Категории:
Доповнена та віртуальна реальність на уроках філологічного спрямування
Огляд додатків та онлайн-сервісів доповненої та віртуальної реальності при вивченні уроків української мови, літератури та зарубіжної літератури
Лариса С.
Создать заказЛайфхаки: як запам’ятати наголошування слів до ЗНО з української мови та літератури?
У цій статті я ділюсь своїм практичним досвідом стосовно того, як запам"ятати наголоси, що їх подало МОН у програмі зовнішнього незалежного оцінювання минулого літа.
Марія У.
Создать заказЯк покращити есе: поширені помилки
У статті описані найпоширеніші помилки, які ми зазвичай робимо під час написання есе. Отже, чого слід уникати, щоб зробити вашу письмову роботу ідеальною?
Ольга Б.
Создать заказЯк сформулювати тезу твору на ЗНО та підібрати приклади з літератури, якщо тема його не пропонує ствердження чи заперечення, а ставить перед абітурієнтом питання «як?».
Ця стаття про те, як правильно сформулювати тезу власного висловлювання на ЗНО, якщо тема його не пропонує ствердження чи заперечення, а ставить перед абітурієнтом питання «як?». Тема твору-роздуму са
Мар'яна Т.
Создать заказЯк читати і розуміти поезію (на прикладі вірша І.Франка "Чого являєшся мені у сні?")
Що таке мотив та ідея поезії? Чим ліричний герой відрізняється від ліричного персонажа? Чому некоректним є вживання терміну «автор» замість «ліричний герой»? Навіщо потрібні художні засоби?
Юліана Н.
Создать заказ"Тайны" причастного оборота
Что такое причастный оборот? Как узнать его в предложении? При каких условиях причастное обращение отделяется на письме?
Юліана Н.
Создать заказКак определить причастие — простой алгоритм и сложные нюансы
Статья рассказывает о легком в использовании алгоритме, позволяющем различить прилагательные и причастия
Ніна К.
Создать заказЦифрові технології в житті учня початкової школи
- Планшет - друг чи ворог? - Цифровий світ зомбує дитину! Що робити? - Як навчитися існувати у світі технологій? Відповіді на ці та інші питання ви знайдете у цій статті
Руслана Д.
Создать заказ