Єлизавета Янкова  репетитор  Іспанської мови онлайн

Єлизавета Янкова

350 грн/год
350 грн/год

Всім привіт! Мене звати Ліза. Я обожнюю мови, та моя любов - це іспанська. Я студентка КНЛУ за спеціальністю «Середня освіта» (що, простіше кажучи, природжений вчитель). Хочу закохати своїх учнів так само сильно в іспанську мову, як люблю її я.

Єлизавета Янкова 4.9(відгуків: 7)

Всім привіт! Мене звати Ліза. Я обожнюю мови, та моя любов - це іспанська. Я студентка КНЛУ за спеціальністю «Середня освіта» (що, простіше кажучи, природжений вчитель). Хочу закохати своїх учнів так само сильно в іспанську мову, як люблю її я.

Предмети

Іспанська мова

Іспанська мова

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • 10-11-й класи
  • Репетитор для дітей
  • Розмовна мова
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
  • Рівень А1-А2
  • Рівень B1-B2

Деталі про досвід викладання:

Мова, на мою думку, це не заучування теорії та вміння читати та перекладати. Я вважаю, що тільки її використання безпосередньо в житті та практичне застосування є насправді цінним та затребуваним у наш час. Саме тому моя методика навчання грунтується на здатності моїх учнів розмовляти та мислити іспанською мовою в реальному житті.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я ненавиджу занудні уроки, де вчитель безперестанку щось пояснює, а учні записують. На мою думку, це старі, виживші з себе техніки. Я за практичне застосування мови, за використання цікавих методів та засобів навчання на уроках, за живе спілкування, за інтерактив, за сміх та позитив. Мої роки дуже допомагають бути ближче до моїх учнів, йти з ними в одну ногу, адже я дуже добре розумію їхні потреби.
Вони наповнені різним цікавинками, я постійно шукаю нові відео, вправи для тренування, підбираю підручники індивідуально для кожного, даю змогу вибирати учневі безпосередньо. Важливою складовою під час занять є сприймання мови на слух, для цього я наповнюю уроки різними цікавими піснями, подкастами, відрізками з фільмів та серіалів, після яких безпосередньо йде обговорення. Давай дискутувати про твій улюблений фільм чи серіал разом! Я впевнена, що зможу закохати тебе не тільки в іспанську мову, а й в саму Іспанію та її прекрасну культуру. Тому якщо ти хочеш сучасних, класних, веселих, цікавих, інтерактивних, корисних та прогресивних занять з іспанської мови, то я чекаю з нетерпінням на твоє повідомлення!!! Буду рада знайомству саме з ТОБОЮ!

Освіта:
Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), бакалавр, 2023
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

7 відгуків про Єлизавета Янкова

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

2

5+

4

Артем

5+

21.04.2024

Іспанська мова, Репетитор для початківців

5+

Репетитор дуже сподобалась. Уважна , відповідальна, доступно пояснює. Співпрацею задоволений.
Дар’я

4+

12.01.2024

Іспанська мова, Репетитор для початківців, Рівень А1-А2

4+

Все добре. Чудовий репетитор.
Леся

5

27.11.2023

Іспанська мова, Репетитор для початківців

5

Єлизавета чудовий викладач іспанської мови.
Катерина

5+

12.05.2023

Іспанська мова, Рівень А1-А2

5+

Чудовий викладач! Дуже задоволена результатом навчання.
Вадим

5+

18.08.2022

Іспанська мова, Рівень B1-B2

5+

Заняттями з Лізою я цілком задоволений. Вона добре подає матеріал і пояснює різні правила. Уроки проходять дуже позитивно і відкрито. Завдяки її чуйності та приязні, я досить швидко прив'язався до неї і знайшов спільну мову.
Сергій

5

04.05.2022

Іспанська мова, Розмовна мова, Репетитор для початківців

5

Чудовий репетитор, займаємось із задоволенням.
Аліна

5+

28.12.2021

Іспанська мова, Розмовна мова, Рівень C1-C2, Репетитор для початківців

5+

Після вступу до університету, я чітко зрозуміла,що треба буде допомога з вивченням мови, оскільки вона вивчалась з нуля. Такою помічницею для мене стала Ліза - розумна, відповідальна, мудра не за роками)) Матеріал надає у повному обсязі та заняття проходять цікаво і змістовно.
Показати більше відгуків»