Репетитор - Світлана Д. id: 112832

Світлана Д.

350 грн/год
350 грн/год

Набір учнів на індивідуальні заняття з англійської мови онлайн! 🌟Запрошуємо усіх бажаючих на індивідуальні заняття з англійської мови онлайн.

Світлана Д. 5.0(відгуків: 2)

Набір учнів на індивідуальні заняття з англійської мови онлайн! 🌟Запрошуємо усіх бажаючих на індивідуальні заняття з англійської мови онлайн.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Львів, Франківський, вул. Наукова, Пулюя 21
Онлайн:
Так

Про себе:

Готую дітей до успішної здачі ЗНО (НМТ), досвід більше 15 років.Пояснюю доступно граматику не тільки учням, а і дорослим (сфера ІТ). Допомагаю зрозуміти та виконати домашнє завдання ( учні 5-9 класів)

Освіта:
Ніжинський державний університет ім. Гоголя (НДУ), магістр, 2008
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Світлана Д.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Валентина

5

21.03.2024

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Співпрацею з репетитором задоволена. Гарний викладач.... більше»
Олена

5+

19.11.2023

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Дякуємо, ми дуже задоволені від нашого викладача. Діти ідуть на урок задоволенням, набагато краще підтягнули англійську мову.... більше»

Схожі анкети

Орест К. id: 80975

Орест К.

викладач ЛНУ імені Івана Франка володію високим рівнем знання мови (Cambridge English Certificate in ESOL International CAE);

4.8
300грн/год
Анна Н. id: 158457

Анна Н.

Закінчила Київський Лінгвістичний університет, перекладач за освітою. Досвід роботи вчителем більше трьох років. Викладаю англійську онлайн у групах та індивідуально. Можливі офлайн уроки у Львові. заняття інтерактивні та насичені цікавими іграми, котрі розкриють потенціал Вашої дитини та не дадуть нудьгувати на уроках. гарантую результат.

5
400грн/год
Соломія П. id: 176409

Соломія П.

Я є студенткою першого року Політехніки Кошалінської в Польщі. Проживаю та навчаюсь в цій країні вже два роки. Буду рада допомогти вам у вивченні польської мови, а також інших предметів які в мене вказані на сайті (зокрема математики та англійської мови)

400грн/год
Кристина Б. id: 175814

Кристина Б.

Мене звати Кріс і я студентка. Репетиторство для мене - основна робота вже більше року, а не підробіток. Мій особистий рівень англійської ‐ С1. Я знаю, яким важким може бути шлях до вільного володіння мовою, і тому хочу полегшити його для своїх учнів. В майбутньому планую відкрити власну школу англійської мови❤

300грн/год
Соломія Г. id: 80708

Соломія Г.

Підготовка до ЗНО,IELTS, розмовна мова. Постановка акценту.

300грн/год