Репетитор - Дар'я М. id: 13137

Перевірений репетитор

Дар'я М.

600 грн/год
600 грн/год

Давно хотіли та нарешті вирішили вивчати іноземну мову? Записуйтесь вже сьогодні і ми спробуємо досягти цієї мети разом!

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Дар'я М. 5.0(відгуків: 65)

Давно хотіли та нарешті вирішили вивчати іноземну мову? Записуйтесь вже сьогодні і ми спробуємо досягти цієї мети разом!

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Українська мова

Англійська мова

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Шевченківський, Шулявка, Металістів, 5
Онлайн:
Так

Про себе:

Пропоную приватні заняття для всіх бажаючих вивчати іноземну мову. Основна мета – подолати мовний бар'єр. Для цього практикуємо граматику та якісно розширюємо словниковий запас. Головне – ваше стабільне (!) бажання вчитися і величезний запас терпіння, а в іншому спробую вам допомогти!

98% учнів займаються дві години на тиждень і ми ділимо графік на 45+45+30 хв (3 рази на тиждень). Такий дозований режим допомагає ефективніше сприймати інформацію та не втомлюватися. Усі учні були і залишаються "за" такий графік :)

Не займаюся написанням іспитів, контрольних робіт та подібних форм роботи. Організувати якісну підготовку – без проблем, але відповідальність за кінцевий результат надаю саме учневі.

Ви мотивовані та готові до регулярної роботи? Тоді записуйтесь вже сьогодні :)

Освіта:
Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", спеціаліст, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

65 відгуків про Дар'я М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

10

5+

55

Олександр

5

28.01.2024

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Оцінка 5. Тривалість занять дозволяє не втомлюватись, а періодичність у 3 рази на тиждень забезпечує необхідний темп. Заняття проходять цікаво, з долею гумору. Є можливість узгоджувати і коригувати формат залежно від ваших цілей.... більше»
Олександр

5+

22.01.2024

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дякую, 5!... більше»
Андрій

5+

04.09.2023

Англійська мова, Розмовна мова

5+

На літо у мене був план, м'яко кажучи, "покращити" мою англійську, і з впевненістю можу сказати, що без Дарії я б і не почав цей шлях). Формат проведення занять є новітнім для мене і ефективним. Говорячи про зміни за 3 місяці, можу з впевненістю сказати, що прогрес Є ЗНАЧНИМ. Я відчуваю поліпшення в говорінні і збільшенні свого словникового запасу, що для мене є пріоритетним і це все завдяки системі, яку надає Дар'я. Як підсумок, дуже задоволений заняттями з Дар'єю, всім рекомендую!... більше»
Олесь

5+

03.08.2023

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Коли ти вчиш щось нове, ти переживаєш факт того, що ти чогось не знаєш. Короткостроковий результат будь-якого справжнього навчання - це фрустрація, і багато хто схожить з дистанції, так і не дочекавшись того довгострокового результату, до якого вони прагнули - засвоєння нової навички. Задача репетитора полягає в тому, щоб допомогти тобі не сходити з цієї дистанції. Я займаюсь з Дар'єю вже майже рік і можу засвідчити, що вона прекрасно з нею справляється, не дозволяючи перетворити навчання в іміт... більше»
Дмитро

5+

22.06.2023

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Вже займаюся з Дар'єю близько 3 місяців і вже відчуваю поліпшення в говорінні і збільшенні свого словникового запасу. Дуже подобається формат уроків: перевірка домашки з граматики, повтор слів і переказ відео - найбільший біль для мене, але дає дуже багато результату, поки знайдеш потрібно відео для уроку ще з десяток інших схожу подивишся, а потім потрібно подивитися його, зрозуміти, підготувати слова і переказати ще на уроці і плюс дуже зручний формат занять: 3 рази на тиждень (45 45 30 хвилин... більше»
Анна

5+

03.05.2023

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Заняття дуже комфортні, залишають тільки позитивні враження. Все чітко та зрозуміло. Дякую!... більше»
Іван

5+

19.03.2023

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

У мене гарні враження, дякую! ... більше»
Володимир

5+

13.03.2023

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Якщо ви хочете вийти на новий рівень в розумінні англійської мови, то Дар'я - це найкращий викладач для цього. Її методика навчання дозволяє постійно поглиблювати свої знання та відкривати постійне щось нове для себе. Вже через декілька занять ви відчуєте значний прогрес. Методика навчання дозволяє постійно бути сконцентрованим на вивченні мови. Тому усім раджу цього викладача.... більше»
Костя

5+

14.11.2022

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Чудовий репетитор з сучасним, а головне діючим методом навчання. Багато розмовної практики та ідивідуальниий підхід є великими плюсами. Дуже задоволений роботою викладача.... більше»
Андрій

5+

09.11.2022

Англійська мова, 10-11-й класи

5+

Заняття проходять непомітно, але після кожного відчувається, як зростає рівень англійської мови, графік 45 45 30 дуже комфортний, завдання підібрані не типічно, а індивідуально, все дуже цікаво і завдяки цьому вивчати англійську набагато зручніше, із вчителем не засумуєш, пояснить все зрозуміло.... більше»
Євгеній

5+

18.10.2022

Англійська мова, Університетські курси

5+

Ніколи не розмовляв англійською, але з допомогою Дар'ї у моєму мозку будуються нові нейронні зв'язки і вони англомовні. Заняття цікаві, тому що базуються на ваших уподобаннях. Звісно без вашої роботи нічого не вийде, але Дар'я зменшує стрес вивчення до мінімально можливого.... більше»
Лілія

5+

17.10.2022

Англійська мова, Підготовка до ЗНО, TOEFL, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Подобається методика навчання. Вивчення йде системно та послідовно. Син відчуває підвищення рівня володіння англійською та збільшення словникового запасу. Всім цілком задоволений. Оцінка: 5.... більше»
Антон

5+

12.10.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Мені неймовірно подобається методика і підхід на заняттях. Я значно покращив свої навички та поповнив словниковий запас. Помітив те, що перестав боятися говорити англійською і почуваю себе більш впевнено, оскільки на заняттях багато практики. Неймовірно вдячний викладачу за активні та цікаві уроки і, звичайно, за терпіння. ... більше»
Маркіян

5

07.10.2022

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Зараз готуюся до ЗНО/IELTS, все супер, за рахунок постійної практики відчувається прогрес. Особливо в навчанні з Дар'єю мені подобається використання сучасних методів та постійна практика у всіх аспектах англійської.... більше»
Олена

5+

04.09.2022

Англійська мова, 10-11-й класи

5+

Мені дуже сильно подобається вивчати англійську мову з настільки досвідченою та комунікабельною людиною. Наразі проходжу підготовку до ЗНО, все влаштовує. Головне - мати натхнення працювати, та в першу чергу, все залежить власне від тебе, ти самостійно вивчаєш, а тебе лише підштовхують на це та дають поради. Особисто для мене це є однією з найкращих методів занять.... більше»
Даніїл

5

27.07.2022

Англійська мова, TOEFL

5

Справа наче йде. Прогнозую, що попрацюємо ще до вересня, і я здам вступний екзамен. Якщо до того часу залишиться час і натхнення, то було б непогано підготуватися і здати ще IELTS. Оцінка: 5... більше»
Владимир

5+

06.07.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Взагалі, не 5, а 6) Просто чудовий викладач, жодного разу не пошкодував, що вибрав її. Методи сучасні, підлаштовується під бажання підопічного. Дає результат, за умови, що учень сам пахає, але так у будь-якій справі. Дуже приємна в спілкуванні людина, яка сприяє спілкуванню і плідній роботі. I've found a common ground with Daria :) Одним словом, ТОП!... більше»
Северин

5+

01.03.2022

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Мені все подобається)... більше»
Вероніка

5+

12.02.2022

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

I'm certainly satisfied with our lessons. I've been studying with her for a long time and never been given a cold shoulder. Her approach to students is unique and invaluable - you feel quite comfortable and open-minded on lessons. And, sure thing, I gain a great deal of new information and profound knowledge, so I do make progress. Just appreciate all things she does.... більше»
Богдан

5+

03.02.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Дар'я – чудовий викладач, відкриття. Використовує сучасні методи та технології, вдихає інтерес у кожну хвилину заняття та веде за руку крізь нетрі вивчення іноземної мови. Однозначно, з нею ви швидко і без особливих страждань нарешті зможете заговорити англійською і виконати ваші мрії :) Дякуємо!... більше»
Олена

5+

19.01.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Навчання з Дашею проходить легко та комфортно, і що важливо для мене багато розмовної практики. Заняття різноманітні та цікаві, легко можна знайти комфортний варіант навчання та дотримуватись його, без нав'язаного одноманітного формату. Рекомендую за індивідуальний підхід, великий досвід, професіоналізм та гнучкий графік.... більше»
Катерина

5+

05.01.2022

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволена роботою викладача. Заняття проходять ефективно та цікаво. Дарина, завжди дуже добре і детально пояснює матеріал, дає різноманітні цікаві завдання.... більше»
Микола

5+

29.12.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Викладач пояснює граматику простою мовою із подальшим закріпленням пройденого матеріалу. Таких творів англійською про переглянуті фільми я не писав навіть у школі! :) Доводиться докладати зусиль для освоєння матеріалу, оскільки за шкільною партою не сидів 20 років, але воно однозначно варте!... більше»
Олексій

5+

11.12.2021

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Dasha is a very pleasant and open-minded person, she has her own approach to making lessons interesting and fun, not boring. I like studying English and constantly enhace my level of it in different aspects. The atmosphere is comfy and cozy, I can recommend Dasha as a private tutor without any doubts!... більше»
Катя

5+

11.11.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Даша - досвідчений репетитор, що працює за власною методикою. Заняття дуже цікаві та різноманітні (обговорюємо відео, статті, робимо вправи, багато розмовної практики). Одним словом, я задоволена і раджу всім, хто бажає вчити мову для особистих потреб (як я) чи для вступу робити це разом з Дашею.... більше»
Настя

5+

11.10.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Я рідко залишаю відгуки, але рівень мого задоволення цим репетитором дуже високий, і я не втрималася) Пояснення і викладу матеріалу на високому рівні. Так би мовити, складні речі простими словами. Уроки приносять лише задоволення і радість. Хороший бал по ЗНО, так би мовити, забезпечений)... більше»
Софія

5+

07.10.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Чудовий репетитор, з нею дуже легко. Наші уроки з підготовки до ЗНО проходять дуже інтенсивно, це дуже класно, так як можна отримати максимальну кількість інформації за короткий проміжок часу) Я вже бачу відмінний результат, і рекомендую всім, хто дійсно хоче його отримати!... більше»
Поліна

5+

04.10.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Дарина - дуже крутий репетитор! Ми швидко знайшли спільну мову, а вивчення англійської мови дається набагато легше. Підготовка до ЗНО проходить успішно, і кожен раз я бачу чудовий результат і все - завдяки Даші! Рекомендую всім, кому хочеться вивчати англійську легко і цікаво!! ❤️❤️❤️... більше»
Богдан

5+

03.10.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Чудовий вчитель, уроки проходять цікаво, а головне - з користю! Тепер готовий до ЗНО на всі 100 або навіть 200! Рекомендую всім, хто хоче РЕАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ!... більше»
Валентин

5+

13.08.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Чудовий викладач, всім рекомендую. Дуже легко знайти спільну мову.... більше»
Людмила

5+

11.07.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже професійний підхід до навчання, за такий малий термін Даша дала знання, які допомогли в здачі іспиту А1 (щастю не було меж)! Приємна і розташовує до себе! РЕКОМЕНДУЮ Дашу як професіонала своєї справи! 5 +!... більше»
Наталія

5+

08.07.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Спасибі Даші за професіоналізм і грамотний підхід до учнів. Рекомендую!... більше»
Марина

5

24.05.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Все супер, рекомендую!!)... більше»
Владислав

5+

02.05.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

5+

Викладач супер! Легко знайти спільну мову, усе пояснює і підбере методику вивчення мови для кожного учня індивідуально. Якщо ви згадали, що вам скоро здавати ЗНО - вам точно до Дар‘ї!... більше»
Вікторія

5+

23.04.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже хороший викладач, знайшли відразу спільну мову, в першу чергу чує учнів і їх бажання, і допомагає втілити їх в реальність. Уроки проходять в легкій і невимушеній формі, я дуже задоволена).... більше»
Богдан

5+

23.04.2021

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Даша - супер викладач. Мені треба в доволі стислий термін підготуватись до іспиту B1. Даша дуже професійно підбирає програму та завдання, в залежності від цілей та планів учня. Дуже круто, класно і корисно! Величезний лайк і 5+!... більше»
Олексій

5+

22.02.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

5+

Я задоволений роботою з репетитором. До навчання ставиться відповідально, задає великий об'єм домашнього завдання, обирає гнучкий графік занять під кожного учня. Оцінка тільки 5+!... більше»
Вікторія

5+

15.02.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Мені дуже сподобалося, як викладає Дарина, я ж починала з нуля). Завдяки їй, успішно здала іспит на А1. Дякуємо!... більше»
Аня

5+

11.02.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Заняття до вподоби!) Обговорюємо цікаві теми, дуже приємна в спілкуванні, тому розмова складається легко, а це дуже важливо, щоб подолати мовний бар‘єр.... більше»
Віктор

5+

02.02.2021

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Ми з дружиною почали вивчати німецьку мову на курсах у Даші, і ось три дні тому я здав іспит в Гете інституті на сертифікат B1. Я вдячний Даші за її професійний підхід як викладача. Тепер я з сім'єю можу переїхати на ПМП до Німеччини.... більше»
Любов

5+

31.01.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Мене звуть Любов, мені 69 років. Я займалася з Дашею німецьким і здала іспит на сертифікат А1 з першого разу. Вона дала мені хороші знання, і завдяки їй я продовжую вдосконалювати мову. Рекомендую!... більше»
Юрій Михалецький

5+

19.01.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Дарія - хороший викладач, підлаштовується під учнів, ставиться з розумінням та ввійшла в курс роботи, незважаючи на пізній старт. Також вона з відповідальністю ставиться до уроків, готується, зрозуміло та добре викладає.... більше»
Станіслав

5+

14.12.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Всім задоволений. Рекомендую.... більше»
Андрій

5+

14.11.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Займаємося англійською з Дариною вже майже місяць. Навіть за цей короткий період я відчув значний прогрес (як людина не дуже-то схильна до вивчення мов). Матеріал дається досить легко, багато спікаєм (в міру мого лексичного запасу на даний момент). Кожен урок дуже цікавий і різноманітний (не шкільне зубріння). Однозначно всім раджу!... більше»
Ярослава

5+

11.11.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже задоволена! Займаємося не так давно, готуємося до ЗНО, і результат відразу на обличчя. Як і у всіх хороших репетиторів, успіх учня залежить в першу чергу від учня, але як учитель Дар'я робить все щоб допомогти. Я правда пробувала багато різних курсів і репетиторів, але у Дар'ї зовсім інший підхід. Багато різного матеріалу, цікаві і корисні підручники, упор на розширення словникового запасу(як виявилося це важливіше ніж я думала). Вообщем одні плюси!)))... більше»
Наталія

5+

04.11.2020

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Задоволена співпрацею з Дар’єю! Легка атмосфера та цікава комунікативна методика на заняттях мотивує вивчати новий матеріал. Репетитор доступно пояснює матеріал, наводячи багато прикладів та допомагає розібратися з причиною виникнення помилок! Дуже швидко відчувається результат та прогрес у вивченні мови. Якщо Ви хочете розговоритись і подолати мовний бар’єр – do not hesitate and contact Daria!... більше»
Юлія

5

03.11.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5

Я задоволена своїм репетитором. Пояснює просто, зрозуміло. Матеріал подається різноманітний.... більше»
Анастасія

5+

28.10.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Роботою з Дар‘єю дуже задоволена! Займаємось онлайн німецькою і організація на вищому рівні. Помітно, що вкладено багато сил і часу, тому що все - від навчальних матеріалів до домашніх завдань, дуже продумано, цікаво і дає результат. Дійсно з‘являється бажання вчитись)... більше»
Максим

5+

29.08.2020

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Займаюся німецькою з Дариною вже 2 роки. Дарина дуже доступно пояснює граматику і заняття проходять цікаво. Зараз мій рівень А2. Планую готуватися до В1.... більше»
Анастасія

5+

14.08.2020

Німецька мова, 10-11-й класи

5+

Дар'я- сучасний репетитор нового формату, що вправно користується новітніми технологіями та подає якісні й корисні знання в зручній формі. Мій шкільний рівень залишав бажати кращого, проте завдяки допомозі кваліфікованого репетитора він значно покращився. Граматика німецької мови стає зрозумілою завдяки правилам і практичним завданням, а запас слів збільшується з кожним заняттям. Гнучкий графік та приємна ціна не лишають вибору- з радістю продовжу займатись :-) Правильний підхід Дар'ї перетворю... більше»
Аделіна

5+

03.08.2020

Німецька мова, Граматика

5+

Прекрасний викладач і дуже приємна людина! Завдяки Дарії дізналася багато тонкощів щодо німецької мови.... більше»
Олександра

5+

30.07.2020

Німецька мова, 10-11-й класи

5+

Дар'я допомогла мені з вирішенням завдань до іспиту. Результатом повністю задоволена. Дякую за гарну роботу!... більше»
Маша

5+

28.07.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Займаюся з Дариною Михайлівною вже 2 роки і дуже задоволена! Пояснення завжди повні і зрозумілі, а уроки цікаві.... більше»
Анастасія

5+

28.07.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Найкращий репетитор) завдяки Дарині, її методиці та грамотному веденню уроку я здала німецьку в Гете дуже легко і з найвищим балом. Всім рекомендую. Дашенька, спасибі вам велике, ви професіонал своєї справи)))... більше»
Ольга

5+

18.07.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Даша грамотний викладач, на заняттях дає корисну і потрібну інформацію, заняття проходять легко і інтенсивно. Подобається підхід до викладання, рекомендую як репетитора!... більше»
Вероніка

5

12.07.2020

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Дарина дуже хороша і як людина, і як викладач! Дуже добра і ввічлива, зрозуміло пояснює. Заняття цікаві, інформативні та корисні, аж хочеться знову і знову займатися. Раджу.... більше»
Катя

5+

27.06.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

1 година заняття з Дариною - це найкоротша година моєї доби, заняття цікаві і легка подача спрощують вивчення мови.... більше»
Олена

5

24.05.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5

Хороший репетитор Дар'я! Відповідальна, пунктуальна, доносить інформацію дуже добре!... більше»
Влада

5+

06.05.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена репетитором. Заняття проходять швидко і продуктивно. Даша дуже пунктуальна і з усім допомагає. Рекомендую!... більше»
Шевер Лариса

5

14.11.2019

Німецька мова, Репетитор для початківців

5

Дитина викладачем задоволена. Заняття відвідує із радістю.... більше»
Наталія

5+

15.04.2019

Німецька мова, 7-9-й класи

5+

Дуже приємна дівчина. Уважна до дрібниць. Підхід до підлітка. Доносить інформацію і вчить не нав'язливо, проте ефективно! Рекомендую.... більше»
Олена

5

15.10.2017

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Працюємо до цього періоду. Задоволені дуже. 5!... більше»
Ірина

5+

27.09.2017

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Дар'я Євгенівна - справжній професіонал своєї справи. Завжди цікавиться новими сучасними методиками. Дуже добре орієнтується в тому, що потрібно учню і підбирає необхідний матеріал. Рекомендую.... більше»
Яніна

5+

21.09.2017

Англійська мова, Німецька мова, 10-11-й класи

5+

З Дар'єю Євгенівною займаємося уже дуже давно. Роботою репетитора повністю задоволені. Нам все подобається.... більше»
Діана

5

10.09.2016

Німецька мова,

5

Дарія Євгенівна зарекомендувала себе дуже добре .Заняття проходять в класній атмосфері, немає напруги. Репетитор добра та позитивна. Дякую за професійний підбір репетитора.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Книга «Albert Einstein» оповідає історію життя одного з найвидатніших фізиків свого часу, теорія відносності якого зробила справжню революцію в науці.

Книга «Albert Einstein» оповідає історію життя одного з найвидатніших фізиків свого часу, теорія відносності якого зробила справжню революцію в науці.

Книга «Albert Einstein» оповідає історію життя одного з найвидатніших фізиків свого часу, теорія відносності якого зробила справжню революцію в науці.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Вікторія П. id: 167087

Вікторія П.

Познайомимося ближче, мене звуть Вікторія, мені 19 років. На даний момент я студентка Віденського національного університету.

500грн/год
Жанна В. id: 173838

Жанна В.

Міжнародна кваліфікація TEFL. Засновниця мовної онлайн школи в Україні. Живу і працюю в Лондоні. Працюю з підлітками, студентами, дорослими .

500грн/год
Дарина С. id: 105838

Дарина С.

Навчаю розмовляти німецькою мовою так, що носії мови не одразу зрозуміть, що перед ними іноземець/ка. Готую до вступу в Штудієнколег і не тільки. Український телефон не працює, тому пишіть за цим:...

800грн/год
Дарія І. id: 39262

Дарія І.

Мене звуть Дар'я і я викладач англійської мови. Проводжу онлайн заняття для підготовки до ЗНО та підвищення загального рівня мови.

5
500грн/год
Олена Ш. id: 67367

Олена Ш.

Репетитор англійської. Корпоративна англійська, приватні заняття.

4.2
600грн/год