В які ігри можна пограти на заняттях з англійської мови? (Для дітей)

На відміну від дорослих, діти, особливо дошкільного віку потребують кардинально іншого підходу щодо вивчення англійської мови. Навіть дорослому важко висилати цілу годину, ба й більше, за вивченням англійської, монотонним виконанням вправ. Дуже легко знудитись. То що вже казати про дошкільнят і початкових класів. 

Як ви знаєте на уроках англійської мови в школах вчителі практикують певні ігри, аби дітям було легше засвоїти пройдений матеріал. Але багато з них розраховані на велику аудиторію. От наприклад "зіпсований телефон", коли вчитель на вушко дитині нашіптує певне слово із тих, що вони зараз проходять, дитина передає, що почула наступному і так далі. Останній має назвати те слово, яке почув. Яв "естафета" коли вчитель ділить клас на дві команди і загадує певне слово чи показує малюнок, і хто швидше із команд розгадає, той перебігає на інший бік. І так хто швидше все вгадає той і виграв. 

Є й багато інших прикладів подібних ігор, що їх злегкістю можна застосувати в навчанні, багато з них можна знайти в інтернеті чи на Ютубі. 

Але що ж робити, коли маленька дитина приходить до Вас на індивідуальне заняття? Багато ігор підлаштовано під групу дітей, чи занадто рухливі, а у вас може бути недостатньо місця для таких активностей. Відповідь на це питання я шукала досить давно, тож зараз хочу Вам запропонувати декілька із моїх найулюбленіших варіантів. Вони не потребують особливої підготовки, а дитина із цікавістю вчить англійську.

1. "Бутилочка", знайома нам із дитинства гра. Ви запитаєте, але ж який стосунок вона має до вивчення англійської? Так ось:

1.1. Вам потрібно: флеш картки із малюнками слів, що Ви їх хочете вивчити чи повторити з дитиною. І пляшка, або будь-який інший предмет, який можна розкрутити на столі.

1.2 Розкладаємо картки по колу 

1.3 У середину ставимо предмет, який будемо розкручувати і починаємо гру.

1.4 Запропонуйте дитині розкрутити предмет і попросіть назвати те слово, що випало на картці і так далі. Згодом гру можна вдосконалити. Наприклад попросити назвати колір предмету, чи що з ним можна зробити, запитати про ставлення дитини до нього. Потрібна лише ваша фантазія 

2. "Слово-катринка"

2.1 потрібні флеш картки і картки зі словами.

2.2 Перемішуємо усе і пропонуємо дитині зіставити картинку і слово, що її описує. Далі цей варіант гри можна зробити більш складним. Наприклад просити скласти речення чи певний вираз із карток.

3."Крокодил"

Особливо добре підходить для вивчення звірів.

3.1 Ви показуєте дитині жестами певне слово, а вона має відгадати, що ж таке ви показуєте за допомогою питань.

"Я маленький?" "В мене чотири лапи?" "Я живу в лісі?". Така гра допоможе розвинути розмову, вивчаються не лише слова, а цілі питання та фрази у легкий та ігровий спосіб. Потім можете запропонувати показати дитині когось, а Ви відгадуєте. У такий спосіб дитина вчиться відповідати на запитання. "Так малий" "Ні в мене 2 лапи" і тд.

4. Для непосидючих під час вивчення чисел підійде гра схожа на наші "Класики".

4.1 Потрібні великі картки з числами.

4.2 Розкладаємо іх на підлозі і пропонуємо стрибнути на цифру один, потім два і так далі. Згодом можемо змінювати порядок чи діапазон чисел. Таку ж гру можна проводити і з іншими словами 

5. Гра "перестрибни"

5.1 Також потрібні лише флеш картки.

5.2 Розкладаємо їх на підлозі у лінію один за одним і пропонуємо дитині перестрибнули через них, але спочатку дитина має назвати слово, що зображено на картці, через яку вона збирається перестрибну 

6. Гра "піраміда"

6.1 Потрібні пластикові стаканчики та картки.

6.2 Будемо будувати цілісінький замок. Дитина бере картку називає і кладе на стаканчик. Ділі ставить на нього інший і бере ще одну картку. В результаті виходить ціла вежа із слів.

Тож потрібна лише Ваша уява і все вийде якнайкраще!

Рейтинг:5 из 5

На основе отзывов 2 пользователей

Автор: Дар'я К.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;