Репетитор Київ - обирайте кращих викладачів на сайті Букі - сторінка 224

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
250 грн/год
250 грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »
Знайдено 6691 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Олена про репетитора Ольга Ч.

Оля гарний вчитель. Відповідальна, шукає підхід до дитини. Сину подобаються заняття з нею. Вони займаються не за шкільною програмою, а беруть складніші завдання. Рівень знань з математики значно підвищився. В школі стало легше вчитися і домашнє завдання робиться швидко.

Ярослава про репетитора Тетяна С.

Відмінний педагог! Заняттями з репетитором задоволені. Тетяна легко знайшла підхід до дитини і швидко зуміла зацікавити. Синові репетитор дуже сподобався. Всім рекомендуємо.

Наталія про репетитора Тетяна К.

Тетяна - чудовий викладач, відповідальна, професійна. Добре пояснює, допомагає надолужити пропущений чи погано засвоєний матеріал, старається надати максимум інформації. Син з задоволенням ходив на заняття. Але через деякий час методика репетитора змінилась, перестала прислухатись до дитини, більше задавала матеріалу на вивчення, ніж пояснювала.

Наталія про репетитора Оксана Х.

Оксана - відповідальний і комунікабельний репетитор, відразу знайшла спільну мову з дитиною. Плануємо займатися після карантину.

Вікторія про репетитора Людмила К.

Людмила Павлівна має гарний досвід роботи та високий рівень знань. Завжди відповідальна та привітна. Матеріал пояснює спокійно й зрозуміло. Дякую за допомогу.

Тетяна про репетитора Андрій І.

Викладач дуже грамотний і висококваліфікований! Сину дуже подобається займатися з Андрієм Петровичем ! Дякую!

Наталія про репетитора Дарина М.

Звернулася на сайт Букі, щоб підібрати репетиторів для своєї доньки для підготовки до ДПА. Менеджери порекомендували Дарину Ігорівну. Залишилася задоволена таким вибором. Дарина Ігорівна гарно справляється із підготовкою. Рекомендуємо репетитора.

Олена про репетитора Ангеліна У.

Ангеліна Віталіївна працювала з моє сестричкою-четвертокласницею з лютого 2016 року.Уся н аша родина дуже задоволена її роботою. А особливо її підопічна Ліна. Дитині настільки цікаво працювати з репетитором, що вона не може дочекатися наступного заняття. Ангеліна Віталіївна вміє зацікавити і заохотити до навчання, вона гарно пояснює матеріал, наводить цікаві приклади, наполегливо готується до кожного заняття. З початком нового навчального року ми знову із задоволенням продовжимо нашу співпрацю з нею.

Мері про репетитора Оксана П.

Доброго дня) Завдяки цьому сайту я познайомилась з Оксаною і ми займаємось вже майже 2 місяці) Роботою викладача я повністю задоволена, оскільки Оксана - майстерний вокаліст із досвідом, доступно і легко розказує теорію, потім усе показує на практиці. Дуже сподобався індивідуальний підхід до кожного учня та підбирання матеріалу під цілі клієнта. Уроки проходять живо і весело) дуже раджу Оксану ))

Світлана про репетитора Уляна М.

Уляна займається з моїми дітьми і математикою. Але дуже задоволена і співпрацею по хімії. Виріс інтерес до предмету, стали розуміти. Дякую за підбір репетитора.