Репетитор - Вікторія М. id: 132954

Вікторія М.

250 грн/год
250 грн/год

Мене звати Вікторія, мені 18 років. Навчаюсь в КНУ ім. Т. Шевченка. Мій рівень володіння англійською - С1. Перший урок - безкоштовно.

Вікторія М.

Мене звати Вікторія, мені 18 років. Навчаюсь в КНУ ім. Т. Шевченка. Мій рівень володіння англійською - С1. Перший урок - безкоштовно.

Предмети

Англійська мова

Англійська мова

Рівні викладання

  • Підготовка до НМТ (ЗНО)
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • Університетські курси
  • Молодші класи 1-4
  • 10-11-й класи
  • Розмовна мова
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Рівень B1-B2 (Intermediate)
  • Репетитор для початківців
  • Граматика

Деталі про досвід викладання:

Пріоритетом є власне успішність комунікації – тобто успішне донесення думки до співрозмовника за допомогою функцій, граматики, лексики, синтаксису та іншого. Викладач, хоч і україномовний, буде якомога менше спілкуватися своєю рідною мовою і якомога більше англійською. Для покращення викладання я використовую англомовні ресурси та роблю все можливе для того, щоб у учня було бажання вчити мову та розвиватися. Перший урок - безкоштовно.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Мене звати Вікторія. Я навчаюся в університеті імені Тараса Григоровича Шевченка. Спеціальність: англійська філологія та переклад, дві західноєвропейські мови. Маю досвід викладання для учів з 2 по 10 клас офлайн( працювала на себе). Рівень учнів був починаючи з А1 до В1. Свій рівень оцінюю як С1. Зараз активно працюю для повного переходу на С2. Я можу готувати студентів з 1 по 11 клас. Так як я успішно склала ЗНО з англійської (197), я думаю, що можу поділитися досвідом зі студентами та навчити їх. Готова також працювати з дорослими від рівня А0 - В2. Особливу увагу я приділяю комунікативному методу, а саме створюю комунікативну ситуацію на занятті, яка стимулює спілкування студентів. Ситуація моделюється так, щоб студенти у спілкуванні вживали саме той граматичний і (чи) лексичний матеріал, який вивчався на занятті. Активно використовую візуальні матеріали для кращого вивчення, а саме створюю квізлети для своїх учнів з картинками та прикладами. На заняттях говорю з учнями та викладаю матеріал англійською мовою, якщо учень добре засвоює матеріал іноземною. Якщо ж ні, то підлаштовуюсь під учня. Перший урок - безкоштовно.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), бакалавр, 2024
Вік:
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором