Наталія Б.
Репетитор і історії України. Займаюся підготовкою учнів до ЗНО та ДПА
Репетитор і історії України. Займаюся підготовкою учнів до ЗНО та ДПА
Мене звати Наталія. В 2005 році закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка, за спеціальністю бакалавр історії, а в 2006 році Київський національний університет імені Тараса Шевченка, за спеціальністю магістр історії. Наразі працюю вчителем та займаюся підготовкою учнів до ЗНО з 2009 року. Працюю на результат з учнями, які хочуть дізнатися, щось нове та засвоїти якісно програму підготовки до ЗНО. Можливі індивідуальні заняття, так і заняття в групах. Тривалість заняття 1.5 год / 2 рази на тиждень.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
5
Історія України, Підготовка до НМТ (ЗНО)
5