Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 13

Поточна оцінка 4.62 від 216 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Інна С.

Опубліковано 194 днi тому

З BUKI я знайома вже 4 місяця,працюю з задоволенням!!!Менеджери дуже швидко мені відповідають та допомогають порадами,як краще домовитись в складній ситуації.Мені приємно працювати в такій дружній команді.Бажаю всім натхнення,успіхів та любові!!!

Відповідь компанії

Інно Костянтинівно, дякуємо за високу оцінку! З вами теж приємно працювати!

Анастасія В.

Опубліковано 196 днів тому

+ Сайт очень прост в использовании; +Здесь действительно можно найти реальных учеников, а не только обещания; +Удобная система оплаты. -Ужасная работа менеджеров, долго отвечают ( суток 3е) и очень невнимательны; -Большинство заявок не доходят до преподавателя; - неудобно,что необходимо связаться с учеником через 15 минут после поступления заявки. Преподаватель может быть на уроке или просто занят. !5 мин.-очень мало,необходимо хотя бы 2 часа.

Відповідь компанії

Спасибо за комментарий, в котором вы упомянули наши преимущества. Менеджеры отвечают в течение рабочего дня, задержка может быть у выходные. Если же вам пришлось ожидать - сообщите ст.менеджеру на [email protected] и он решит вопрос. Мы только рекомендуем связываться с учениками сразу же после получения заказа. А будет это через 15 мин или 2 часа - прерогатива преподавателя. Просим также уточнить, что вы имели в виду, что заказ не доходит до преподавателя. Т.к. мы заинтересованы подобрать клиентам репетитором, и все свободные заказы сразу же публикуем на сайте.

Тетяна К.

Опубліковано 198 днів тому

Сервіс дуже хороший, багато учнів, однак робота менеджерів засмучує. Довго відповідають, доводиться чекати 2-3 дня на відповідь, а інколи і тиждень. Також дуже б хотілось оплачувати комісію через один місяць роботи з учнем, щоб зрозуміти, чи йому все подобається і надалі братиме уроки, чи ні ( інколи оплачуєш комісію, а учневі пізніше не підходить формат роботи з викладачем )

Відповідь компанії

Тетяно, дякуємо за коментар. Ми працюємо над тим, щоб покращити сервіс і викладачі максимально швидко отримували відповідь. Затримка може бути у вихідні. Якщо ж вам доведеться очікувати у робочі дні - повідомте ст.менеджеру на [email protected] і ми вирішимо питання. Що стосується раптового припинення занять, то ви завжди можете звернутись до менеджерів і вони повернуть частину коштів :-)

Наталя

Опубліковано 199 днів тому

Не допомогли нічим, закривають заявки.

Відповідь компанії

Наталіє, ми робили декілька спроб зв*язатись з вами, щоб уточнити ваше замовлення. Та, на жаль, вони були безуспішні. Наш менеджер зателефонує вам ще раз.

Оксана І.

Опубліковано 200 днів тому

зареєстрована вже більше року і все подобається. Але робота деяких менеджерів псує, на жаль, задоволення від співпраці.

Відповідь компанії

Дякуємо за зворотній зв*язок. Оксано, у ваших заявках ми не побачили непорозумінь із нашими працівниками, щоб прийняти необхідні міри. Якщо ж у вас є конкретні скарги чи пропозиції щодо нашої роботи, зокрема менеджерів, будемо очікувати їх на пошті [email protected] , щоб співпраця з нами була на найвищому рівні!

Михайло Г.

Опубліковано 200 днів тому

Зарегистрирован на сайте как репетитор больше года. От сотрудничества с сайтом только положительные впечатления. Менеджеры сайта очень внимательны, всегда вовремя сообщают о появлении нового заказчика. доброжелательны, охотно откликаются на все вопросы. У меня ни разу не возникало проблем. Благодаря сайту имею хороших учеников. Спасибо за вашу работу!

Відповідь компанії

Михаил Евгеньевич, спасибо за положительной отзыв! С вами также приятно сотрудничать - ученики дают замечательные отзывы о ваших уроках, и вы теперь размещаете публикации в блоге. Успехов вам и спасибо, что выбрали нас!

Оксана Ю.

Опубліковано 201 день тому

Дякую за співпрацю!

Відповідь компанії

Навзаєм! Дякуємо, що обрали співпрацю з нами.

Михайло К.

Опубліковано 205 днів тому

Все добре.

Відповідь компанії

Михайле, дякуємо за позитивну оцінку.

Марина П.

Опубліковано 209 днів тому

Пользуюсь услугами этой компании как репетитор уже больше года. Недовольна работой менеджеров, особенно последние 5-6 месяцев. Заявки не обрабатываются, не отвечают месяцами, зато как приходит день оплаты начинают и названивать и писать много смс. А за что платить, мне интересно? За то что я 1-1,5 месяца жду когда же менеджер соизволит обработать мою заявку.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Марина. Спасибо за комментарий. Просмотрев историю ваших заявок, не увидели конфликтных ситуаций. Возможно, мы что-то упустили. Ведь для нас очень важно совершить качественный и быстрый подбор репетиторов для наших клиентов. Если у вас есть конкретные нерешенные вопросы, вы всегда можете написать ст.менеджеру [email protected] . Надеемся, что ваше впечатление о нашем сайте измениться!

Тетян Л.

Опубліковано 209 днів тому

Очень внимательны к подбору. Я не ожидала, что будут звонить и обсуждать подробности тех преподавателей, которые мне нужны. Я думала все автоматизировано, очень приятно было общаться с менеджерами. Спасибо за вашу работу

Відповідь компанії

Здравствуйте! Очень рады, что вы довольны нашим сервисом и работой менеджера. Стараемся держать связь с клиентами :-) Удачи в обучении!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати