Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Берегово - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Перевірений репетитор

Репетитор пройшов особисту співбесіду зі співробітником BUKI та підтвердив наявність освіти, досвіду та рівня кваліфікації.

Мальвіна С.

200грн/год

5відгуки: 12

Угорська мова

Освіта: Берегівський професійний ліцей сфери послуг

Досвід: менше 1 року

Мені подобається спілкуватися з людьми, особливо з дітьми :) Хотілося б, щоб мої знання допомогли комусь у вивченні угорської мови і в знайомстві з угорською культурою. Готова пристосуватися до графіка учнів. З радістю буду шукати індивідуальний підхід до кожного учня. Заняття проходять в будь-який зручний для вас спосіб: Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook, ...

5відгуки: 12

200грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

ХіміяБіологія

Освіта: Ужгородський національний університет (УжНУ)

Досвід: менше 1 року

Я поки що на третьому курсі медичного університету, але багато чого можу допомогти з хімією та біологією Активна, енергійна, добре ладнаю з дітьми. Я поки що на третьому курсі медичного університету, але багато чого можу допомогти з хімією та біологією. Готуватиму майбутніх студентів буду за методиками нашого університету. Можу провести заняття як російською, так і українською мовою. Або ж якщо на крайній випадок, англійською. Сама здавала ЗНО ...

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 2 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Хімія
  • Біологія
  • Угорська мова

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Юлія Пархоменко про репетитора Мальвіна С.

Усім задоволена, викладачка уважна до моїх вимог, зрозуміло пояснює, завжди готується до занять! До того ж, на заняттях у нас завжди дружня атмосфера, тому дуже приємно працюв...

Репетитори, Берегово - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Берегово. Ваш репетитор Берегово - всі райони міста.

Репетитори Берегово - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Берегово на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Берегово

🥇 Репетитор Берегово - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Берегово, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Берегово?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 2 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Берегово для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".