Дар`я Щ.

id: 13023

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова, Іспанська мова

Ставка:

170 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Рівень А1-А2

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Шевченківський (Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ, Дорогожичі, Сирець, Нивки)

Солом'янський (Солом'янка, Відрадний, Чоколівка, Залізничний масив, Жуляни, Караваєві дачі, Совки, Олександрівська Слобідка, Батиєва гора)

У репетитора: Київська обл., Київ, Солом'янка, Василия Липковского 40

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний авіаційний університет (2015)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом 2
Сертифікат участі у конференції
Подяка
Грамота

Я досвідчений і сертифікований викладач англійської мови з комунікативною методикою. Маю щоденну практику з носіями американської англійської. Навчаю англійської, в першу чергу для того що б розвинути навички говоріння і сприйняття мови на слух, використовуючи різні повсякденні теми для обговорення, дискусії на уроках.
1. Граматика. Вчимо граматику в контексті, не правила, а саме де всі дані конструкції можна застосувати в реальному житті, в розмові.
2. Вимова. Поставлю правильну вимову, перестанемо вимовляти звук TH як звук "З" і позбудемося багатьох інших типових помилок для російськомовних людей, хто вивчає англійську.
3. Словниковий запас. Вивчаємо стійкі вираження, ідіоми, фразові дієслова і відразу безпосередньо "впроваджуємо" їх в розмовну мову щоб перетворити пасивний словниковий запас в активний.
4.Лист. Вивчаємо вираз і структуру офіційних / неофіційних листів, рецензій, есе, резюме.
5. Мовлення і аудіювання. Як уже згадувалося, мета викладання навчити учня думати англійською, створюючи англомовну атмосферу навколо, використовуючи різні теми для обговорень, ситуативні діалоги ітд.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

27.04.2017

Дар`я Дмитрівна займається з моєю донькою підготовкою до ЗНО з англійської мови. Стелла із задоволенням відвідує уроки, але результат цих занять покаже здача ЗНО.

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, TOEFL, IELTS

07.04.2017

Дар`я Дмитрівна мала готувати сина до екзамену рівня TOEFL, IELTS. Ми з нею працювали приблизно 2 місяці і припинили заняття. Як професіонал своєї справи репетитор бездоганний, але мені не сподобалась неорганізованість занять: уроки постійно переносились, не було чіткого часу (мали кожного разу домовлятися). Можливо іншому учневі вчитель підійде!

Олег (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі