Як зацікавити дитину вчити англійську? ТОП 5 каналів YouTube, які допоможуть мотивувати до вивчення англійської

Як відомо, для вивчення англійської мови потрібна мотивація. Мотивація існує внутрішня і зовнішня. Внутрішню легше сформулювати дорослим та підліткам. Наприклад, вільно розмовляти, вміти писати статті на англійській та інше. Діти у віці до 10 років, які не проживають в англомовному середовищі, цілком не усвідомлюють для чого їм потрібна англійська мова. Тобто внутрішню мотивацію знайти складно. Проте, зовнішню мотивацію, як то, нагороди, призи, цікаві картинки і відео, цілком можливо сформулювати для дитини.

Окрім того, найефективнішим способом вивчення мови є занурення у англомовне середовище. А зробити це можна переглядаючи відео на англійськй мові. Навіть якщо дитина багато чого не розуміє, це не є проблемою, адже здогадка долає багато перешкод. Відео будуть ефективним доповненням до звичайного уроку англійської мови для вчителя, а також як домашнє завдання для виконання вдома з батьками.

1. Happy Learning English

https://www.youtube.com/channel/UC8eJxPzmvTb12v7LlZUJcLQ

Безліч навчальних відеоматеріалів для дітей будь-якого віку та батьків. Різноманітні відкриття, цікаві факти, захоплюючі історії – все задля того, щоб дитина мала нестримне бажання вчити англійську. Відеоматеріали подаються у веселій та легкій формі. Важливі аспекти читання, математики та науки будуть прекрасним доповненням до звичайних уроків англійської.

2. Turtle Diary

https://www.youtube.com/user/turtlediarydotcom/about

Інтерактивні навчальні онлайн ігри та найпростіші відео для, навіть, самих маленьких. Веселий алфавіт, цифри, перші навички дитини – всі відеоматеріали подаються англійською мовою. Ідеально підходить для закріплення матеріалу, вивченого дитиною на уроках англійської.

3. Free School

https://www.youtube.com/channel/UCebMFnw6WxozGmqGekJHOJg

Чи знаєте найшвидших у світі тварин? Дізнатись можна на цьому каналі. Також можна знайти безліч коротких відео про природу, сонячну систему, історію, тварин. Є цікаві відео для вивчення алфавіту. Щодо розвитку перших навичок читання на англійській мові на цьому каналі можна знайти короткі відео із короткими текстами для самих маленьких (EasyRead-Alongstories). Цей канал буде корисним як для дітей, які починають тільки вивчати англійську, так і для тих, хто вже має певний рівень.

4. Homeschool Pop

https://www.youtube.com/c/HomeschoolPop/about

Канал підходить для дітей з рівнем elementary. Створений переважно для тих, хто знаходиться на дистанційній формі навчання. Цікаві факти про сонце, годинник, рослини допоможуть мотивувати дитину до заняття англійською. Буде корисним і для вчителів, адже цікаві відео можна розібрати з вчителем на уроках.

5. Well actually

https://www.youtube.com/channel/UCLzELCDHdDfPaJSZ-BJTawA/about

Загадки та їх розв’язування завжди викликають інтерес як у дітей, так і у дорослих. На цьому каналі є багато загадок, в тому числі і детективних. Щоб зацікавити дитину вивчати історію, різні країни, прапори і факти, і навіть етимологію, цей канал стане дійсною допомогою вчителям і батькам. Загадки і відповіді на цікаві питання – це все, що потрібно для допитливих дітей.

У сучасному світі діти більш приділяють увагу зображенням та відео, що їх цікавить. Таким чином, одним з найефективніших способів заохотити дитину до вивчення іноземної мови та вплинути на мотивацію стають відео ресурси.  

Окрім того, постійне користування англомовними відеоресурсами допомагає розвивати навички аудіювання (listeningskills) та говоріння (speakingskills)  і дозволяють частково зануритися у англомовне середовище.

Бажаю цікавої подорожі у вивченні англійської.

Рейтинг:3 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Олена Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;