Репетитор - Александра Л. id:31416

Александра Л.

200 грн/час

Александра Л.

«Репетитор по английскому языку, готовлю к ВНО, ГИА, IELTs, TOEFL, собеседований, занимаюсь с детьми и взрослыми разговорным и бизнес английском»

Предметы

Английский язык

Уровни преподавания:

Подготовка к ЗНО (ВНО)

10-11-й класс

Подготовка к ДПА (ГИА) (9 класс)

7-9-й класс

5-6-й класс

Младшие классы 1-4

Репетитор для детей

TOEFL, IELTS

Разговорный язык

Деловой и бизнес язык

Репетитор для начинающих

Грамматика

Уровень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Уровень B1-B2 (Intermediate)

К собеседованию в посольстве

Места занятий

На выезде:

нет

У преподавателя:

нет

Онлайн:

да

О себе

З відзнакою закінчила факультет іноземних мов Прикарпатського національного університету ім. Ст. Стефаника в м. Івано-Франківську. Зі студентських років займалася репетиторством для діток, перекладами, як усними, так і письмовими. По закінченню університету мала можливість стажуватися в м. Кракові в приватній школі іноземних мов з носіями англійської мови. А з 2012 почала працювати викладачем по скайпу. Маю досвід роботи з учнями з різним рівнем знання мови, будь-яких вікових категорій, з різних країн Європи, Азії, Америки, пропрацювавши у міжнародних онлайн-школах. А також готую до здачі міжнародних екзаменів (IELTs, TOEFL), ЗНО, ДПА.Викладаю як на українській, так і на російській мовах. На своїх заняттях віддаю перевагу комунікативній методиці і підбираю в основному автентичні матеріали британських видавництв, при цьому враховуючи рівень знань та побажання учня, вивчаючи «слабкі» сторони його знань. Для того, щоб процес навчання був яскравішим і цікавішим використовую різноманітні ресурси Інтернету - художні фільми, пісні, відеоролики, розробки зарубіжних сайтів. Особливо важливо, щоб атмосфера на уроці була приємною і спокійною, щоб учень міг довіритися вчителю. Адже тісна співпраця і прагнення до однієї мети вчителя і учня призводять до бажаного результату. У вартість зайняти входять усі необхідні навчальні матеріали. З відзнакою закінчила факультет іноземних мов Прикарпатського національного університету ім. Ст. Стефаника р. в Івано-Франківську. Зі студентських років займалася репетиторством для діток, а так само перекладами, як усними, так і письмовими. По закінченню університету мала можливість стажуватися р. в Кракові в приватній школі іноземних мов з носіями англійської мови. А з 2012 почала працювати викладачем по скайпу. Маю досвід роботи з учнями з різним рівнем знання мови, будь-яких вікових категорій, з різних країн Європи, Азії, Америки. Так само готую до здачі міжнародних іспитів (IELTs, TOEFL), ЗНО, ДПА. Викладаю як українською, так і російською мовами. На своїх заняття віддаю перевагу комунікативною методикою і підбираю в основному автентичную литеретуру британських видавництв, при цьому враховуючи рівень знань і побажання учня, а так само визначаючи «слабкі» сторони його знань. Для того, щоб процес навчання був яскравішим і цікавішим так само використовую різноманітні ресурси Інтернету – художні фільми, пісні, відеоролики, розробки зарубіжних сайтів. Особливо важливо, щоб атмосфера на уроці була приємною і спокійною, щоб учень міг расскрыться вчителю. Адже тісна співпраця і прагнення до однієї цілі вчителя і учня призводять до бажаного результату. В ціну занятих входять всі необхідні навчальні матеріали.

Образование:

Прикарпатский национальный университет им.Василия Стефаника, магистр, 2010

Возраст:

26-35

Опыт:

более 10 лет

Расписание занятий

Здесь отображены временные промежутки, в которые репетитор имеет возможность заниматься с новыми учениками. Точное время занятий нужно уточнять с репетитором.

Утро

6:00-9:00

Позднее утро

9:00-12:00

День

12:00-15:00

После обеда

15:00-18:00

Вечер

18:00-21:00

Поздний вечер

21:00-00:00

Понедельник

Свободное время

Свободное время

Свободное время

Вторник

Свободное время

Среда

Свободное время

Свободное время

Свободное время

Четверг
Пятница

Свободное время

Свободное время

Суббота
Воскресенье
- свободное время для занятий