Репетитор - Тетяна Я. id: 107038

Тетяна Я.

200 грн/год
200 грн/год

Більше 4 років працюю у школі асистентом вчителя, зараз у 7 класі (інклюзивне навчання): допомагаю 2 хлопчикам з усіма предметами. Освіта – педагог-психолог.

Тетяна Я. 5.0(відгуків: 4)

Більше 4 років працюю у школі асистентом вчителя, зараз у 7 класі (інклюзивне навчання): допомагаю 2 хлопчикам з усіма предметами. Освіта – педагог-психолог.

Предмети

Математика

Психолог (практик-терапевт)

Профорієнтація

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

На будь-якому занятті можна використати методи діагностики уваги або пам'яті, складових мислення, щоб з'ясувати, з чим саме виникають проблеми при вивченні предмета. Також на початку заняття додаю нейропсихологічні вправи на розвиток взаємодії півкуль мозку.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Розвиток уваги, пам'яті, мислення, використання нейропсихологічних вправ, індивідуальний підхід. Профорієнтація.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Використання валідних методік, швидка обробка результатів, індивідуальне консультування з урахуванням особливостей характеру та темпераменту.

Місця занять

В учня:

Індустріальний

вул. Калинова, проспект Калнишевського

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Отримала вищу психологічну освіту. Зараз працюю у школі, в інклюзивній освіті. В роботі шукаю підхід до дитини, налаштовую з нею зв'язок, а потім наша співпраця проходить значно легше. Робити домашні завдання не складно, якщо знайти певну мотивацію для дитини і враховувати її індивідуальні характеристики. При поясненні нового матеріалу використовую наочність, приклади з життя, навіть юмор, налагоджую зв'язок з дитиною.

Освіта:
РГППУ, спеціаліст, 2010
Вік:
36-45
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

4 відгуків про Тетяна Я.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

2

Ольга

5

13.04.2023

, 5-6-й класи

5

Тетяна чудовий репетитор. Рекомендую всім.... більше»
Данило

5+

23.06.2021

Українська мова,

5+

Тетяна - хороший педагог. Розyмна, освічена, тактовна.... більше»
Дарина

5+

13.06.2021

, Граматика

5+

Тетяна чудова репетитор з російської мови.... більше»
Ольга

5

02.06.2021

, Граматика

5

5! Дякую! Рекомендую.... більше»

Схожі анкети

Анастасія Т. id: 170432

Анастасія Т.

Вітаю. Мене звуть Анастасія Олександрівна, досвід роботи - більше 10 років у державній, потім приватній школі. На моїх заняттях панує доброзичлива і підтримуюча атмосфера. Мої активні форми роботи не тільки зацікавлюють, а й сприяють розвитку критичного мислення та збереженню здоров'я дітей.

170грн/год
Віталій Б. id: 64351

Віталій Б.

Онлайн - репетитор математики, алгебри, геометрії. Маю досвід роботи як в загальноосвітній системі так і в проведенні приватних занять.

250грн/год
Аліна А. id: 84605

Аліна А.

Я - студентка престижного Канадського навчального закладу. Маю рівень С1 (просунутий)! Здала IELTS і ЗНО і хочу поділитися з вами ♡

180грн/год
Тетяна К. id: 140680

Тетяна К.

Спілкуюсь вільно українською та російською, веду дистанційні курси з математики, інформатики для учнів ЗОШ державної та підприємницької власності.

5
250грн/год
Світлана Ш. id: 13909

Світлана Ш.

ОФЛАЙН. Фанат своєї справи! Мінігрупи 200 грн, Індивідуальні 330 грн.

4.9
200грн/год