Репетитор - Валерія З. id: 101273

Валерія З.

400 грн/год
400 грн/год

Йде набір у міні-групи, 200 грн 1,5 години Провідниця у конструктивний та цікавий світ малювання, навчаю малюнку та живопису за індивідуальними програмами

Валерія З. 4.9(відгуків: 17)

Йде набір у міні-групи, 200 грн 1,5 години Провідниця у конструктивний та цікавий світ малювання, навчаю малюнку та живопису за індивідуальними програмами

Предмети

Живопис

Малювання

Графіка

Графічний дизайн

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Здобула бакалавра за спеціальністю дизайн, малюванням займаюся вже 9 років – художня школа, рік підготовки у художника у студії та університет. Торік викладала у своїй рідній художній школі малюнок та живопис (Дніпровська школа української культури та мистецтв ім. О.Гончара). Допоможу вам навчитись малювати з нуля або підвищити майстерність. Як правильно накладати тон, основні закони академічного малюнку та живопису, а також більш вільна програма - аніме, персонажі, рослини та тварини т.д. Теми та завдання для кожного учня добираю індивідуально.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), бакалавр, 2022
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

17 відгуків про Валерія З.

4.9/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

3

5+

13

Оксана Гурбік

5+

14.10.2023

Малювання, Репетитор для дітей

5+

Дуже вдячна Валерії за роботу з моєю дочкою. Приємний стиль викладання, результат помітний з першого заняття. Дитина з нетерпінням чекає кожен урок.... більше»
Оксана

5+

03.08.2023

Графічний дизайн, Базовий рівень

5+

Нам було легко і комфортно спілкуватися. Я вважаю, що Валерія знає свою справу на всі 100%! Ми за короткий час навчання, всього за два місяці, навчились основного, що потрібно було для вступу в коледж і ми поступили! Що можна ще сказати? Дякую за співпрацю!... більше»
Ірина

4

19.07.2023

Малювання, Репетитор для дітей

4

Я задоволена викладачем.... більше»
Ярун

5+

24.06.2023

Живопис, Малювання, Репетитор для дітей

5+

Моя дочка вчиться малювати в стилі аніме з Валерією. Дочка задоволена. Результати є. Навчання продовжуємо.... більше»
Євген

5+

16.05.2023

Малювання, Графічний дизайн, Репетитор для початківців

5+

Чудовий репетитор. Співпрацею повністю задоволений.... більше»
Олена

5+

07.12.2022

Малювання, Репетитор для дітей

5+

Займаємось із Валерією другий місяць, але донька вже бачить результат і дуже задоволена! Валерія прислухається до побажань – що цікаво і хочеться навчитися, на цьому матеріалі даються теоретичні знання та відпрацьовуються практичні вміння. Тому цікаво й не відчувається напруження, хоча завдання досить складні. Доньці 12 років, яка до цього вже займалася з художницею, є з чим порівняти. Дуже задоволені, гарний рівень, увага до потреб та можливостей дитини. Подобається, що не просто показують як малювати і пропонують повторити, а пояснюють та пропонують намалювати самій і лише потім опрацьовуються складні місця, які потребують навчання. Рекомендуємо Валерію як талановитого педагога та художницю!... більше»
Амалія

5+

27.03.2022

Живопис, Малювання, Графіка, Графічний дизайн, Репетитор для початківців

5+

Валерія чудовий і розуміючий викладати. Працювали постійно із зручним графіком. Зрозумілий і чіткий матеріал демонструє правильність малювання та пояснює всі помилки. Теми для відпочинку від матеріалу дуже цікаві, їх можна вибрати самостійно. Кожен урок пізнавальний та продуктивний, матеріал засвоюється легко.... більше»
Слава

5+

16.02.2022

Малювання, Репетитор для початківців

5+

Наша донька займається у Валерії вже кілька місяців. Ми дуже задоволені! Відповідальний, уважний викладач, прислухається до побажань, добре пояснює. Донька чекає з нетерпінням кожне заняття!... більше»
Олена

5

06.02.2022

Малювання, Репетитор для дітей

5

Вихідні дані: Дитина 10 років, до творчості абсолютно байдужий. Але малювання хоч трохи зацікавило. Займається із Валерією з осені. Все добре, все подобається, цікаво, доступно. Валерія підбирає тематику, яка цікава дитині. Нам найбільше зайшов стиль-дудл-арт, дитина від нього була захваті. За записом, за часом і, все чітко, без збоїв.... більше»
Кароліна Кіпер

5

26.08.2021

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5

Дуже уважний і трепетний підхід до занять, а також дохідливі пояснення!... більше»
Олександр

5+

26.07.2021

Малювання, Базовий рівень

5+

10/10! Навчився малювати і поступив в універ, сам би не впорався.... більше»
Аліна

5+

23.07.2021

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволена викладачем! Молода, розумна і приємна дівчина, красиво грає, добре пояснює, прислухається до побажань. Знайде спільну мову і з дорослими, і з дітьми!... більше»
Євгенія

5+

12.07.2021

Малювання, Гра на фортепіано, Репетитор для дітей

5+

Гарна молода дівчинка, знання передає дитині дуже доступно. Доньці подобається з нею займатися. Після трьох уроків донечка добре схопила ази малювання. Уже пробує малювати людини в правильних пропорціях. Викладачем задоволена.... більше»
Світлана

5

08.06.2021

Малювання, Репетитор для початківців

5

Взаємодія з репетитором хороше, уроки насичені. Рекомендую.... більше»
Софія Верешко

5+

22.05.2021

Живопис, Базовий рівень

5+

Максимальна оцінка! 5 балів! Якісно, грамотно і зрозуміло пояснює матеріал. Не вірила, що онлайн можливо навчитися малювати, але виявляється з грамотним викладачем можливо!... більше»
Тетяна

5+

14.05.2021

Малювання, Гра на фортепіано, Графічний дизайн, Репетитор для дітей

5+

Валерія знайшла підхід до мого сина (11 років) на першому ж занятті. Дитина знаходиться в передчутті наступних занять. Ми навчаємося малюванню і грі на фортепіано. Бачу результати і радісні очі сина, а це головне.... більше»
Анастасія Віталівна

5+

07.03.2021

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5+

Репетитор дуже сподобався. Швидко знайшла підхід, дуже дружня атмосфера.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Это список советов для начинающих художников. Если вы уже имеете опыт, тоже моете найти полезные моменты для себя.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Олег П. id: 123520

Олег П.

Працював в Інституті з підготовки управлінських кадрів в області культури і мистецтва, в НАУ г. Киев, в ПГАСиА

350грн/год
Владислава П. id: 172342

Владислава П.

Мій досвід у живописі, малюванні більше 20 років. Вища освіта з дизайну та реклами. Працюю як приватний дизайнер так і у великій друкарні близько 10 років. Викладала у вищі та у дитячій художній школі. Розроблюю поліграфію, фірмовий стиль, верстку книг, іллюстраціі та багато іншого. Тож з радістю поділюсь власним досвідом, а його вмене чимало)

400грн/год
Анна Ш. id: 140570

Анна Ш.

Набір у дитячу онлайн-групу з малювання для дітей 9-12 років. Група з 4-5 учнів. Приблизний старт групи з 1 червня. Зайняття проходитимуть у зумі, підійдуть як для новачків, так і для трохи підготовлених.На зайняттях ми будемо разом обирати цікаві теми для малювання, та вчитися зображувати їх. Вартість зайняття за 1 годину 120 грн/з людини

5
350грн/год
Анна Б. id: 67944

Анна Б.

Анна Геннадіївна, 29 р. Художник-живописець, графічний дизайнер за спеціальністю. Працюю викладачем та репетитором спеціальниих дисциплін (живопис, графіка).

5
350грн/год
Анастасія П. id: 167574

Анастасія П.

Мене звати Анастасія, я художниця і вчителька образотворчого мистецтва. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури в Києві та Дніпропетровський театрально-художній коледж у м. Дніпро. Працювати у студії і першу практику робити з учнями отримала у 19 років.

450грн/год