Репетитор - Київ - обирайте кращих викладачів на сайті Букі - сторінка 227

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
200 грн/год
200 грн/год

*це безкоштовно!

250 грн/год
250 грн/год

*це безкоштовно!

Знайдено 6782 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Москаленко лариса про репетитора Євгеній З.

Дуже задоволена репетитором. Професійний викладач, гарна людина. Знання покращились за період співпраці.

Дмитро про репетитора Валерій П.

Займався з Валерієм близько року. Викладач добре знає свою справу,уроки були досить насичені, чітко ставились завдання і за короткий час вдавалось засвоїти багато матеріалу. Має особливий підхід до людини. Пояснює складні теми простими словами та наводить приклади з легким розумінням. Цікава методика викладання і як результат швидке засвоєння матеріалу. Результатом навчання задоволений!

Юлія про репетитора Дарина І.

Даша - дуже пунктуальна і відповідальна людина. Знайшла підхід до моєї дитини, а це у віці 15 років дуже важко зробити. Рекомендую всім цього репетитора.)

Сабіна про репетитора Дар'я П.

Дуже рекомендую викладача Дар'ю. Дочці дуже комфортно та завжди чекає з нетерпінням наступне заняття. А це тому, що Даша вміє зацікавити дитину та дуже детально пояснити. Для мене метою було вийти із зони не комфорту спілкування англійською (бар'єр так сказать зламати), і мені здається, що у неї це добре виходить. Дякую Вам, Дар' є! Продовжуйте і надалі так само!

Людмила про репетитора Віталій Г.

Шукали репетитора з гри на гітарі для дитини з метою всебічного розвитку. Гусак Віталій - прекрасний педагог. Дитина з радістю ходить на заняття та виконує все, що говорить репетитор. Викладач приємна та ввічлива людина. Результатами дуже задоволені. Рекомендую.

Ірина про репетитора Альона Г.

Дуже подобається цей репетитор. Вона доброзичлива, завжди намагається підлаштуватися під наш графік. Альона за короткий час допомогла дуже добре підтягнути знання з математики . Чудова людина і відмінний репетитор!

Oлександр про репетитора Олена С.

Професійний викладач, любить і знає свою справу. Пунктуальна, приємна в спілкуванні. Змогла знайти підхід до дитини. Дитина почала набагато краще навчатись. Ми задоволені!

Ірина про репетитора Владлена Ш.

Результатом задоволені. Владлена відповідальний викладач, заняття з нею сподобалися. Знання з англійської мови покращилися. Репетитора рекомендую!

Наталія про репетитора Юлія С.

Дякуємо за надану можливість пошуку репетитора. Дівчина дуже приємна, спільну мову з дочкою знайшли одразу, комунікабельна, відчувається рівень знань, приємна у спілкуванні. Дитина задоволена роботою з Юлією. Надіємось, що наша співпраця дасть гарні результати.

Олена про репетитора Аліна М.

Чудова дівчинка. Ми прям подружилися. Швидко знайшла підхід до дитини. Будемо займатися до упору. Дякую.