Олександра Мунтян
Мене звуть Олександра, я працюю в школі 5 років, індивідуальний підхід до роботи з учнями, швидка і якісна підготовка до ЗНО з історії та праву
Мене звуть Олександра, я працюю в школі 5 років, індивідуальний підхід до роботи з учнями, швидка і якісна підготовка до ЗНО з історії та праву
Привіт, шановні учні та батьки!
Мене звуть Олександра, і вже більше п'яти років я працюю в школі вчителем історії та правознавства. За освітою я історик. учитель історії та права.
На власному досвіді можу стверджувати, що головний секрет успішного ЗНО - вірна стратегія підготовки та чітке дотримання програми.
При підготовці учнів спираюся на власну методику, яка передбачає:
1. Індивідуальний підхід до кожного.
2. Чітке і детальне проходження програмі ЗНО.
3. Формування в учня або учениці не тільки історичних знань (факти, дати, поняття), але і історичних умінь.
4. Провідна увагу практичній роботі, тобто рішенням типових тестових завдань.
5. Формування пізнавального інтересу учнів до історії і сучасності; розвиток логічного і критичного мислення, а так же правових навичок з умінням застосовувати їх на практиці.
додаткова інформація
- Віддаю перевагу заняттям в онлайн форматі.
- Початковий рівень учня не має значення. Головна вимога - бажання вчитися для досягнення бажаного результату.
Дуже люблю свій предмет. Постараюся зацікавити і мотивувати вас до звершення ваших цілей. До зустрічі, з нетерпінням буду чекати Вас у себе на уроках. Обіцяю гарне проведення часу з користю для Вас))
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором