Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Репетитор - Марія Ф. id: 109859

Марія Ф.

250грн/год
250 грн/год

«Сучасний репетитор та дипломований вчитель. Швидко знаходжу контакти з учнями різного віку. Гайд «Англійська без репетитора»»

Марія Ф.

«Сучасний репетитор та дипломований вчитель. Швидко знаходжу контакти з учнями різного віку. Гайд «Англійська без репетитора»»

Предмети

Англійська мова

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
По скайпу:
Так

Про себе:

Всім привіт! Я вчитель німецької мови та англійської мови в школі, тому є досвід комунікації з дітьми різного віку. Також вже 4 роки я займаюсь приватною практикою викладання. Я допоможу Вам полюбити вивчення німецької та англійської, а результат нашої роботи не забариться! З власного досвіду знаю, що зубріжка правил і купа будинку не допомагає у вивченні іноземних мов. Тільки практика: розмова на різні теми, перегляд відео та його обговорення, різні цікаві завдання для вивчення граматики – ключ до мови. За потреби уроки можуть відбуватися в ігровій формі. Насамперед, намагаюся зацікавити дитину у вивченні мови та даю зрозуміти, що в неї все вийде. Займаюся як за шкільною програмою, так і індивідуально складеною. Пропоную цікаві та ефективні заняття. Вважаю, вивчення іноземної мови – це дослідження нового світу. І я радо допоможу тобі його вивчити! Допомагаю швидко адаптуватися при терміновому виїзді за кордон ( вивчення з нуля, розмовний, фрази, які допоможуть при комунікації у перші дні перебування в іншому середовищі) А також : - Вивчення мови з нуля - Допомога з виконанням домашнього завдання - Комплексно готую до складання ЗНО (ЄВІ) та ДПА (є всі матеріали та багато позитивних результатів) - Надаю всі необхідні матеріали для занять - Завжди підбираю зручний час для кожного - Індивідуальний підхід, залежно від поставлених цілей та віку • Викладаю як російською, так і українською. •Гайд «Англійська без репетитора » - це документ з повними уроками англійської мови (Від 0 до А1, А2-В1).

Освіта:
Криворізький педагогічний інститут КНУ, бакалавр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями.

Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00 - 9:00

Пізній ранок

9:00 - 12:00

День

12:00 - 15:00

Після обіду

15:00 - 18:00

Вечір

18:00 - 21:00

Пізній вечір

21:00 - 00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

Відгуки

8 відгуків про Марія М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

4

5+

4

Юлія

5

12.07.2022

Німецька мова, Репетитор для початківців

5

Маріє, дякую! Проста і доступна подача матеріалу, вміння розкласти все по поличках і пояснити простою мовою людині з "нульовим" знанням німецької.... більше»
Ілона

5+

16.05.2022

Німецька мова, 7-9-й класи

5+

Прекрасний викладач та приємна, позитивна людина. Заняття відбуваються на найвищому рівні. Вдалося заповнити прогалини та покращити знання. Діти пропустили багато уроків через хворобу. Потрібно було швидко надолужити втрачене. Марія впоралася з цим завданням блискуче. У найкоротший термін вони вийшли на свій рівень. Репетитору дякую. Рекомендую!... більше»
Олена

5+

26.04.2022

Німецька мова, Репетитор для дітей

5+

Дякую пані Марії за навчання моїх діток. Мої діти перебрались до німецькомовної країни, без жодного знання мови. За місяць діти вже можуть рахувати, читають, знають добре місяці, дні тижня, вже можуть знайомитись та розповісти кілька слів про себе та родину. Працюють далі кожен день. Найбільшим показником для мене є бажання дітей вчити німецьку, на урок під'єднуються з задоволенням. Дуже рекомендую пані Марію.... більше»
Іванка

5+

25.04.2022

Німецька мова, Підготовка до ЗНО

5+

Марія - це чудовий викладач, який вміє дуже добре все пояснити! Працювати з нею - це задоволення!!!... більше»
Євгенія Левченко

5

31.03.2022

Англійська мова, 5-6-й класи

5

Марія - чудовий викладач, добре ладнає з дитиною! Заняттями задоволені! Рекомендую!... більше»
Таня

5

21.02.2022

Німецька мова, 7-9-й класи

5

Дякую Марія Ф.за те що навчили мою донечку любити такий предмет як німецька мова! Дочці дуже подобається займатися і вивчати з вами цю мову. Ми задоволені!!!... більше»
Наталія

5

15.09.2021

Німецька мова, 5-6-й класи

5

Контакт з дитиною встановлений був відразу, займається із задоволенням. Заняття проходять цікаво. Рекомендую. Марія відноситься відповідально до своєї роботи.... більше»
Наталія

5+

06.08.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Марія - чудовий і чуйний викладач. Дуже вдячна за уроки і ще більше за швидкі результати. Марія дуже чуйно ставиться до побажань і будує програму, виходячи з потреб учня. Тактовна, пунктуальна, Терпляча і вміє просто донести, навіть те, що зовсім здається незрозуміло. Чудово, я дуже задоволена своїми швидкими, несподіваними для мене результатами. Величезна подяка. Від усієї Душі рекомендую викладача, особливо для тих, кому зазвичай навчання не дуже легко дається. Дякуємо!... більше»
Показати більше відгуків»

Відеопрезентація

Схожі анкети

Наталі Ш. id: 98803

Наталі Ш.

Працювала в різних освітніх закладах, останні 16 років викладала в англійській спецшколі, співпрацювала з місцевим бюро перекладів

5
200грн/год
250грн/год
Анастасія В. id: 92390

Анастасія В.

Викладаю історію, англійську та українську мови.

200грн/год
Ірина Д. id: 116307

Ірина Д.

Привіт! Я Ірина - вчителька німецької мови.

5
300грн/год
Віталій Б. id: 20202

Віталій Б.

Все уровни английского. Нет ограничений по возросту.

5
250грн/год

Марія Ф. репетитор - Англійська мова, Німецька мова. Кривий Ріг.