Як зацікавити дитину вчити англійську? ТОП 5 каналів YouTube, які допоможуть мотивувати до вивчення англійської

Як відомо, для вивчення англійської мови потрібна мотивація. Мотивація існує внутрішня і зовнішня. Внутрішню легше сформулювати дорослим та підліткам. Наприклад, вільно розмовляти, вміти писати статті на англійській та інше. Діти у віці до 10 років, які не проживають в англомовному середовищі, цілком не усвідомлюють для чого їм потрібна англійська мова. Тобто внутрішню мотивацію знайти складно. Проте, зовнішню мотивацію, як то, нагороди, призи, цікаві картинки і відео, цілком можливо сформулювати для дитини.

Окрім того, найефективнішим способом вивчення мови є занурення у англомовне середовище. А зробити це можна переглядаючи відео на англійськй мові. Навіть якщо дитина багато чого не розуміє, це не є проблемою, адже здогадка долає багато перешкод. Відео будуть ефективним доповненням до звичайного уроку англійської мови для вчителя, а також як домашнє завдання для виконання вдома з батьками.

1. Happy Learning English

https://www.youtube.com/channel/UC8eJxPzmvTb12v7LlZUJcLQ

Безліч навчальних відеоматеріалів для дітей будь-якого віку та батьків. Різноманітні відкриття, цікаві факти, захоплюючі історії – все задля того, щоб дитина мала нестримне бажання вчити англійську. Відеоматеріали подаються у веселій та легкій формі. Важливі аспекти читання, математики та науки будуть прекрасним доповненням до звичайних уроків англійської.

2. Turtle Diary

https://www.youtube.com/user/turtlediarydotcom/about

Інтерактивні навчальні онлайн ігри та найпростіші відео для, навіть, самих маленьких. Веселий алфавіт, цифри, перші навички дитини – всі відеоматеріали подаються англійською мовою. Ідеально підходить для закріплення матеріалу, вивченого дитиною на уроках англійської.

3. Free School

https://www.youtube.com/channel/UCebMFnw6WxozGmqGekJHOJg

Чи знаєте найшвидших у світі тварин? Дізнатись можна на цьому каналі. Також можна знайти безліч коротких відео про природу, сонячну систему, історію, тварин. Є цікаві відео для вивчення алфавіту. Щодо розвитку перших навичок читання на англійській мові на цьому каналі можна знайти короткі відео із короткими текстами для самих маленьких (EasyRead-Alongstories). Цей канал буде корисним як для дітей, які починають тільки вивчати англійську, так і для тих, хто вже має певний рівень.

4. Homeschool Pop

https://www.youtube.com/c/HomeschoolPop/about

Канал підходить для дітей з рівнем elementary. Створений переважно для тих, хто знаходиться на дистанційній формі навчання. Цікаві факти про сонце, годинник, рослини допоможуть мотивувати дитину до заняття англійською. Буде корисним і для вчителів, адже цікаві відео можна розібрати з вчителем на уроках.

5. Well actually

https://www.youtube.com/channel/UCLzELCDHdDfPaJSZ-BJTawA/about

Загадки та їх розв’язування завжди викликають інтерес як у дітей, так і у дорослих. На цьому каналі є багато загадок, в тому числі і детективних. Щоб зацікавити дитину вивчати історію, різні країни, прапори і факти, і навіть етимологію, цей канал стане дійсною допомогою вчителям і батькам. Загадки і відповіді на цікаві питання – це все, що потрібно для допитливих дітей.

У сучасному світі діти більш приділяють увагу зображенням та відео, що їх цікавить. Таким чином, одним з найефективніших способів заохотити дитину до вивчення іноземної мови та вплинути на мотивацію стають відео ресурси.  

Окрім того, постійне користування англомовними відеоресурсами допомагає розвивати навички аудіювання (listeningskills) та говоріння (speakingskills)  і дозволяють частково зануритися у англомовне середовище.

Бажаю цікавої подорожі у вивченні англійської.

Рейтинг:3 из 5

На основе отзывов 2 пользователей

Автор: Олена Т.

Редакция не несет ответственности за наполнение блогов, они есть персональным мнением автора

Нужен репетитор?

Выбирай лучших преподавателей на сервисе Буки!

Другие статьи преподавателя

Регистрируйся как репетитор на BUKI!

Бесплатная регистрация за 10 минут

Занятия персонально или по Skype

Оплата напрямую от ученика

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Секретные методы изучения иностранного языка

В этой статье мы рассмотрим три секретных метода, которые могут помочь вам усвоить новый язык быстрее и эффективнее. Статья содержит ссылки на платформы и вебсайты, которые вам помогут в этом.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Другие новости:

;