Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Репетитор Первомайськ (Мик. обл) - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Ганна Л.

150грн/год

5відгуки: 4

Українська моваЗарубіжна література

Освіта: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Досвід: більше 5 років

Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. Схвальні відгуки від моїх учнів. Пояснюю матеріал доступно, просто, змістовно. Мої учні не вчать правила - вони їх розуміють!!! Кожен учень для мене в першу чергу дитина, якій я намагаюсь донести знання, і стпвлюсь до них з повагою і любов'ю, тому їхні успіхи для мене найкращі перемоги. Мої учні є студентами найкращих ВУЗів нашої ...

5відгуки: 4

150грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Підготовка до школиМолодші класи

Освіта: Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка

Досвід: більше 1 року

Студентка педагогічного коледжу , маю досвід роботи з дітками 1-4 класів , допомагаю їм покращити навчання та намагаюся зацікавити дітей. Здобуваю освіту вчителя початкової школи . Вільно можу викладати російською та українською мовами, маю додаткову спеціалізацію "Педагог організатор", легко знаходжу спільну мову з дітьми, розробляю індивідуальні завдання для кожної дитини, практикую цікаві і розвиваючі заняття для учнів. У процесі н...

100грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

МатематикаУкраїнська мова

Освіта: ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»

Досвід: більше 1 року

Проводжу заняття з учнями початкових класів, а також заняття з української мови для учнів 5-6 класів. Сократівське «заговори, щоб я тебе побачив» актуально і сьогодні. І дійсно, наш імідж безпосередньо залежить від того, що ми говоримо і як. Мова є важливою особливістю будь-якої людини, а в деяких випадках ще й професійною вимогою. Якщо для Вас спілкування є основою професійної діяльності, то мова –...

80грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Підготовка до школи

Освіта: Національний університет кораблебудування ім. Макарова (НУК)

Досвід: більше 2 років

35 років, без шкідливих звичок. Керую власним автомобілем. Легко знаходжу контакт з дітьми. Завжди націлена на високий результат в будьякій справі. Сумлінно проводжу заняття з використанням ігрових моментів. Заняття поєднують в собі також розвиток пам'яті та розвиток дрібної моторики пальчиків. Застосовуються фізкультхвилинки для відпочинку.

80грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Китайська мова

Освіта: Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

Досвід: більше 1 року

Репетитор з китайської. 哈尔滨工程大学 (Harbin Engineering University) Факультет: 国际合作教育学院 (College of International Cooperative Education) рівень володіння мовою сертифікат HSK 4, вивчала мову від носіїв в Україні, також пройшла курси китайської мови в Китаї,підтвердженням чого є диплом.

80грн/год

*це безкоштовно!

Детальніше »

Знайдено 5 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть предмет

  • Математика
  • Українська мова
  • Молодші класи
  • Підготовка до школи
  • Китайська мова
  • Зарубіжна література

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Наталя про репетитора Галина Н.

З викладачем працюємо, маємо високі бали і результати співпраці.

Дар'я про репетитора Ганна Л.

Щиро рекомендую цього викладача усім. Дуже зрозуміле пояснення навчального матеріалу, індивідуальний підхід до кожного учня.

Репетитори, Первомайськ (Мик. обл) - анкети та рейтинг репетиторів. Послуги репетиторів у Первомайську. Ваш репетитор Первомайськ (Мик. обл) - всі райони міста.

Репетитори Первомайськ - анкети та рейтинг репетиторів. Безкоштовний підбір репетитора. Репетитор Первомайськ: послуги репетиторів у Первомайську

Часто задавані питання про Репетитор Первомайськ (Мик. обл)

🥇 Репетитор Первомайськ (Мик. обл) - як правильно обрати?

Щоб обрати найбільш оптимального Репетитор Первомайськ (Мик. обл), рекомендуємо звернути на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту.

🔎 Де знайти репетитор в Первомайську?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 5 репетиторів, які викладають більш ніж 150 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора.

🖥 Як обрати репетитора Первомайськ (Мик. обл) для занять онлайн / по скайпу?

Для перегляду репетиторів з можливістю заняття по скайпу / онлайн, необхідно в поле фільтра "Де плануєте займатися?" вибрати вибрати опцію "онлайн". В цьому випадку, вам будуть запропоновані репетитори суто з опцією віддалених занять. Додатково, в анкеті кожного репетитора ви можете знайти позначку, чи займається обраний репетитор по скайпу. Для того, щоб переконатися в наявності даної опції занять, зверніть увагу на блок інформації "Місця занять" і пункт "По скайпу:".