Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Шепетівка - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Діана О.

100грн/год

5відгуки: 7

Англійська моваНімецька мова

Освіта: Національний університет "Острозька академія"

Досвід: більше 3 років

Репетитор з англійської, німецької та польської мови. Готую до ЗНО та займаюся з учнями різного віку та рівнями (Beginner до В2). Рівень англійської мови - С1 Німецька мова -В1 Польська мова- А2 Досвід роботи в школі та репетиторство з учнями різного віку (від 6 до 20 років) та рівнями (Beginner до B2). Закінчила мовні курси з німецької та маю сертифікат А2. Займаюся репетиторством вже 2 роки та завжди зацікавлена в прогр...

5відгуки: 7

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Олександр К.

150грн/год

5відгуки: 1

МатематикаФізика

Освіта: Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ)

Досвід: менше 1 року

Допомагаю учням у навчанні з математики або фізики. Навчався на такій спеціальності як математика на механіко-математичному факультеті. Сам по собі спокійний, доброзичливий і люблю математику та фізику. Намагаюсь найти підхід до учня і пояснити йому предмет, який він вибрав. Фізику вивчав сам для себе.

5відгуки: 1

150грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

ЖивописМалювання

Освіта: Рівненський державний гуманітарний університет (РДГУ)

Досвід: більше 5 років

Художник - майстер декоративно прикладного мистецтва, викладач. Основи кольорознавства, натюрморт, пейзаж, портрет, сюжетна композиція, Постановка проблеми. Розвиток естетичного мислення особи, що розуміє вищі цілі людського існування, прагнучій до твердження гармонії в усіх сферах життя, здатного відображати і творити світ виразних форм, що змінюється за закона...

80грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Англійська моваНімецька мова

Освіта: Хмельницький національний університет (ХНУ)

Досвід: більше 5 років

Маю досвід роботи вчителювання, займаюсь репетиторством з німецької та англійської мови. Живу в місті Ізяславі,район старого міста. Працювала вчителем. Маю досвід роботи з дітьми різного віку. Займаюсь репетиторством з німецької та англійської мови. Заняття з німецької мови коштують інакше. Проводжу заняття на території репетитора, не виїжджаю до учня.

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Англійська мова

Освіта: Хмельницький національний університет (ХНУ)

Досвід: менше 1 року

Займаюся з дітками до 4 класу Мене звуть Альона. Я студентка Хмельницького Національного Університету. Закінчила курси в Шепетівці та в Хмельницькому англійської мови та маю досвід в цій сфері. Маю можливість приймати учнів та також приходити особисто. Перше заняття безкоштовно.

80грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 5 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Англійська мова
  • Математика
  • Німецька мова
  • Фізика
  • Живопис
  • Малювання

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Валентина про репетитора Діана О.

Найкраща компанія та якісний сервіс. Дякую за допомогу у підборі репетитора. Все сподобалось.

Світлана про репетитора Олександр К.

Ми дуже задоволені співпрацею з Олександром. Рекомендуємо висококваліфікованого репетитора!

Репетитори, Шепетівка - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Шепетівці. Ваш репетитор Шепетівка - всі райони міста.

Репетитори Шепетівка - анкети та рейтинг репетиторів. Кращі репетитори у Шепетівці. Репетитор Шепетівка

Часто задавані питання про Репетитор Шепетівка

🥇 Репетитор Шепетівка - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Шепетівка, рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Шепетівці?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 5 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Шепетівка для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".