Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Рава Руська - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Марія Т.

120грн/год

5відгуки: 19

ХіміяБіологіяБотаніка

Освіта: Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Франка (ДДПУ)

Досвід: більше 2 років

Вчитель біології та хімії, проводжу додаткові заняття. Активна, відповідальна, цілеспрямована. Основна сфера діяльності - навчання дітей. - Поступила в університет, тому що полюбила цих два предмета. Захоплююсь природничою діяльністю. - Добре знаходжу спільну мову з дітьми, для кожного обираю індивідуальний підхід. - Дитина повинна бути зацікавлена в вивченні предмета та розуміти, що з будь-якою наукою бувають складності, але я допо...

5відгуки: 19

120грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Гра на скрипці

Освіта: ЛНУ ім. І. Франка

Досвід: більше 2 років

Репетитор скрипки, навчаю грі «по простому», хто хоче освоїти цей інструмент. Я з дитинства займаюсь музикою. В своїй практиці викладання я звертаю увагу на доступність процесу навчання. Основна мета не лише навчання гри, але й зацікавлення учня музикою та мистецтвом. В основному я використовую індивідуальний підхід і новітні методи гри на скрипці.

200грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 2 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Хімія
  • Біологія
  • Гра на скрипці
  • Ботаніка

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Людмила про репетитора Марія Т.

Викладанням математики у дитини цілком задоволена. У сина покращилися оцінки в школі, викладача розуміє добре. Рекомендую.

Ольга про репетитора Мар‘яна Б.

Відповідальна.

Репетитори, Рава Руська - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Рава Руська. Ваш репетитор Рава Руська - всі райони міста.

Репетитори Рава Руська - кращі викладачі, відгуки клієнтів, анкети та рейтинг більше 70,000 репетиторів України. Ваш репетитор Рава Руська на сайті Букі - всі райони міста.

Часто задавані питання про Репетитор Рава Руська

🥇 Репетитор Рава Руська - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Рава Руська, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Рава Руська?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 2 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Рава Руська для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".