 уроки на тиждень, а коли до діла, то 1-2. Але це не вина сайту, просто хочеться, щоб менеджери реагували швидше і виправляли кількість годин у заявці. В цілому все влаштовує. Рекомендую всім, всім, всім.

Відповідь компанії

Анно, дякуємо за довіру до нашого сайту! Намагаємо постійно покращувати роботу та постараємося врахувати ваше побажання! Успіхів у роботі!

Станіслав З.

Опубліковано 199 днів тому

Дякую за високу якість роботи адміністраторів сайту.

Відповідь компанії

Раді, що ви задоволені нашим сервісом)

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати