Репетитор - Львів - обирайте кращих викладачів на сайті Букі - сторінка 76

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Розширений пошукЗгорнути пошук
120 грн/год

*це безкоштовно!

100 грн/год

*це безкоштовно!

120 грн/год
120 грн/год

*це безкоштовно!

120 грн/год

*це безкоштовно!

120 грн/год

*це безкоштовно!

100 грн/год
100 грн/год

*це безкоштовно!

120 грн/год
120 грн/год

*це безкоштовно!

Знайдено 2257 анкет викладачів

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Діма про репетитора Марія К.

Дякую компанії за підбір досвідченого репетитора. Вдалося покращити розмовну англійську мову, заповнити прогалини в знаннях з граматики та розширити словниковий запас. Рекомендую. Дякую за співпрацю.

Олена Володимирівна Тарнавська про репетитора Анатолій К.

Репетитором задоволені. Дає багато цікавої інформації, крім програмної. Використовує багато різних джерел. Інформація подається структуровано, у зручній для розуміння та запам'ятовування формі. Контролює процес засвоєння. Велике дякую. Цікаво, змістовно, систематично, з бажанням допомогти дитині і гнучким підходом до часу занять. Дитина закохалася в предмет.

Ірина про репетитора Галина Л.

За відгуком дитини: ідеальний викладач. За поки що невелику кількість занять вдалося дати багато матеріалу та цікаво його викласти. Ми задоволені.

Людмила про репетитора Надія Ц.

Мій син займається з Надією Ігорівною вже півроку. Нам потрібна була підготовка до іспиту з української мови і вступу в технікум. Рівень знань дуже покращився. Результати вже помітні. З репетитором повторюємо всю шкільну програму. І синові подобається, і оцінки в школі хороші.

Єлизавета про репетитора Надія К.

Надія дуже чуйний викладач, відповідально відноситься до процесу заняття, а також індивідуально підбирає програму навчання. Надія справжня художниця, котра допоможе поринути у мистецький світ. Дуже задоволена роботою із викладачем.

Ростислав про репетитора Соломія З.

За допомогою Вашої компанії ми дуже швидко знайшли репетитора з математики. Педагог досвідчена та ввічлива людина. Займаємося і зараз. Повність задоволений роботою викладача. Рекомендую. Дякую за співпрацю.

Софія про репетитора Ірина Ф.

Ірина-відмінний викладач! Вона дуже зрозуміло пояснює матеріал, допомагає закріпити пройдене і швидко знаходить спільну мову з учнями. Я дуже вдячна їй за набуті знання!

Наталія про репетитора Христина З.

Репетитор від Вашої компанії дуже сподобалась. Викладач завжди приємна та ввічлива. Заняття проходять на високому рівні, матеріал надає структуровано та лаконічно. Вдалося покращити рівень знань та досягти поставленого результату. Рекомендую.

Олена про репетитора Мар'яна Х.

Мар'яна Володимирівна - прекрасний педагог та чудова людина. Заняття завжди розпочинаються вчасно. Матеріал пояснює зрозуміло та доступно. Вдалося заповнити прогалини в знаннях, покращити оцінки в школі та повторити потрібний матеріал. Рекомендую. Дякую за допомогу.

Руслан про репетитора Наталія Н.

Наталія гарний фахівець, з професійним підходом до справи, має педагогічний хист. Ми дуже задоволені її заняттями із донечкою. Вона заслуговує на високу похвалу (5).