Репетитор - Анастасія К. id: 115372

Анастасія К.

180 грн/год
180 грн/год

Легко та просто підготую до ЗНО з біології, математики та англійської мови. Склала ЗНО з біології на 200, математика на 198, англійська на 197, українська 195.

Анастасія К. 5.0(відгуків: 3)

Легко та просто підготую до ЗНО з біології, математики та англійської мови. Склала ЗНО з біології на 200, математика на 198, англійська на 197, українська 195.

Предмети

Математика

Хімія

Біологія

Англійська мова

Ботаніка

Зоологія

Екологія

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Якісно підготую школярів до тесту з хімії, біології, математики та англійської мови. Допоможу абітурієнтам скласти ЗНО з наведених вище предметів на 190+, а також підготую до ДПА та олімпіад.Використовую індивідуальний підхід до учнів, аби кожен міг засвоїти максимальну кількість інформації , а найголовніше скористатися нею під час тестування. Маю переконання( базовані на власних спостереженнях та аналізі даних щодо результативності випускників минулих років) , що безпосередньо знання матеріалу становить лише 70%. успіху , а решта 30% це система та правильна стратегія. Стратегію адаптую індивідуально під кожного. Розіб‘ю вщент поняття про те ,що математика та природничі науки не для гуманітаріїв(таких насправді не існує, бо кожен може розвинути вправність у будь-якому предметі, головне знати стратегію) та доведу , що кожен може скласти ЗНО на 200. Отримувала стипендію Президента України , а також Кабінету Міністрів України; посіла перше місце на Всеукраїнський Олімпіаді з Біології у Черкасах та Харкові. Брала активну участь у конкурсі наукових робіт МАН( мої роботи пов‘язані з екологією, біоіндикацією та гідробіологією) та посідала перші призові місця. Протягом трьох років входила в ТОП-10 кращих мозкознавців серед молоді України за версією Ukrainian Brain Bee, a також була переможницею цього конкурсу. Також брала активну участь та посідала призові місця на олімпіадах з хімії, математики , фізики, історії та української мови. Підготовка до іспитів справді може бути легкою ,безболісною, а найголовніше ефективною;)

Освіта:
Національний медичний університет ім. Богомольця (НМУ), студент, 2027
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Анастасія К.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

1

Аліна

5

04.05.2023

Математика, Підготовка до ЗНО

5

Задоволена співпрацею. Високу оцінку ставлю.... більше»
Вероніка

5

21.04.2023

Математика, Підготовка до ЗНО

5

Анастасія чудовий репетитор. Дуже легко і просто пояснює, завжди підлаштовується під мій графік, з осені ми готуємося до здачі НМТ. Я всім задоволена!... більше»
Альона

5+

04.10.2021

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Анастасія дає чітко і зрозуміло матеріал. Донька дуже задоволена!... більше»

Схожі анкети

Карина В. id: 80803

Карина В.

Я студентка 4 курсу Київського національного лінгвістичного університету, факультет германської філології, вчитель англійської мови. Досвід 3 років.

170грн/год
Анна К. id: 139258

Анна К.

Анна, студент третього курсу Філології університету Грінченка, успішно склала курс підготовки до IELTS, випускниця школи англійської мови EngLand.

200грн/год
Олена К. id: 99473

Олена К.

Викладач вузу і ліцеїв В ходе обучения мои ученики занимали призовые места на всесоюзных Олимпиадах.

200грн/год
Марія К. id: 146127

Марія К.

Добрий день! Мене звати Марія. Закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю Початкова освіта (з правом викладання англійської мови), бакалавр. Маю досвід практики у школі та вже 2 роки працюю вчителем англійської мови для дошкільнят.

200грн/год
Катерина К. id: 80650

Катерина К.

Присвячую все життя улюбленій справі-викладання англійської мови для дітей і дорослих.

200грн/год