Репетитор - Анастасія Ф. id: 133620

Анастасія Ф.

400 грн/год
400 грн/год

Кандидат наук, концертний піаніст і автор безлічі музичних проектів в Україні та Європі. Педагогічний досвід понад 10 років. Наживо і онлайн!

Анастасія Ф.

Кандидат наук, концертний піаніст і автор безлічі музичних проектів в Україні та Європі. Педагогічний досвід понад 10 років. Наживо і онлайн!

Предмети

Гра на фортепіано

Сольфеджіо

Місця занять

В учня:

Малиновський

Молдаванка

Приморський

Аркадія, Малий Фонтан, Центр, Ланжерон, Французький бульвар

У викладача:
Одеса, Приморський, Центр
Онлайн:
Так

Про себе:

У будь-якому віці можна навчитися грати на будь-якому інструменті! Головне-Ваше бажання! А в поєднанні з нашим професійним підходом і роками відпрацьованою методикою ми разом досягнемо успіху вже з перших занять.

З малюками починаємо з 3,5-4 років входити в світ музики за допомогою асоціацій, казок, малюнків і всього іншого, що народжує у крихт зацікавленість!

З дітлахами, яких "мучать" домашками в музичній школі, ми теж без проблем все розучимо, допоможемо, підтримаємо і головне - надихнемо!

І звичайно-чекаємо Вас! Пограємо трохи і вивчимо Вашу улюблену пісню. Ну, ту, яку потім всім друзям можна зіграти, і все дуже здивуються як це ви, програміст в 24 роки з успішною кар'єрою, просто взяли ось так ось - і з нуля вивчили Місячну Сонату Бетховена))

Коротше кажучи, приходьте, приїжджайте, включайтеся!..))

Освіта:
Одеська національна музична академія ім. Нежданової (ОДМА), кандидат наук (PhD), 2013
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Олександр  Б. id: 157703

Олександр Б.

Мене звуть Сашко, я практикую найцікавіші та професійні заняття для дітей. Дорослим я намагаюся дати найкорисніші навички без води, щоб учень міг грати та розбирати твори самостійно.

400грн/год
Інна Б. id: 87937

Інна Б.

Викладаю гру на фортепіано для учнів будь-якого віку. Готую до вступу в музичні навчальні заклади.

5
350грн/год
Анастасія Ф. id: 150503

Анастасія Ф.

Закінчила Ліцей ім. П.С.Столярського в Одесі. Вступила до віденської консерваторії імені Ріхарда Вагнера

400грн/год
Христина Б. id: 80102

Христина Б.

- Випускниця Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової; - Професійна співачка; - Солістка хору «Gulbenkian» (м. Лісабон, Португалія); - Лауреат міжнародних, всеукраїнських конкурсів та фестивалів; - Викладач академічного, естрадного, джазового вокалу.

350грн/год
Олександр Ф. id: 172689

Олександр Ф.

Привіт! Я відкритий та комунікабельний. Не уявляю свого життя без творчості та мистецтва. Із задоволенням поділюсь із вами досвідом.

5
350грн/год