Репетитор математики, програмуванню, програмуванню, вищої математики, математичного аналізу, теорії ймовірностей, лінійної алгебри, аналітична геометрії, логіці – Юлія М.

Юлія М.

id: 10991

Місто:

Харків

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, GMAT, GRE, Підготовка до вступу за кордон, Спеціалізовані курси, Репетитор для початківців, Базовий рівень, JavaScript програмування, C++ програмування

Місця проведення занять:

У репетитора: Харківська обл., Харків, ж/м 759, С. Грицевца 23

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Сибірський державний університет телекомунікацій та інформатики (2010)

Ступінь:

Кандидат наук

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплома кандидата наук


Блискуче захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю "теоретичні основи інформатики", маю наукові публікації в престижних математичних журналах, брала участь в міжнародних конференціях з математики і теоретичної інформатики. Кілька років працювала викладачем по програмуванню в вузі. Є нагороди за студентські роботи від губернатора області та компанії Alkatel-Lucent.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Математика, Спеціалізовані курси

Юлія Сергіївна допомагала мені готуватися до іспиту з предмету теорія ймовірностей і математична статистика. За дуже короткий час я навчився вирішувати завдання по статистиці і здав іспит. Юлія Сергіївна дуже дохідливо і детально пояснює теорію і рішення завдань. Будемо співпрацювати і в наступному навчальному році. бо Юлія Сергіївна спеціаліст і з інших предметів.

Михайло (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 01.07.2017


Програмування, Спеціалізовані курси

Юлія Сергіївна - гарний репетитор. Вона люб'язна, вихована, комунікабельна. Ми до сих пір з нею займаємося. Педагог допоміг мені розібратися з курсом ООП (об'єктно-орієнтоване програмування). Дякую Вашій компанії.

Альона (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Вища математика, Математичний аналіз, Університетські курси

Моя дитина навчається на першому курсі в університеті і були певні труднощі із засвоєнням матеріалу з вищої математики. Нам підібрали гарного викладача, який володіє знаннями з предмету і вміє їх застосовувати, вміє і зацікавити, і навчити, і доступно пояснити - Юлію Сергіївну. Її роботою ми задоволені!

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Оксана
Оксана

Досвід: більше 20 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Математика

Показати профіль
Зоя
Зоя

Досвід: більше 20 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Математика

Показати профіль