Репетитор - Людмила Н. id: 53569

Людмила Н.

170 грн/час
170 грн/час

Подготовлю Ваше солнышко в школу. Работаю с учениками 1-5 классов.

Людмила Н. 5.0(отзывов: 1)

Подготовлю Ваше солнышко в школу. Работаю с учениками 1-5 классов.

Предметы

Подготовка к школе

Места занятий

На выезде:
Нет
У преподавателя:
Полтава, Киевский, Яковцы
Онлайн:
Нет

О себе:

Учитель-методист. Учитель высшей категории. Отличник народного образования Украины. Работаю по методике НУШ. Сотрудничаю с Академией педагогических наук Украины. Соавтор учебников для начальной школы. В работе использую здоровье зберегательние технологии обучения.

Образование:
Полтавский национальный педагогический университет им. Короленко (ПНПУ), ,
Возраст:
Опыт:
более 20 лет

Расписание преподавателя

Здесь изображены часы, когда репетитор имеет возможность заниматься с новыми учениками. Информация о свободных часах в реальных условиях может изменяться каждый час. Поэтому точное время нужно согласовывать с репетитором

Отзывы

Размещенные отзывы поступили от зарегистрированных на сайте студентов, которые фактически пользовались образовательными услугами репетитора.

Ткаченко Тетяна

5+

29.05.2021

Подготовка к школе, Подготовка к школе

5+

Все отлично. Есть результат. Довольны.... больше»

Похожие анкеты

Світлана М. id: 160606

Світлана М.

Працювала в школі вчителем початкових класів 8 років. Намагаюсь зробити навчання цікавим та корисним. У своїй роботі з дітками використовую різні методи. Для того, щоб розпочати навчання з дитиною, я проводжу знайомство і пробне заняття для аналізу навчальних досягнень та здібностей.

200грн/год
Анна К. id: 173361

Анна К.

Маю повну вищу освіту за спеціальністю учитель початкових класів. В закладі освіти працюю з 2007 року. Маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», яка була підтверджена рішенням атестаційної комісії від 17.04.2019 року.

200грн/год
Наталія Н. id: 148896

Наталія Н.

Привіт, друзі! З радістю навчу ваших діток читати, писати, рахувати, виконувати звуковий аналіз. Готую дітей до школи вже 7 років. Сама пишу програми та готую цікаві, яскраві презентації для онлайн занять.

140грн/год
Віта Д. id: 179979

Віта Д.

Привіт ! Мене звати Віта. Уже більше двох років я працюю з дітками. Я вважаю , що діти - це наші друзі. Навчання проходить у вигляді гри, так як це мій улюблений помічник. Дуже люблю займатися з дітьми різними видами діяльності: малювання, ліплення, аплікація і т.д., тому я чекаю на тебе.

170грн/год
Вікторія Ш. id: 140143

Вікторія Ш.

Мене звати Вікторія, я вчитель початкових класів. Досвід роботи 5 років. Маю вищу освіту.

5
150грн/год