Репетитор - Валентина С. id: 117244

Валентина С.

1000 грн/год
1000 грн/год

💖Публічні виступи для бізнесменів/ТОП-керівників. 💖Підтягну Вашу дитину по всім предметам у школі. 💖Готую до вступу у ВНЗ та на творчі конкурси на українській, англійській, російській мовах. 💖Логопед/психолог. Навчалася у Британії та Україні. Працюю з дітьми та з дорослими. Мої учні - успішні бізнесмени, переможці творчих конкурсів,

Валентина С. 5.0(відгуків: 22)

💖Публічні виступи для бізнесменів/ТОП-керівників. 💖Підтягну Вашу дитину по всім предметам у школі. 💖Готую до вступу у ВНЗ та на творчі конкурси на українській, англійській, російській мовах. 💖Логопед/психолог. Навчалася у Британії та Україні. Працюю з дітьми та з дорослими. Мої учні - успішні бізнесмени, переможці творчих конкурсів,

Предмети

Акторська майстерність

Уроки вокалу

Логопед

Риторика

Психолог (практик-терапевт)

Ораторське мистецтво

Рівні викладання

Спеціалізовані курси
Репетитор для дітей
Репетитор для початківців
Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

✅ Акторська майстерність для всіх бажаючих, звільнення від страхів, затискачів на тілі та психологічних блоків.

✅ Готую до вступу на акторський ф-т. (На українській, англійській, російській мові - монологи, вірші, проза, байки, пісні, етюди).

✅ Супровід студентів театральних ВУЗів.

✅ Підготовка дикторів ТБ, ведучих програм, радіо, журналістів

Рівні викладання

Репетитор для початківців
Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

💖Підберу і підготую з Вами пісні на англійській, українській, російській мовах для вступу на акторський факультет ВУЗу та для ін. цілей. Поставлю голос на опору/діафрагмальне дихання, розширю діапазон і Ви заспіваєте!


Вокал оперного чи естрадного співака дещо відрізняється від вокалу драматичного актора та актора кіно. Тут на першому плані стоїть вміння виконати пісню душевно, емоційно, по акторські розкрити образ.

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

💖 Консультую батьків по питанням логопедії та надаю послуги коучингу батькам.
💖 Запуск мовлення у дітей, дислалія, заїкання.
💖 Займаюся з дорослими та дітьми від 6р.
💖 Індивідуальний підхід. Працюю на результат.
💖 Люблю свою роботу і допомагати людям. коли вони мають реальний результат.

✅ З'ясуємо цілі і що треба удосконалити.
✅ За індивід програмою усунемо вади

Рівні викладання

Базовий рівень
Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Риторика - відома як найдавніша наука, це мистецтво переконання.
Це особливе мистецтво красномовства та вміння говорити з кожним співрозмовником на його мові.
Саме ця навичка сьогодні дуже необхідний всім людям в сучасному світі, особливо нашим дітям і молоді.

Найкращою інвестицією в дитину буде розвиток риторики.
Філософ Сергій Аверинцев сказав: "Риторика - не означає« говорити не те, що думаєш »; це означає говорити те, що думаєш ти, але на мові тих, хто тебе слухає ".

Рівні викладання

Базовий рівень
Психолог для дітей
Психолог для дорослих

Деталі про досвід викладання:

💖Працюю з дітками зі СДУГ (Синдром дефіциту уваги та гіперактивністю). Легко знаходжу підхід до дітей.
💖Консультую батьків, як допомогти дитині позбутися захворювання. Даю покроковий план.
💖Допомагаю дітям позбутися залежності від ігроманії

Рівні викладання

Спеціалізовані курси
Репетитор для початківців
Базовий рівень
Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Чому Ораторське Мистецтво потрібно всім?
Це можливість і спосіб виразити себе через голос, інтонацію, тембр ...
Підготую до публічних виступів для роботи / бізнесу, участі в тренінгах, семінарах, конференціях. Робота перед відео камерою; робота з предметами на сцені: мікрофон, фліпчарт, маркери ...

Техніка мовлення та постановка голосу:
- Виробляємо дихання на опорі, посилювати діафрагму,
- Підключаємо всі природні резонатори,
- Розвиваємо дикцію і артикуляцію,
- Створюємо гарний голос

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

💖У чому полягає моя унікальність, як репетитора/тренера/викладача та запорука Вашого успіху чи Вашої дитини?

✅ Великий життєвий досвід- 60 років!
✅ Досвід публічних виступів - 40 років!
✅ Досвід викладання - 20 років!
✅ 17 років я працювала тренером. Тренер - це найвища кваліфікація у навчанні, це той, хто веде до результату, до перемоги!
✅ Мої клієнти - успішні дорослі люди, підлітки, діти. Вони досягли зі мною бажаних результатів!
✅ Маю виключний талант мотивувати своїх учнів/клієнтів;
✅ Здобула прекрасну академічну освіту, котру отримала в Україні та у Великобританії!
✅ Мої заняття основані на вмінні перетворювати навчання у свято!
✅ Використовую у навчанні принцип задоволення!
✅ Я вчитель від народження, від Бога!
✅ Я тонкий психолог, я можу знайти підхід в навчанні до кожної людини/дитини. Я добре розумію страхи і комплекси дітей, підлітків, дорослих.

💖Я зможу знайти підхід в навчанні до кожної людини, незалежно від віку. Я добре розумію страхи і комплекси дітей, підлітків, дорослих людей...

💖Якщо це дитина початкових класів (7 - 12 років), то художнє декламування стане хорошим стартом і великою мотивацією для дитини. Я зможу закохати його в літературу, в поезію, читання книг. Це прекрасний шанс для дитини мати в школі досвід публічних виступів, відповідаючи на уроках. Красиво декламуючи поеми класиків літератури він почне відчувати себе більш впевненим, позбавиться від комплексів і страхів, виробить чітку, яскраву і красиву мову.

💖Якщо це підліток (12 - 18 років), то в період становлення для нього особливо важливо відчувати себе лідером, бути цікавим для однолітків і всіх оточуючих. А найважливіше, він підготує себе до випускних іспитів в школі і вступних іспитів в університет або коледж. Учень буде впевнено відповідати на іспитах, легко знаходити потрібні слова в найскладніших ситуаціях. Дуже часто наші діти провалюють іспити або отримують занижену оцінку саме через зайвого хвилювання, страху і невпевненості в собі. Публічні виступи - це прекрасний тренінг з подолання саме цих не потрібних людині якостей. Як говорить прислів'я «Переможи себе і ти станеш непереможний!».
Саме себе людина перемагає, виступаючи публічно, вимовляючи красиву мову в момент, коли він тримає контакт очима з усім залом.

💖Якщо ви вже доросла людина 18+, то Навичка Публічних Виступів в поєднанні з Навиком Комунікацій допоможе найкращим чином реалізуватися в навчанні в університеті / коледжі, роботі або бізнесі.
Дуже часто необхідно вміти правильно комунікувати з колегами і начальником, іноді постояти за себе, або найкращим чином представити себе на співбесіді при прийомі на роботу, або бути прекрасним продавцем, який вміє знайти підхід до кожного клієнта. Всі ці питання просто вирішуються виробленням в собі необхідних навичок.

💖А якщо ж ви мрієте про кар'єру журналіста, ведучого (на радіо, телебаченні і т. Д.), Актора, співака або про інший творчої професії, то навик Ораторської мистецтва, Сценічної мови, Сценічного руху буде просто незамінний.Освіта:
Київський Національний Універсітет театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого, магістр, 1987
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

💖ДОПОМАГАЮ ДІТЯМ З МОВНИМИ РОЗЛАДАМИ. ЛОГОПЕД/ДЕФЕКТОЛОГ

Предмет:

Логопед

Ціна

1000 грн/год

💖Допомогаю дітям позбутися залежності від ігроманії

Предмет:

Ораторське мистецтво

Ціна

1000 грн/год

💖АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ

Предмет:

Акторська майстерність

Ціна

1000 грн/год

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

22 відгуків про Валентина С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

21

Анна

5+

16.07.2024

Логопед, Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5+

Мені 15 років. Я займаюся ораторським мистецтвом з Валентиною. Мені дуже цікаво займатися з Валентиною. Вона надзвичайно цікаво викладає матеріал. Більше усього мені подобається артикуляційна гімнастика. Валентина дуже красиво читає вірші. Я вже можу писати себе на відео. Я поборола страх публічних виступів та усунула свої затискачі. Я навчилася структуровано говорити і створювати красиві історії зі свого життя. Я задоволена своїми результатами, котрих я досягла з Валентиною. Впевнена, що в майбутньому результати будуть ще кращими.
Юлія

5+

08.07.2024

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Я займалася з Валентиною ораторським мистецтвом. Вона дає матеріал зрозуміло, легко та цікаво. Ми проходили техніку мови, як дихання на опорі, підключення резонаторів та артикуляційна гімнастика. Також практикували вільні розмовні теми.
Ірина

5+

30.06.2024

Психолог (практик-терапевт), Психолог для дітей

5+

Я шукала психолога-терапевта для свого 6-річного сина Ярослава. Коли син почав займатися з Валентиною, дитина стала змінюватися на очах. Став спокійніший. Валентина одразу знайшла підхід до хлопчика і прекрасно з ним комунікує. Ярослав розкрився. Вона виявила, що у сина не правильна вимова звуку "Р" і одразу поставила звук. Вже наприкінці першої зустрічі Ярослав мав поставлений звук і тепер іде процес автоматизації. І Ярослав вже досить хорошо вимовляє "Р". Я попросила Валентину вплинути на сина, аби він почав їсти овочі, котрі він взагалі не хотів їсти. І тепер хлопчик з радістю їсть овочі, як сирі, так і приготовлені. Валентина прекрасно потренувала пам'ять сина. Ми дуже задоволені результатами.
Юлія

5+

26.06.2024

Акторська майстерність, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Я займаюся акторською майстерністю та Ораторським мистецтвом з Валентиною. Я шукала тренера для підготовки для вступу на акторський факультет. І коли я почала займатися з Валентиною, я зрозуміла, як мені пощастило! Вона підібрала для мене прекрасний репертуар до іспитів. Це 4 монологи, 4 пісні, поему, байку, прозу... Я відчуваю, що це найкраще, що я б могла виконати на іспиті. Валентина швидко зняла з мене затискачі та страхи. Я вже не боюся так виступати, як раніше. І я впевнена, що я вступлю до театрального з таким репертуаром і такою підготовкою.
Світлана

5+

18.06.2024

Логопед, Психолог (практик-терапевт), Дефектолог, Базовий рівень, Психолог для дітей

5+

Валентина, як логопед, займається з моїм 15-річним сином Ярославом. Син мав досить сильне заїкання та невнятну мову. Це заважало хлопцю у житті та навчанні. Валентина одразу вивчила всі медичні дослідження сина по головному мозку. Дала поради, які дослідження буде доречно зараз зробити аби точно розуміти причину заїкання. Крім заїкання, вона діагностувала вимову звукового ряду сином та виявила звуки, котрі необхідно поставити та автоматизувати, хоча ми думали, що з вимовою звуків все гаразд. Вже на другій зустрічі, Ярослав міг за допомогою вправ, що давала Валентина, читати тексти без заїкання. Крім того, Валентина мотивувала сина розвинути навички публічних виступів та ораторського мистецтва, чому син дуже радий. Йому подобається займатися з Валентиною і я рада, що ми знайшли такого викладача для мого сина.
Олена

5+

10.06.2024

Акторська майстерність, Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Я займалася з Валентиною ораторським мистецтвом. Мені сподобалися вправи з курсу Техніки мови та були цікавими основи публічних виступів, правила володіння залом. Валентина пояснює просто та дохідливо. Мені сподобалося.
Мартін Зборованчік

5+

21.05.2024

Логопед, Риторика, Базовий рівень

5+

Чудовий репетитор та відповідальна людина. Занятття проходять на високому рівні. Повністю задоволений результатами. Рекомендую.
Маша

5+

01.04.2024

Логопед, Базовий рівень

5+

Я займаюся з Валентиною як з репетитором з логопедії та ораторського мистецтва. Моя ціль була удосконалити дикцію та поставити голос. Дружелюбність Валентини мені дуже імпонує. Вона зрозуміло подає матеріал і я отримала хорошу базу з техніки мови. Мені більш за все подобається в Валентині те, що вона дає зворотній зв'язок і говорить про те, що потрібно вдосконалити, дуже м'яко. Є багато плюсів і мені подобається займатися з нею.
Ірина

5+

18.03.2024

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Коли я вперше спілкувалася з Валентиною, то відразу відчула довіру, котра з'являється, коли справу маєш з професіоналом своєї справи. Матеріал сприймається дуже легко. Валентина з великою майстерністю пояснює простою мовою навіть складні питання. Я дуже задоволена моїм процесом навчання. Валентина мотивує мене займатися ораторським мистецтвом своїми цікавими уроками і планом, котрий ми склали на найближчий час. Моєю улюбленою вправою стала імпровізація. Також дуже здивували мене мої можливості
Олександра

5+

17.03.2024

Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Я займаюся риторикою та ораторським мистецтвом з Валентиною. Мені 18 років. Я рада, що зустріла на Букі Валентину. Мені комфортно з нею, вона подає матеріал легко та просто. Я задоволена тим результатом, що я маю на даному етапі. Ми продовжуємо займатися. Особисті риси Валентини - це доброзичливість, вміння розташовувати до себе, відкритість та професіоналізм. Вона розуміє наявні психологічні затискачі, коли важко даються навіть прості вправи і легко їх знімає, допомогає розкритися. Це для мене
Андрій

5+

19.01.2024

Акторська майстерність, Спеціалізовані курси

5+

Я займаюся з Валентиною акторською майстерністю та ораторським мистецтвом. Я шукав тренера, який допоможе мені працювати перед камерою, підготувати репертуар для проходження кастингів англійською мовою. Валентина чудовий мотиватор. Коли я даю слабинку, вона підтримує мене і мотивує, вселяє віру та надію, що все вийде. Я вже бачу свої результати. Я займаюся технікою мови. І мій голос став звучати краще, голосніше Мої зміни зауважують інші. Валентина чудово підібрала для мене репертуар для проход
Софія

5+

16.01.2024

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Я проходжу курс ефективних комунікацій та ораторського мистецтва у Валентини. Коли я обирала собі репетитора на Букі, я переглянула багато анкет, і інтуїтивно відчула, що саме Валентина мій тренер. Особливо важливим для мене був досвід життєвий та викладацький. Потім прочитала відгуки і дала персональну заявку. А коли ми розпочали наші заняття, я переконалася, що мій вибір був вірним! Я люблю такий підхід, як у Валентини. Вона віддає частинку своєї душі у процесі навчання. Для неї є дуже важлив
Вікторія

5+

15.01.2024

Логопед, Психолог (практик-терапевт), Психолог для дорослих

5+

Мій чоловік займається з Валентиною, як з психологом практиком-терапевтом. Звернулися для поновлення когнітивних функцій, пам'яті після інсульту у мого чоловіка. Ми задоволені роботою Валентини. Вона знайшла підхід до чоловіка, дає багато різних вправ та мотивує чоловіка на одужання.
София

5+

23.11.2023

Риторика, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Я шукала для себе тренера з ораторського мистецтва, щоб позбутися страху публічних виступів, заїкання, яке виникає іноді під час хвилювання і навчитися красиво жестикулювати. Я переглянула всіх викладачів на першій сторінці, і тільки на другій сторінці я знайшла того, кого шукала. Я вибрала саме Валентину. Ми займаємося з нею, і я бачу, що мій вибір був точним. Вона викладає дуже зрозуміло, цікаво та дуже любить свою роботу. Я впевнена, що з Валентиною досягну поставлених цілей. Я вже подолала д

Відповідь:

София, благодарю за ваш отзыв. Очень приятно работать с такими целеустремлённым девочками, как вы.

Альберт

5+

07.08.2023

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Я розпочав займатися ораторським мистецтвом, тому що, я хочу просувати свій бізнес більш ефективно, за рахунок вміння хорошо говорити та достойно представляти свій бізнес, знімати відео з моєю розповіддю про бізнес і т.д. Валентина цікаво подає матеріал, навіть про діафрагму. Ми працюємо над технікою мови, над самопрезентацією та інше. Вона чудовий тренер, приємна людина і мені подобається. Від мене п'ять плюс.
Вікторія

5+

31.07.2023

Риторика, Базовий рівень

5+

Я дуже задоволена своїми результатами з ораторського мистецтва, мені подобається мій голос і мої нові інтонації, я бачу красу довгих наповнених пауз. Я побачила результат уже після кількох занять із Валентиною. Я вирішила вдосконалити свою промову і звернутися до репетитора, тому що я бачила, що мій голос мене не слухався, мені говорили, що мені треба говорити легше та м'якше, але я не розуміла, як я можу цього досягти. Займаюсь я для себе, для свого розвитку та творчої реалізації. Валентина змо
Ildar

5+

24.07.2023

Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Я займаюся ораторським мистецтвом та публічними виступами з Валентиною. Я бізнесмен і в мене виникла потреба отримати навичку публічних виступів для мого бізнесу. Валентина чудово мотивує, викладає матеріал, оскільки має великий досвід. Я маю чудові результати, які мене надихають. Ми створили чудову самопрезентацію для мене, де відточено не лише текст, а й невербаліку, як зоровий контакт, жести, робота тіла, посмішка, інтонації. І так само ми займаємося технікою мови. Моя оцінка п'ять із плюсом.

Відповідь:

Дуже приємно працювати з такими цілеспрямованими молодими людьми, як Ви, Ильдар. Ви досягнете усього, чого побажаєте. Я рада бути у пригоді і супроводити вас до мети.

Володимир

5+

12.07.2023

Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Я займаюся Ораторським мистецтвом із Валентиною близько місяця. Спочатку я не хотіла займатися, тому що не розуміла, де і як я це зможу використати. Але, позаймавшись Ораторським мистецтвом, я зрозуміла, наскільки це важливо і мені подобається декламувати вірші з виразом. Я маю тепер бажання брати участь у конкурсах читців. Техніка мови також цікава, але мені більше подобається читати вірші. Я зрозуміла, як важливо вміти робити паузи, використовувати різні інтонації, гучність звуку. З кожним уро

Відповідь:

Дякую за відгук, Таню. Приємно з тобою займатися. Талановита дівчинка. Сподіваюся, одного дня ти отримаєш перемогу на творчому конкурсі читців.

Анна

5+

10.07.2023

Логопед, Репетитор для дітей

5+

Я звернулася до логопеда, тому що моя 3-річна дочка погано вимовляла приголосні літери, невиразно говорила і я хотіла покращити її розмовну мову. Валентина пояснила мені, чому діти, і в тому числі моя дочка Ліна, не виразно вимовляють літери, як правильно спілкуватися з дитиною, як грати в логотип ігри, як рухи і дрібна/велика моторика пов'язані з вимовою та інше. Я отримала корисні вправи та рекомендації до них, Ліна почала контактувати з Валентиною, повторювати рухи та слова. Валентина має вел
Владислав

5+

05.07.2023

Акторська майстерність, Логопед, Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Я звернувся до Валентини, як до логопеда та тренера по Ораторському мистецтву, аби поставити чітку дикцію. Як бізнесмен я повинен спілкуватися часто з людьми, але я зіткнувся з тим, що мене не всі розуміли. На нашій першій зустрічі я відчув, що Валентина є саме тренер для мене, бо я був у інших репетиторів і вони нагадували шкільних вчителів і я не бачив результату. Валентина дає багато вправ, пояснює детально для чого потрібна та чи інша вправа. мотивує, підтримує, матеріл подається легко та по

Відповідь:

Владиславе, дякую Вам. Ви маєте все, аби прекрасно говорити і я вірю, все буде прекрасно.

Aleksandra

5

16.06.2023

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5

Я дуже задоволена нашим заняттям з вокалу та спілкуванням з Валентиною. Я шукала репетитора з вокалу, бо люблю співати, але мені потрібно поставити голос. Валентина дала мені вправи для підключення резонаторів: головного та грудного; для встановлення голосу на опору за допомогою діафрагмального дихання; артикуляційну гімнастику та багато інших вправ. Ми зробили усі вправи, потім закріпили. Я поїду у відпустку і маю чим зайнятися. Я розклала все собі за пунктами. І я зрозуміла, чому я не могла сп
Надя

5+

28.04.2023

Акторська майстерність, Репетитор для початківців

5+

Я вступила на акторський факультет у Лондоні! До перемоги мене провела Валентина! На іспиті, я засумнівалася у собі, конкурс був великий. Валентина морально підтримувала мене по телефону, радила, що і як робити. Я не просто вступила, мені єдиній екзаменатор відразу після іспиту сказав, що я прийнята! А коли я об”явила назву свого монологу, я бачила, як у нього засвітилися очі від захвату. Це була заслуга Валентини, мій репертуар був бездоганно підібраний нею. Я шукала репетитора-жінку у віці за

Відповідь:

Надіє, дякую Вам за відгук і такі добрі слова. Дуже приємно працювати з такими молодими людьми, хто працює так натхненно і іде вперед, не опускаючи рук, хто вміє так точно виконувати завдання. Це і є запорукою успіху людини у всіх справах. Успіхів Вам у навчанні у Вашому омріяному коледжі на акторському факультеті!

Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Сьогодні логопедія найзатребуваніша наука. І є закономірні причини для того. Діти страждають перш за все, бо їх психіка ще не сформована і вони потребують особливої турботи і уваги батьків.

Дитина не достатньо хорошо вчиться, або є проблеми з її вихованням? Успішність наших малюків, перш за все, залежить від атмосфери у сім”ї та здорового способу життя.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Сергій Б. id: 145697

Сергій Б.

Все, що нас оточує - математика.

1000грн/год
Анастасія П. id: 26679

Анастасія П.

Викладаю спів з 2016 року. Вірю, що навчитись співати може кожна людина. Вірю у потенціал кожного учня.

5
800грн/год
Оксана П. id: 47898

Оксана П.

Мене звуть Оксана і я дуже люблю свою справу, якою займаюся вже більше 20 років. Мої клієнти - це учні від 4-5 років.

1000грн/год
Ярослава Д. id: 98153

Ярослава Д.

ТОП викладач кращої музичної школи Києва. Проводжу понад 100 уроків вокалу в місяць! Мої учні — артисти, музиканти, учасники та переможці вокальних конкурсів.

1200грн/год
Катерина Б. id: 158187

Катерина Б.

ЗНАЙДУ В ТОБІ ГЕНІЯ | допоможу стати на шлях реалізації свого ПРИЗНАЧЕННЯ Я проводжу сесії по профорієнтації Моя методика є синтезом психології, астропсихології, психотерапії, бізнес коучингу та древніх знань про архітектуру душі

900грн/год

Переглянуті репетитори

Тетяна Т.

ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ - БЕЗКОШТОВНЕ! РЕШТУ - ПРОВОДЖУ ТІЛЬКИ ЗА УМОВИ ПЕРЕДОПЛАТИ ЗА ДЕКІЛЬКА ЗАНЯТЬ!!! 2 ВИЩІ ОСВІТИ: ІН'ЯЗ ТА ПРАВОЗНАВСТВО!!! ПОЛЬСЬКА МОВА - 500 ГРН\ГОД, ІНШІ МОВИ - 700 ГРН\ГОД!!! ПРОПОНУЮ АКТИВНІ ТА ЦІКАВІ УРОКИ! ГРАФІК РОБОТИ, ВІДГУКИ ТА ІНШЕ ПЕРЕГЛЯДАЙТЕ В АНКЕТІ! БУДУ РАДА СПІВПРАЦІ З ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ТА МОТИВОВАНИМИ СТУДЕНТАМИ!

700 грн/год

Всі переглянуті репетитори