Євгенія Г.
Хто я? Твоя майбутня репетиторка з англійської!
Хто я? Твоя майбутня репетиторка з англійської!
Вчуся в ЛНУ імені Франка за спеціальністю «Арабська філологія». Рік вчилась там же на англійському перекладі, але стало нудно і я вирішила перепоступити. ЗНО здала сама на 194 бали, з англійською ніколи проблем не було. Мій рівень - B2-C1
Займаюся репетиторством вже рік, відповідально та старанно підходжу до своєї роботи, але і нудно зі мною не буде!
Чому саме я?
* Тренуємо розмовну англійську. Повірте, я розговорю навіть мертвого.
* Під час занять будемо більше фокусуватися на ваших слабкостях і перетворюватимемо їх у ваші сильні сторони. Проте магією, на жаль, не володію, тому слова і граматику доведеться вчити.
* Я, звісно, не претендую на місце вашої Марії Василівни в школі, але у мене сучасний і прогресивний підхід.
* Якщо Ви школяр чи школярка, то за бажанням можемо фокусуватися на виконанні домашнього завдання.
Заняття відбуваються ЛИШЕ онлайн. Переважно у будні після обіду. Працюю з людьми будь-якого віку, як з дітьми, так і з дорослими. Тому не залежно 6 Вам чи 60, з радістю чекатиму Вас на своїх заняттях.
Ціна за годину - 150 гривень. Перший урок теж оплачується.
Також, якщо когось цікавить, пишу есе, ціна одного - 70 гривень.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором