Репетитор - Валерия А. id: 146176

Валерия А.

400 грн/час
400 грн/час

Преподаватель и репетитор в школе иностранных языков, находимся во Львове. “Овладевая английским, вы открываете для себя мир, вы можете ездить, жить и работать где угодно. Это больше, чем просто знание; это расширяет ваш кругозор”

Валерия А.

Преподаватель и репетитор в школе иностранных языков, находимся во Львове. “Овладевая английским, вы открываете для себя мир, вы можете ездить, жить и работать где угодно. Это больше, чем просто знание; это расширяет ваш кругозор”

Предметы

Английский язык

Немецкий язык

Места занятий

На выезде:
Нет
У преподавателя:
Нет
Онлайн:
Да

О себе:

Преподаватель английского и немецкого в школе иностранных языков "Lingo Education", находимся во Львове.

Специалист в области методики преподавания французского языка как иностранного. Преподаю эти иностранные языки более 6 лет.
Есть диплом магистра.
Уровень владения английским С2.
Предлагаю Вам занятия в формате онлайн в Skype индивидуально или в паре. Работаю как с детьми с 12 лет, так и со студентами, взрослыми.

Предлагаю изучение
- английского или немецкого с нуля
- английский и немецкий для новичков А1/А2
- английский/немецкий для путешествующих А2/В1
- подготовка к сдаче ВНО
- Консультации для тех, кто хочет поступить в иностранные вузы

Образование:
Львовский национальный университет им. Франко (ЛНУ), магистр, 2017
Возраст:
18-25
Опыт:
более 5 лет

Расписание преподавателя

Здесь изображены часы, когда репетитор имеет возможность заниматься с новыми учениками. Информация о свободных часах в реальных условиях может изменяться каждый час. Поэтому точное время нужно согласовывать с репетитором

Похожие анкеты

Яна Б. id: 171677

Яна Б.

Моя мета - надихати і підтримувати учнів на шляху до успіху. Вірю, що навчання англійської мови може бути захоплюючим та результативним досвідом для кожного.

400грн/год
Діана З. id: 102207

Діана З.

Дипломований репетитор з семирічним досвідом викладання. Пропоную індивідуальні та парні заняття. Охоче допоможу Вам подолати ваші мовні бар’єри. Знаю дієві способи навчити студентів розмовляти англійською та розуміти її досить швидко. А також чітко систематизую граматику! Заняття відбуваються легко та невимушено.

400грн/год
Ірина Г. id: 153050

Ірина Г.

Привіт! Мене звати Іра. І я обовʼязково навчу вас німецької мови !)

350грн/год
Діана В. id: 176709

Діана В.

Я Діана і я дуже люблю бути вчителем, пояснювати, навчати. Я комунікабельна людина, легко знаходжу підхід до людей, завжди позитивно налаштована та вмію працювати з учнями. Цікавлюся багатьма темами: від мистецтва прерафаелітів до футболу, тому зі мною завжди є про що поговорити (тільки англійською!), а мої заняття наповнені цікавими матеріалами.

350грн/год
Христина С. id: 158379

Христина С.

Досвід роботи більше 3-ох років 👩‍🏫 Працювала у мовних школах та різноманітних проєктах 👩‍💻 Навчаю студентів різної вікової категорії до рівня B1-B2 📈 У роботі використовую безліч навчальних платформ та професійних матеріалів 📚 З нетерпінням чекаю початку нашої співпраці ☺️

350грн/год