Объявления репетитора

Програмування
800 грн/час
Спеціалізовані курси
Кривой Рог (онлайн)
Олексій М.

Олексій М.

это бесплатно

Стати Фронтенд розробником з найсучаснішими підходами

Вітаю всіх, хто бажає стати Фронтенд розробником та опанувати найсучасніші підходи до веб-розробки! Якщо ви мрієте про кар'єру у сфері розробки користувацького інтерфейсу та хочете навчитися використовувати найновітніші технології та підходи, то мій курс "Фронтенд розробка з найсучаснішими підходами" - саме те, що вам потрібно!
Цей курс починається з вивчення основ HTML та CSS - мов, які визначають структуру та стилізацію веб-сторінок. Ви ознайомитесь зі семантикою HTML, роботою з тегами та класами, а також вивчите різні способи стилізації елементів за допомогою CSS. Ми також розкриємо передові методи стилізації, такі як Flexbox та CSS Grid, що допоможуть вам створити еластичні та адаптивні макети.
Після вивчення основ HTML та CSS ми перейдемо до JavaScript, мови, яка є незамінною в фронтенд розробці. Ви дізнаєтеся про базові концепції JavaScript, такі як змінні, умовні оператори, цикли та функції. Я також ознайомлю вас зі сучасними підходами до розробки, такими як модульна система ES6 та робота з API.
Один із найважливіших аспектів фронтенд розробки - це розробка веб-додатків з використанням фреймворків та бібліотек. Ми пропонуємо поглиблене вивчення двох найпопулярніших.

Детальнее про репетитора

Репетитор - Олексій М.

Олексій М.

Средняя оценка:4.7
Репетитор з програмування з практичним досвідом! Допоможу розібратися у мовах програмування та зрозуміти, як вони працюють у реальних проєктах.
40 отзывов

Возраст: 26-35 лет

Опыт: более 10 лет

Криворожский экономический институт "Киевский национальный экономический университет имени Вадима Гетьмана" (КЭИ КНЭУ)ПодтвержденоРепетитор подтвердил наличие у него диплома государственного или международного образца

Просмотреть полную информацию

Похожие объявления

Сергій Ч.

C# / .NET для будь-якого віку — від нуля до впевнених проєктів швидко й зрозуміло.

Програмування
500 грн/час
C# програмування
Киев (онлайн)

Кожен курс/серію уроків планую індивідуально: спершу визначаємо ціль і стартовий рівень, далі будую зрозумілу траєкторію з короткими кроками, домашніми вправами й регулярним фідбеком. Роблю акцент на фундаменті: алгоритмічне мислення, чистий та читабельний код, ООП, робота з дебагером, розуміння “чому так”, а не просто “як повторити”. Мене відрізняє поєднання реального комерційного досвіду й уміння пояснювати складне простими словами — без “води”, з прикладами з живих проєктів і відчутним прогресом уже з перших занять.

Подробнее

Тоні К.

Логічне мислення через гру

Програмування
350 грн/час
Scratch
Харьков (онлайн)

Програмування може бути цікавим. Я маю досвід викладання і роботи в сфері АйТі. Навчимось вирішувати практичні і життєві задачі. Вчимось логічно мислити, аналізувати та знаходити найкраще рішення. А головне, що в Scratch це цікаво дітям. Там вони можуть створити власні ігри.

Подробнее