Найкращі канали у справі вивчення польської мови на сервісі Youtube

Witam! Добридень!

Не секрет, що при вивченні мови важливим є постійний перегляд живої мови, яку вивчаєш. У зв'язку з тим набуває популярність і водночас актуальність вивчення мов у межах сервісу Youtube. Польський сегмент є достатньо новим, попри це на сьогоднішній день існують десятки каналів викладачів різного рівню і профілю.

Представляю свій топ-10 ефективних youtube-каналів у галузі вивчення польської мови. 

1. Початковий рівень польської мови можна у легкий спосіб покращити, переглядаючи відео Polski z Anią ( https://www.youtube.com/channel/UCOJ8InFS6bdCVzsZKIdmK4w) - ведуча якого, є викладачкою полоністики у Варшавському університеті. Вона детально і доступно розповідає про особливості польської граматичної системи в академічний спосіб.

2. Достатньо пізнавальними є перші в історії онлайн-уроки польської мови у проєкті Uczmy Się Polskiego (https://youtu.be/9SK33iwH1K0). Відео початку 2000х років додають колориту, однак від цього рівень викладання аж ніяк не знизився. Приправлені жартами і дотепними випадками з життя, уроки від Uczmy Się Polskiego

3.Однозначно можу порекомендувати курс від каналу polski. online (https://youtu.be/mnsfu-JPLhg). У програмі каналу не лише граматика різних рівнів, але також і чимало лексики і контенту, присвяченого темі побуту у Польщі.

4. Канал Polonus (https://www.youtube.com/watch?v=Bl-g6kO9n5c) присвячений перш за все граматиці: від рівня АІ до СІ. Автори контенту, використовуючи схеми, таблиці та характерні асоціації допомагають у вивченні найбільш складної частини мови - граматики.

5. Тарас Мошовский (https://youtu.be/GAARmJEGfYQ) є автором і редактором каналу, на якому він розповідає не лише про граматику і лексику польської мови, але разом з тим присвячує увагу сторінкам польської історії. Особливо рекомендую канал тим, хто готується до отримання Карти поляка, оскільки для її отримання треба мати певний багаж знань з біографістики відомих людей (Л. Валенса, Ю. Пілсудський, А. Міцкєвічь етс) і найголовніших подій історії Польщі.

6. Редактори каналу "Жити і працювати у Польщі" (https://youtu.be/7IOOSMnQTQI) висвітлюють різноманітні аспекти сучасної польської дійсності, звертаючи осібну увагу мові - особливо повсякденним виразам (język potoczny). Також у відео висвітлені деталі отриманні карти поляка (Karta Polaka), карти побиту(karta pobytu), а також підписання трудових договорів. Буде корисний перш за все тим, хто міркує про переїзд до Польщі на роботу.

7. Жива польська від пересічних поляків у режимі інтерв'ю на вулиці? Так, таким є метода викладу на каналі Easy Languages. На Easy Languages є відео з вивчення не лише польської, але й інших мов, що може бути цікавим тим, хто паралельно вивчає декілька мов. Ключову увагу присвячено побутовій лексиці. До прикладу, у цьому відео поляки з міста Катовіце розповідають про те, що роблять у цей день- https://youtu.be/MZH6ibsDM7o

8. Ресурс Learn Polish with PolishPod101.com (https://youtu.be/MZo_JTa709w) має різноманітний контент: відеоуроки, інтерв'ю і лексичні вправи. Цікавим буде наявність подкастів - аудіо, що можна увікнути при виконуванні механічних дій, поліпшуючи при цьому свій мовний рівень

9. На каналі Let`s Polish (https://youtu.be/_UhzB3nhHhQ) поляк на ім'я Дарек у нетривіальний спосіб розповідає про життя у Польщі зсередини, звертаючись у тому числі до питання правильної польської мови. Підхід Дарка є не досить академічним, але дуже цікавим.

10. "Course of Polish" (https://youtu.be/1S4s_jCAZOY) містить граматичні уроки середнього і початкового рівнів. Плюсом каналу буде різна тривалість відео: від 1 хвилини до 15 включно, що дозволяє обрати те, що є доступним з огляду на наявний час.

і це лише 10 каналів холдингу, вибір є. Головне - заполонити себе тим мовним середовищем, мову якого вчиш!

Рейтинг:2.33 из 5

На основе отзывов 3 пользователей

Автор: В'ячеслав Т.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;