Стати Фронтенд розробником з найсучаснішими підходами

13.07.2023

Олексій М.

Створити замовлення

це безкоштовно

Напрям підготовки

Спеціалізовані курси

Ціна

800 грн/год

Місце занять

в учня, онлайн

Місто

Кривий Ріг

Вітаю всіх, хто бажає стати Фронтенд розробником та опанувати найсучасніші підходи до веб-розробки! Якщо ви мрієте про кар'єру у сфері розробки користувацького інтерфейсу та хочете навчитися використовувати найновітніші технології та підходи, то мій курс "Фронтенд розробка з найсучаснішими підходами" - саме те, що вам потрібно!
Цей курс починається з вивчення основ HTML та CSS - мов, які визначають структуру та стилізацію веб-сторінок. Ви ознайомитесь зі семантикою HTML, роботою з тегами та класами, а також вивчите різні способи стилізації елементів за допомогою CSS. Ми також розкриємо передові методи стилізації, такі як Flexbox та CSS Grid, що допоможуть вам створити еластичні та адаптивні макети.
Після вивчення основ HTML та CSS ми перейдемо до JavaScript, мови, яка є незамінною в фронтенд розробці. Ви дізнаєтеся про базові концепції JavaScript, такі як змінні, умовні оператори, цикли та функції. Я також ознайомлю вас зі сучасними підходами до розробки, такими як модульна система ES6 та робота з API.
Один із найважливіших аспектів фронтенд розробки - це розробка веб-додатків з використанням фреймворків та бібліотек. Ми пропонуємо поглиблене вивчення двох найпопулярніших.

Детальніше про репетитора

Перевірений репетитор

Репетитор пройшов особисту співбесіду зі співробітником BUKI та підтвердив наявність освіти, досвіду та рівня кваліфікації.

Репетитор - Олексій М.

Перевірений репетитор

Репетитор пройшов особисту співбесіду зі співробітником BUKI та підтвердив наявність освіти, досвіду та рівня кваліфікації.

Олексій М.

Олексій М.

4.7відгуків: 35

800грн/год

ПрограмуванняІнформатика

Освіта: Криворізький економічний інститут "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" (КЕІ КНЕУ)

Досвід: більше 5 років

Репетитор з програмування з реальним досвідом розробки Займаюся програмуванням вже більше 10-ти років. Зіткнувся з тим, що в ВНЗ, останнім часом, стали викладати за застарілими методиками, в зв'язку з чим звернув свою увагу на інший підхід в навчанні. Готовий поділитися з вами реальним досвідом роботи на мовах програмування: C ++, Java, JavaScript, Pyth...

4.7відгуків: 35

800грн/год

Створити замовлення

це безкоштовно

Детальніше

Інші оголошення репетитора