Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Хмільник - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Андрій С.

100грн/год

4.8відгуки: 5

МатематикаФізикаХімія

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Досвід: більше 3 років

Допоможу краще зрозуміти предмет, підготуватись до контрольної роботи, впоратись з домашнім завданням. Закінчив бакалаврат КНУ ім. Т. Г. Шевченко. На даний момент працюю в сфері телекомунікацій, у вільний час займаюся навчанням. Маю досвід викладання більше 3-х років. Чудово знаю шкільну программу 5-9 класів по предметам Фізика, Алгебра(Математика), Геометрія. Можу допомагати як з домашнім завданням,...

4.8відгуки: 5

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Математика

Освіта: Класичний приватний університет

Досвід: більше 10 років

Репетитор з математики, алгебри та геометрії. Викладаю дітям з 3 по 11 клас. Вільно викладаю російською та українською мовами. При викладанні онлайн транслюю екран учню, що створює ефект присутності. Навчаю за допомогую програм Zoom та Skype. Намагаюсь створити вільню дружню атмосферу під час занять. Люблю робити ранкову зарядку та плавання.

150грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Українська моваАнглійська моваІсторія УкраїниРосійська моваМолодші класиБільше

Освіта: Донецький національний університет імені Василя Стуса (ДонНУ імені Василя Стуса)

Досвід: більше 1 року

Готую до ЗНО з 0 до 180+. Легко знаходжу спільну мову з кожним, завжди на зв'язку, усе детально пояснюю по декілька разів. Вчуся на філолога, добре володію мовою, добре склала всі іспити. Моя методика - доступне пояснення і постійне повторення, навіть якщо тему вже закінчили. А ще багато візуалізації - схеми, картинки, аналогії, відео. Я впевнена, що результат вам сподобається)

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Українська мова

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ)

Досвід: більше 10 років

Репетитор з української мови та літератури, допомагаю підтягти знання шкільної програми за 2-11 класи, готую до ДПА та ЗНО, олімпіад. Маю досвід викладання української мови та літератури у школі понад 4 роки, приватного викладання понад 10 років та координування молодіжного гуртка журналістів. Гарантую індивідуальний підхід до кожної дитини. Намагаюся зацікавити та мотивувати своїх вихованців оригінальними й творчими завданнями. О...

120грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Англійська мова

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ)

Досвід: більше 1 року

Викладаю англійську мову для учнів початкових та середніх класів. Вітаю! Я – студентка 4 курсу факультету іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського. Викладаю англійську мову для учнів початкових та середніх класів. Намагаюся максимально доступно пояснити матеріал і знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Компле...

80грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Гра на фортепіаноМузикаСольфеджіо

Освіта: Вінницьке музичне училище, Вінницький національний педагогічний університет

Досвід: більше 20 років

Викладаю музичну грамоту, теорію музики, сольфеджіо, музлітературу, фортепіано в школі мистецтв Маю вищу освіту, викладач вищої категорії, маю великий стаж роботи в школі, багатий досвід у підготовці учнів до вступу у вищі мистецькі заклади освіти, а також в організації і проведенні культурно-освітніх заходів різного рівня для дітей, підлітків та дорослих. У викладанні використовую найефективн...

150грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Українська мова

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ)

Досвід: більше 2 років

Основним принципом моєї методики є наочність та орієнтація на учня. До кожного учня варто підібрати особливий підхід. Окрім знань граматики, лексики, орфографії і т.д. пояснюю як писати гарні та змістовні тексти, що допоможе при проходженні ЗНО. Надаю перевірені джерела для підготовки до занять, так...

80грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Математика

Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ)

Досвід: більше 1 року

студент КНУ ім. Шевченка, 2 курс, механіко - математичний факультет, спеціальність математика. Якщо ви думаєте, що математика важкий і нецікавий предмет, то я можу показати, що це не так. Допоможу розібратися у важких темах і задачах. Я сам ще доволі молодий, тому думаю, що зможу знайти спільний язик з учнем. Буду радий показати, яка математика цікава, бо я сам люблю її і люблю викладати.

200грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 8 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

 • Англійська мова
 • Математика
 • Українська мова
 • Фізика
 • Хімія
 • Історія України
 • Молодші класи
 • Російська мова
 • Гра на фортепіано
 • Музика
 • Сольфеджіо

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Лариса про репетитора Андрій С.

Гарний викладач. Допомагав з виконанням домашнього завдання

Репетитори, Хмільник - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Хмільник. Ваш репетитор Хмільник - всі райони міста.

Репетитори Хмільник - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Хмільник на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Хмільник

🥇 Репетитор Хмільник - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Хмільник, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Хмільник?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 8 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Хмільник для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".