Репетитор - Людмила П. id: 119923

Людмила П.

350 грн/год
350 грн/год

Кандидат філологічних наук, багато років викладаю в Національному педагогічному університеті імені М.Драгоманова. Готую до ЗНО з 2008 року.

Людмила П.

Кандидат філологічних наук, багато років викладаю в Національному педагогічному університеті імені М.Драгоманова. Готую до ЗНО з 2008 року.

Предмети

Українська мова та література

Українська мова та література

Рівні викладання

  • 7-9-й класи
  • Підготовка до НМТ (ЗНО)
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси
  • 10-11-й класи
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Граматика
  • Для іноземців
  • 5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Застосовую авторську методику, випробувану успішним досвідом. Обов'язково враховую індивідуальні особливості учня. Надаю всі необхідні навчальні матеріали.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Багато років викладаю українську мову, риторику, ділову українську мову, українську мову за професійним спрямуванням у НПУ імені М.ДРАГОМАНОВА. Маю значний досвід підготування до ЗНО з української мови та літератури, ДПА з української мови. Учні, виконуючи всі мої рекомендації, складають ЗНО на 180 і більше балів. Використовую авторську методику з акцентом на індивідуальних особливостях учня. Надаю всі необхідні навчальні матеріали.
Знаюся на граматиці, стилістиці, лексикології української мови, маю наукові праці.
Викладаю ділову українську мову як індивідуально, так і для організацій.

Освіта:
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (НПУ), кандидат наук (PhD), 2011
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором