Анна П.
Онлайн - репетитор з англійської мови для дітей, підлітків та дорослих (рівень A1-B2). Загальна англійська. Парні та індивідуальні заняття. Розмовні клуби індивідуально під ваш рівень
Онлайн - репетитор з англійської мови для дітей, підлітків та дорослих (рівень A1-B2). Загальна англійська. Парні та індивідуальні заняття. Розмовні клуби індивідуально під ваш рівень
Деталі про досвід викладання:
Уроки індивідуально під рівень та інтереси кожного учня, використовуючи підручники британських видавництв та інтерактивних платформ.
Філолог англійської та французької мов. Досвід роботи з віком від 5 до 50 років.
Допомагаю студентам вивчати англійську без стресу та страху помилок. Перевагою навчання зі мною - є використовування комунікативної методитки на заняттях, навіть початківці починають говорити та сприймати англійську на слух з першого заняття!
Якщо ти ще досі страждаєш від нудних завдань, зазубрювання слів, складної граматики - чекаю тебе у себе на пробному безкоштовному занятті і ти вже впевнишся, що вчити англійську можна легко і цікаво!
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
4 відгуків про Анна П.
2
0
3
0
4
0
4+
0
5
1
5+
3
5+
Англійська мова, Розмовна мова
5+
5+
Англійська мова, Молодші класи 1-4
5+
5+
Англійська мова, 7-9-й класи
5+
5
Англійська мова, 7-9-й класи
5