Найкращі канали у справі вивчення польської мови на сервісі Youtube

Witam! Добридень!

Не секрет, що при вивченні мови важливим є постійний перегляд живої мови, яку вивчаєш. У зв'язку з тим набуває популярність і водночас актуальність вивчення мов у межах сервісу Youtube. Польський сегмент є достатньо новим, попри це на сьогоднішній день існують десятки каналів викладачів різного рівню і профілю.

Представляю свій топ-10 ефективних youtube-каналів у галузі вивчення польської мови. 

1. Початковий рівень польської мови можна у легкий спосіб покращити, переглядаючи відео Polski z Anią ( https://www.youtube.com/channel/UCOJ8InFS6bdCVzsZKIdmK4w) - ведуча якого, є викладачкою полоністики у Варшавському університеті. Вона детально і доступно розповідає про особливості польської граматичної системи в академічний спосіб.

2. Достатньо пізнавальними є перші в історії онлайн-уроки польської мови у проєкті Uczmy Się Polskiego (https://youtu.be/9SK33iwH1K0). Відео початку 2000х років додають колориту, однак від цього рівень викладання аж ніяк не знизився. Приправлені жартами і дотепними випадками з життя, уроки від Uczmy Się Polskiego

3.Однозначно можу порекомендувати курс від каналу polski. online (https://youtu.be/mnsfu-JPLhg). У програмі каналу не лише граматика різних рівнів, але також і чимало лексики і контенту, присвяченого темі побуту у Польщі.

4. Канал Polonus (https://www.youtube.com/watch?v=Bl-g6kO9n5c) присвячений перш за все граматиці: від рівня АІ до СІ. Автори контенту, використовуючи схеми, таблиці та характерні асоціації допомагають у вивченні найбільш складної частини мови - граматики.

5. Тарас Мошовский (https://youtu.be/GAARmJEGfYQ) є автором і редактором каналу, на якому він розповідає не лише про граматику і лексику польської мови, але разом з тим присвячує увагу сторінкам польської історії. Особливо рекомендую канал тим, хто готується до отримання Карти поляка, оскільки для її отримання треба мати певний багаж знань з біографістики відомих людей (Л. Валенса, Ю. Пілсудський, А. Міцкєвічь етс) і найголовніших подій історії Польщі.

6. Редактори каналу "Жити і працювати у Польщі" (https://youtu.be/7IOOSMnQTQI) висвітлюють різноманітні аспекти сучасної польської дійсності, звертаючи осібну увагу мові - особливо повсякденним виразам (język potoczny). Також у відео висвітлені деталі отриманні карти поляка (Karta Polaka), карти побиту(karta pobytu), а також підписання трудових договорів. Буде корисний перш за все тим, хто міркує про переїзд до Польщі на роботу.

7. Жива польська від пересічних поляків у режимі інтерв'ю на вулиці? Так, таким є метода викладу на каналі Easy Languages. На Easy Languages є відео з вивчення не лише польської, але й інших мов, що може бути цікавим тим, хто паралельно вивчає декілька мов. Ключову увагу присвячено побутовій лексиці. До прикладу, у цьому відео поляки з міста Катовіце розповідають про те, що роблять у цей день- https://youtu.be/MZH6ibsDM7o

8. Ресурс Learn Polish with PolishPod101.com (https://youtu.be/MZo_JTa709w) має різноманітний контент: відеоуроки, інтерв'ю і лексичні вправи. Цікавим буде наявність подкастів - аудіо, що можна увікнути при виконуванні механічних дій, поліпшуючи при цьому свій мовний рівень

9. На каналі Let`s Polish (https://youtu.be/_UhzB3nhHhQ) поляк на ім'я Дарек у нетривіальний спосіб розповідає про життя у Польщі зсередини, звертаючись у тому числі до питання правильної польської мови. Підхід Дарка є не досить академічним, але дуже цікавим.

10. "Course of Polish" (https://youtu.be/1S4s_jCAZOY) містить граматичні уроки середнього і початкового рівнів. Плюсом каналу буде різна тривалість відео: від 1 хвилини до 15 включно, що дозволяє обрати те, що є доступним з огляду на наявний час.

і це лише 10 каналів холдингу, вибір є. Головне - заполонити себе тим мовним середовищем, мову якого вчиш!

Рейтинг:2.33 з 5

На основі відгуків 3 користувачів

Автор: В'ячеслав Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;