Вікторія С.
Бакалавр психології, навчалась у Національному університеті "Острозька академія", графічний дизайнер, володію методом дизайн-мислення, оратор, диктор.
Бакалавр психології, навчалась у Національному університеті "Острозька академія", графічний дизайнер, володію методом дизайн-мислення, оратор, диктор.
Деталі про досвід викладання:
Підберу спосіб вивчення англійської саме під ваш спосіб запам'ятовування, сприйняття інформації. Індивідуальний та креативний підхід. Була учасником програми від Campus Ua, маю досвід спілкування із носіями мови. Навчу вас розуміти англійську на слух без типових завдань. Навчання із задоволенням;))
Деталі про досвід викладання:
Пройшла додатково такі курси як: "Психологічне консультування", "Психотерапевтичний практикум", "Психосоматичні особливості харчової поведінки", "Стрес-менеджмент та конфліктологія. Профілактика стресових та конфліктних ситуацій", тренінг «Основи виховання та розвитку дітей»,тренінг «Симптоми болю (інструменти у роботі з психосоматичними проявами)».
Поясню складні речі простими словами. Допоможу у підготовці до екзаменів, модулів, Проводжу заняття з розвитку пам'яті, уваги, уяви та мислення.
Бакалавр психології, навчалась у Національному університеті "Острозька академія". Пройшла додатково такі курси як: "Психологічне консультування", "Психотерапевтичний практикум", "Психосоматичні особливості харчової поведінки", "Стрес-менеджмент та конфліктологія. Профілактика стресових та конфліктних ситуацій", проходила інтенсив практикум «Симфонія життя», тренінг «Основи виховання та розвитку дітей»,тренінг «Симптоми болю (інструменти у роботі з психосоматичними проявами)», а також тренінгову програму "Перезавантаження".
Поясню складні речі простими словами. Допоможу у підготовці до екзаменів, модулів, Проводжу заняття з розвитку пам'яті, уваги, уяви та мислення.
12 років досвіду творчої діяльності та виступу на сцені: вокал, фортепіано, акторська майстерність. Отримала диплом про закінчення курсів телеведучої від MediaStart. Займаюсь підготовкою до виступів, презентацій, Індивідуальний підхід до навчання кожного. Допоможу "потоваришувати" зі страхом сцени.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором